Ülitundlik inimene kui suguvõsa koodimurdja

Õnnitlen sind, kui seda loed ja resoneerud. Tõenäoliselt nimetad end või oled end mingil oma eluperioodil nimetanud ülitundlikuks inimeseks. Tõenäoliselt oled sa vägagi kursis igasuguste kohanduste ja takistustega oma elu. Aga oled sa vaadanud võimalusi?

Ülitundlik inimene on sageli siia maailma tulnud, et murda tavasid, isegi traditsioone ja muukima lahti tugevalt lukus olnud kehakoode. Kehakoodide lahti lukustamisega teiseneb kogu su maailm. Ja see on tõeliselt sügav, tõeliselt eriline ja jah, tõeline sõdalase teekond, mis viib su otse Elu enese sülle. No siis kui need koodid lahti murrad. Ja jah, sa oled maailmale oluline, kui teed just seda, mis su ees lahti rullub. Oled elu teenistuses just sellisena nagu praeguses hetkes oled. Just selles paigas, kus oled!

Oled elu poolt kaasa saanud kingituse ehk oma loomuliku tundlikkuse, mis tõenäoliselt on sulle tekitanud väga palju ebamugavusi.

  • Sul on olnud raskusi kehas püsimisega, sul on olnud keeruline hingata ehk oled isegi tundnud, et sul pole lubatud enda alla ruumi võtta.

  • Võimalik, et oled mingil ajaperioodil elanud peas ja meeles, püüdes seda kõike mõista ning jah, oi kui palju oled sa teinud, et end siia maailma mahutada.

  • Tõenäoliselt oled olnud kinni emotsioonide udus või need on su lihtsalt üle võtnud, siis oled veelkord olnud kinni oma kehas, sest see muutub ning veel ei tule alati intuitsioonile järgi.

  • Oi, palju seda kõike on olnud – ja nüüd palju õnne, märkamatult oled jõudnud paika, kus su intuitsioon sind juhib, sest sa ei saa enam teisiti. Sind on juhatama asunud ühendus eluga.

  • Ja siit edasi, kui oled kogu selle raja läbi käinud ning õpid taas naeratama (no sest sa ei oska olla valus võlts), siis oled ühtäkki sattunud eluvooludesse ja elu kannab.

Ja see sinu teekond, kõik see, mille oled läbi teinud, ongi su Püha tee, mis suunab su otse Allikasse. Nii, et kallis, ära võitle, ära taha, ära rabele – tee just seda, mis on parasjagu su ees. Tegele sellega, ära hülga end ja oma kogetud tõde, sest ainult nii saab sinust ühel hetkel suguvõsa ja miks mitte ka kogukona ja teve ühiskonna koodimurdja. Sest kõik on võimalik. Sest sa lihtsalt ei saa teisiti!

Autor: Marilii Toots

Allikas: Ülitundlikinimene.ee

Seotud