GALERII: Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” võitja Viktoria Raidos esitles oma raamatut “Esivanemate pärand”

13 reede õhtul toimus T1 kaubanduskeskuse Raamatukodu poes Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” võitja Viktoria Raidose raamatu “Esivanemate pärand” esmaesitlus Eestis. Esitlus tõi raamatupoodi kohale sadu inimesi, kes kõik soovisid Viktoria pühendust oma raamatusse.

“Esivanemate pärand” on Venemaa telesaate “Selgeltnägijate tuleproov” (“Битва экстрасенсов”) 16. hooaja võitja Viktoria Raidose kauaoodatud raamat, mis räägib sellest, kuidas kaugete esivanemate teod mõjutavad ka meie saatust. Ühtlasi vastab ta kõige tähtsamale küsimusele: kas on võimalik muuta seda, mis on sõna otseses mõttes “saatusest määratud”.

Oskus vigadest õppida ja paremaks saada põhineb nii bioloogilisel kui ka vaimsel arenemisel. Teadlik tähelepanu oma elukäigu vastu on siin inimesele üheks kõige olulisemaks abivahendiks. See on tähtis ka oma põlvnemise suhtes: lähimad esivanemad mõjutavad meid iseenesest ja et selle toimet kuidagi muuta, tuleb sellest esmalt aru saada, kuid kaugete esiisade mõjutusi ja võimalikku toetust on pea võimatu tunnetada ja vastu võtta ilma teadmisteta nende saatuse ja nende endi kohta.

Õigeks tegutsemiseks on harilikult vaja mõista seda, kes me oleme ja kus asume. Viktoria Raidos on veendunud, et enamjaolt tuleb see mõistmine oma suguvõsa ja esivanemate tundmisest. Jõud, mida antakse sajandite jooksul põlvest põlve edasi ning mis peitub meie füüsises ja psüühikas, võtab kuju teatud sündmustes, mis mõjutavad ka meie elu.

Kui õpime neid nägema ja muutma, õpime muutma ka oma saatust. Vaata Viktoria Raidose raamatu “Esivanemate pärand” kohta lisa kirjastus Pilgrim kodulehelt.

Vaata pildigaleriist, kuidas möödus raamatu esitlus:

Seotud