Tantrafestival High on Life – meeli ja keha ülendav armastuse pühitsemine

Armastus, kohalolu ja pühitsemine on sel suvel, 6.-10. juulini Eestis Järveveere puhkekeskuses toimuva uhiuue tantrafestivali High on Life märksõnadeks. Erinevad rahvusvaheliselt tuntud õpetajad, töötoad ja tervendavad sessioonid võimaldavad tantra abil turvalises keskkonnas end avastada ja muunduda läbi rõõmu ning pühitsuse. Tänavuseks teemaks on 5 elementi – me kõik koosneme viiest elemendist maa, vesi, tuli, õhk ja eeter.

Pidu on tulemas ja kohe, kohe kätte jõudmas!

Kas tunned õhus lähenevat armastust, lummust, liblikaid kõhus ja värelust enda ümber? See on armastuse vibratsioon, see on vabadus, tõeline sisemine vabadus! Sa võid äkki tajuda, kuidas su süda avaneb ja avaneb määratult! Sa ei saa teha muud kui naerda ja naeratada, sest olles inimestega, kes on sulle hingelt nii sarnased, kellega sinu südame vibratsioonid ühtivad, toovad Sinus üles tundmatuid tundeid ja erilist õrna õnnetunnet. See on sinu enda sisemine loomulik ja loomupärane olemus ja ilu. Armas, sa oled jõudnud koju, perekonna rüppe! Usu ja usalda, lase universumil end kanda ning tule anna kogu tantrafestivali perele ja sündmusele enda unikaalne panus! Kogu festivalipere – meistrid, õpetajad, muusikud, laulikud, armastajad, pühistuspeo korraldajad, avatud südametega osalejad kõik ootavad Sind! Me oleme sinuga 5 suurepärast päeva, täis hoitust ja turvatunnet ja sa lahkud koju mõistes, midagi on sinus muutunud, muutunud jäädavalt!

Olles jõudnud kohale

Ehkki sellistes tunnetes ja olekus, ei ole sul vaja midagi muud peale õhu ja armastuse, on sulle Lõuna-Eesti imelises looduses valmistatud ette turvaline ja kompaktne koht. Saabudes saad end avatud südametega tervitajate juures registreerida, kotid hetkeks kõrvale visata ja teha pikast sõidust, endale värskes järvevees või basseinis, kosutava värskenduse. Olles end sisse seadnud saame kõik koos ühises meditatsioonis ja avarituaalil end ühtsesse võnkumisse ja armastusse viia. Õhtu edenedes ja toetavas atmosfääris ole juba valmis erilisteks hoituse kogemisteks!

Meeli ja keha ülendavad tegevused

Kõigil päevil pakutakse sulle kolm korda päevas tervislikku taimset toitu, hoolitsetakse selle eest, et sa tunneks end nii hommikuti kui õhtuti läbi jooga, elava muusika, tervendavate helide, müstiliste tantsude ja muude huvitavate tegevuste ja liikuvate harjutuste reipa ja külluslikult elavana. Kõigil järjestikustel päevadel saad endale kolme ühe aegselt toimuva workshopi vahel valida meelepärase ja hetkel kõige enam kõnetavama teema.

Hinge ja keha sõnumite kuulamine

Enesega sügavas kontaktis ja tunnetuses olemine aitab su hingel juhatada sind just sinna, mis aitab sind kõige loomulikumal ja turvalisemal moel avaneda. Astu üle või mine läbi oma seesmistest võbelustest, heida kõrvale viimased kaitsmist vajavad kihid ja tervita end! Saa tuttavaks ja emba enesele kõige kaunimat hinge, kes oled Sina, päris Sina! Kohtle oma keha austuse ja lugupidamisega ning kuula, mis sõnumeid ta soovib Sulle edastada, mida kogeda, mida tunda. Meie aitajatetiim on päris suur. Tule julgelt küsima kõike, mida vaja või hingel pakitseb, et midagi sind nendel päevadel muretsema ei paneks, et sa saaksid end vabalt, mõnusalt ja ühtses voolus tunda.

Mõned paljude suurepäraste õpetajate töötoad ja tegemised:

Elutantsijanna Komala Lyra – jagab kogemust, kus keha on teadvuse kanaliks, põimides omavahel sensuaalsuse ja seksuaalsuse, mille kaudu süda ja hing end loomulikult väljendavad. Tema ainulaadsed ülesastumised äratavad sügaval oleva elujõu ning käivitavad väga olulise väe. Ta kutsub meid kogema lähedust iseenda ja teistega, sütitades teadlikkust sisemiste ja väliste maailmade uurimisel. Seiklusliku elu tulemusena jagab ta maailmale kiiret intuitsiooni, selgust, õrnust ja müstilisi kogemuslikke ressursse. Tema kohalolu inspireerib teisi läbi tantsu, puudutuse, tervenemise, lõhnade, meditatsiooni ning sügava vaikuse.

Kuninglik Bruce Lyon – aitab uurida sisemiste ja väliste maailmade kõrgusi ning sügavusi luues oma elu tantristliku kollaažina kokku panna.

Särav Shashi Solluna – õpetab paljusid Tantra tahke ja tema eriala on Taoistlikud Seksuaalkunstid ning Multiorgasmi Praktikad. Selle olemuseks on alistumine universaalse elujõu energia voolule ja kui see juhtub, siis võib seksuaalenergiat kogeda kui ekstaasi, õndsuse või palvena.

Mehisest mehisem Dhyan Ninten – tema kirg loomuliku arengu ja isikliku kasvu peensuste suhtes teeb temast andeka ruumihoidja. Selgete taipamiste ja huumoriga kutsub Niten iga osalejat raputama maha oma tingimuslikkus, murdma läbi vanadest mustritest ja taasühinema oma pärisolemusega.

Kaunis Jumalanna Lin Holmqvist – tema elu kirg on järgida rõõmu, tõde ja armastust, töötada inimestega ja aidata neil avada oma sisemist igatsust, väge ja tõde.

Armastust kiirgav Matt Schwenteck – aitab lahustada blokeeringuid ja avardada ekstaatilist potensiaali ning olla seeläbi teadlikum ning hetkes kohal, olles seeläbi omakorda parem armastaja kogedes uutmoodi sisemise läheduse ja üksolemise aspekte.

Nemad ja paljud teised õpetajad tulevad kohale selleks, et aidata tuua meis esile sisemine ilu, kergus ja kirglikkus. Andu oma sisemisele uudishimule ja soovile, ning tule seda kõike kogema juba 6. juulil Võrtsjärve ääres Järveveere puhkekülla Viljandi maakonnas.

Soovime Sulle kirge ja vabadust ning ootame Sind juba Järveveerel!

“High On Life” tantrafestivali meeskond


Uus rahvusvaheline tantrafestival Eestis “High on Life” toimub 6.-10. juulini Järveveere puhkekeskuses Võrtsjärve ääres.

Festivali eesmärgiks mitte niivõrd tantra teooria edasiandmine, kuivõrd tantra olemuse kogemine läbi süvakaemuste, mis viib osaleja kõrgendatud tundmusteni hinges ja südames. Eestisse on festivalile kutsutud üle maailma tuntud tõelised oma ala meistrid ja õpetajad, kelle lisatugevuseks on nende omavaheline side ning üksteise tegevuste ja valdkondade tundmine. See loob sobiva häälestatuse ja sünkroonsuse sündmuste ülesehitusele, õhustikule ning kogu festivaliperele tervikuna.

Vaata festivali kohta lähemalt kodulehelt www.highonlifefestival.com ja piletipoest ning uuri lisa ka facebookist.

Seotud