Homme toimub Eesti Rahvusraamatukogus Kristina Paškeviciuse loeng “Terve ja julge seksuaalsus = terve inimene”

Oled oodatud kolmapäeval, 17. aprillil kell 18 Kristina Paškeviciuse loengule “Terve ja julge seksuaalsus= terve inimene”, mis toimub Eesti Rahvusraamatukogu väikeses konverentsisaalis.

Ootame naisi ja mehi ühte ruumi, rääkima, kogema, tunnetama, jagama inimeseks olemise müsteeriumit. Avame teemasid, mis kõnetavad mõlemaid sugupooli. Eesmärgiks on luua naiste ja meeste vahel suurem turvatunne, usaldus ja lähedus, et me naiste ja meestena teadvustaksime endid kui seksuaalseid olevusi, hindaksime ja tunnustaksime seda, aktsepteeriksime erinevusi. Mõistaksime, kuidas meie erootilised kehad töötavad, mis on meie tõelised soovid ja igatsused.

Seks ja seksuaalsus on püha. Armastus ja kirg on pühad. Armastus ja kirg on meid siia ilma toonud! Suguelundid on pühad. Meie piirid on selgelt paigas ja väljendatud, julgeme jääda endale kindlaks, aga ka vajadusel olla paindlik ja lasta lahti see, mis enam ei tööta. Oskus öelda vajadusel nii jah kui ei. Valmisolek mõista teiste inimeste seksuaalseid suundumusi, vajadusi ja väljendust. Oskus hinnata erootilise maastiku eksperimente, uurimusi ja peegeldusi. Võime vaadelda ja mõista oma sisemiste vajaduste ja väljastpoolt tulevate seksuaalsete impulsside erinevust. Võtame vastutuse oma emotsioonide eest. See on teekond terve ja julge seksuaalsuse poole.

Naisena tean, et naistel on vajalik enda kohta rohkem ja sügavamalt teada saada, ennast paremini tundma õppida ja võtta vastutus oma seksuaalsuse ja naudingute eest. Meestel on hea teada, kuidas naised toimivad, kuidas neid paremini mõista, hoida, äratada, väestada, sest see teeb meestest paremad kaaslased ja meisterlikumad seksuaalpartnerid.

Oled oodatud Kristina Paškeviciuse loengule “Terve ja julge seksuaalsus= terve inimene”, homme 17. aprillil Eesti Rahvusraamatukogu väikeses konverentsisaalis.

Pilet 10.-

Piletid müügil kaupluses Muusa ja enne algust kohapeal.

Naine, ära seksi ilma sisemise valmisolekuta, lihtsalt harjumusest, kohusetundest või soovist säilitada kodurahu!

Naiselt naistele | Kaunite rindade saladus

Tutvu ka kirjastuselt Pilgrim äsja ilmunud Mirjam Hakkaja, Kristina Paškeviciuse, Katrin Saali Sauli raamatuga “Elu puudutus”.

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.