GALERII | Alar Ojastu raamatu “Ratsionaalne emotsionaalsus” esitlus tõi kokku suure hulga raamatuhuvilisi

Äsja ilmus kirjastuselt Pilgrim suurte kogemustega koolitaja Alar Ojastu raamat”Ratsionaalne emotsionaalsus”. Vaata, kes käisid Solarise Apollo raamatupoes toimunud esitlusel.

Alar Ojastu on suurte kogemustega koolitaja, kes on nõustanud sadu organisatsioone nii Eestis, mujal Euroopas kui ka Aasias ja Venemaal. Põhjus, miks teda ikka ja jälle esinema või koolitama kutsutakse, on alati sama: soov tõsta inimeste sisemist motivatsiooni, et suurendada omakorda kliendirahulolu, kasumlikkust, parandada koostööd ja vähendada tööjõu voolavust. Alar on oodatud kõneleja konverentsidel ja annab külalisloenguid Helsingi ning Peterburi ülikoolides.

Miks ratsionaalne emotsionaalsus? Alar ütleb selle kohta nii: “Olin veendunud, et inimliku hoolivuse kaudu on võimalik organisatsioonidel rohkem saavutada, kui kitsalt raha nimel tegutsedes, aga mul puudus tõestus sellele. Otsustasin siis kahtluse alla seada kõik oma intuitiivsed teesid seni, kuni olen neile leidnud kinnituse. Tahtsin fakte, näiteid, protsente ja täpseid summasid.” Siin need on.

Vaata raamatu kohta lähemalt kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Vaata galeriist, kes käisid raamatu esitlusel:

Vaata ka Alar Ojastu sisekoolitusi või tutvu tema mõtetega läbi blogi või Youtube kanali.

Seotud