Täna öösel taevas kõrguv veevalaja märgi täiskuu avab uksed saladustele ja maagiale

Täna öösel võib näha taevas kõrgumas veevalaja märgi täiskuud, mis toob endaga salapärase ja rahutu aja. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks, sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on tugevnenud ja võib esineda ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ennustamiseks ning maagiliste toimingute sooritamiseks.

Täiskuuaeg on võimas aeg vabastamaks end vanast koormast, olgu see siis füüsilisel või vaimsel tasandil. Sümboolselt on see aeg astumaks välja oma vanadest käitumis- ja suhtemustritest, nii nagu madu vabaneb vanast nahast, et uuenenu ja võimsamana edasi liikuda. See väike rituaal aitab sul teostada sisemist transformatsiooni.

Puhastavat täiskuurituaali võib teha kasutades vanadest energiatest vabanemiseks (voolavat) vett. Eriti sobib see praegu, kuna ka kuu on parajasti veevalaja märgis.

Täiskuuaegse vabastamisrituaali jaoks vajad: ujuvküünlaid (sobivad ka tavalised väiksed teeküünlad), suurt kaussi veega, tikke, kirjutusvahendit.

1. Loo kõigepealt püha ruum: süüta küünlad, suitsuta salveit või põleta viirukit, kujunda altar oma väeesemetega.

2. Kui vähegi võimalik, siis seisa või istu kuuvalgel, lase Kuu kumal endale peale paista. Tunneta sügavamat sidet Kuuga – võimsa taevakehaga, kes liigutab vett kogu meie planeedil ja samamoodi ka meie endi kehades.

3. Tee väike maandav harjutus, et tuua end välja argisaginast ja mõtetemürast ning siseneda rituaaliruumi ka sisemises, vaimses mõttes. Tunneta maad oma jalge all, raputa kehast välja päevapinged ning rahusta oma meel.

4. Aseta suur veega täidetud anum enda ette kuuvalguse kätte.

5. Kirjuta kirjutusvahendi või ka näiteks teritatud tikukesega küünla peale need märksõnad, millest tahad oma elus vabaneda. Kui teete rituaali mitmekesi, siis kirjutage igaüks oma küünla (või küünalde) peale. Siinjuures pole tähtis see, et need sõnad jääks näha – oluline on keskendunud taotlus.

6. Pannes küünla vette, ütle ka kõva häälega välja see, millest tahad vabaneda.

7. Süüta küünal.

8. Luba endal tunda seda vabanemistunnet – sellest, mida kirjutasid küünlale ning mis nüüd ära põleb ja minema ujub, sinu elust eemaldub ja väljub. Kui olete mitmekesi, siis keskenduge samamoodi sellele, et kogu mittevajalik lahustuks küünaldest vette. Kui on sobiv tunne, siis hoidke ka üksteisel käest kinni.

9. Tähista seda vabanemist! Naudi midagi head ja hõrku, kuula ülendavat muusikat, tantsi, laula, juubelda – oled vaba oma vanast mittevajalikust koormast!

Lase küünaldel veega täidetud kausis lõpuni põleda – see sümboliseerib vabastamisprotsessi. Leek on puhastustuli ning samal ajal tähistab ka inspiratsioonisädemeid. Võid samal ajal kujustada ka seda, millisena soovid iseend ja oma elu ideaalis näha – unista julgelt! Ja muidugi rõõmusta selle üle, et austad oma isiklikku sisemist arengut.

Imelist täiskuuööd!

Seotud