Head teed tähtede taha, Rein Weber!

Eile, 16. augustil lahkus meie seast Rein Weber, kes oli tuntud arhitekt-geobioloog, feng shui spetsialist ja pendlimees, kes on koos oma abikaasa Ave Weberiga välja andnud mitmeid raamatuid ning olnud ka ärimees Urmas Sõõrumaa üheks oluliseks nõuandjaks.

1940. aastal sündinud Weber elas oma elust 20 aastat Pariisis, tagasi kodumaale naasis ta selle aastatuhande alguses, pärast mida hakkas ta koheselt rahvale tutvustama feng shuid ja selle tõhusust erinevates elu aspektides. Rein Weberil oleks sellel pühapäeval täitunud 78 eluaasta.

Rein Weberilt ilmus koostöös oma abikaasa Avega aastal 2009 raamat “Õnne feng shui”, kus analüüsiti mehe ja naise vahelisi suhteid feng shui vaatenurgast ja jagati nõuandeid neile, kes tunnevad, et vajavad elus midagi enamat.

“80% kõigist haigustest tekitavad emotsioonid. Kui sul pole suhted korras, tulevadki igasugu haigused ja hädad,” tõdes geobioloog Rein Weber.

Vana-Hiina õpetuse feng shui eestikeelne tähendus võiks olla “tuul ja vesi”. Need algjõud olid taoismi järgi olemas juba enne maailma teket. “Tuule all mõeldakse kosmilist alget ja vesi on maine mateeria,” selgitasid Rein ja Ave Weber Eesti Ekspressist.

Seotud