GALERII | Mirjam Hakkaja, Kristina Paškevicius ja Katrin Saali Saul esitlesid oma uut raamatut “Elu puudutus”

Äsja ilmus kirjastuselt Pilgrim naistele mõeldud imeilus raamat”Elu puudutus”, kuhu Ursula Zimmermann on kokku kogununud kolme suurepärase naise – Mirjam Hakkaja, Kristina Paskeviciuse ja Katrin Saali Sauli külluslikud teadmised ja kogemused. Vaata pildigaleriist, kes käisid T1 kaubanduskeskuses asuvas Raamatukodu raamatupoes toimunud esitlusel.

“Elu puudutus” on kaunilt kujundatud ja väga mitmekülgne raamat, mis toetab ja inspireerib naise õidepuhkemist ja enda avastamist, väärikat vananemist ja enese eest hoolitsemist pehmel ja tervislikul moel. Aga sama hästi sobib huvitavaks lugemiseks ka meestele, kes austavad ja hoolivad ning kelles peitub eluterve uudishimu ja sügavam huvi avastada naiseliku maailma müsteeriumi.

Olgu läbi ajurvedalike nõuannete, retseptide ja nippide, tervendava intiimmassaaži või tantsurännaku, lüüriliste mõtiskluste või paariteraapia prisma, on see raamat eriline ja hea kink igas eas naisele, olgu ta kallim, ema, vanaema, õde või sõbranna.

Vaata, kes käisid T1 Mall of Tallinn Raamatukodu raamatupoes toimunud esitlusel:Loe raamatust katkendeid: “Alkeemia lugemisnurk | Miks naise käed enam ei tõuse” ja “Naiselt naistele | Kaunite rindade saladus”

Vaata raamatu kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud