Täna ilmus Jaan Tätte raamat “Vaikuse hääl”

Kirjastuselt Pilgrim ilmus täna, 7. oktoobril Jaan Tätte raamat “Vaikuse hääl”, kus armastatud muusik mõtiskleb igavikulistel teemadel nagu inimene ja loodus, õnn ja pühadus, hing ja südamehääl, armastus ja elu ning ka sellest, kuidas tunda ära oma inimesi.

Raamatu esitlus koos Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” avaliku salvestusega toimub järgmisel kolmapäeval, 15. oktoobril kell 18 Hobuveskis (Lai 47, Tallinn).

“Vaikuse hääl… See on kindlasti hääl, mida ma siia Vilsandile otsima tulin. Vaikus on seotud igavikutunde otsimisega. Hingel on vaja vahel kodus käia. Vaikus on paljude asjade algus. Võibolla on ta kõige algus.
Mina saan midagi kirjutama, mõtlema või laulu tegema hakata vaid siis, kui leian enda sees korraks vaikuse. See on hetk, kui kõik on võimalik. See on hetk, kui sul on korraga käes kõik küsimused ja kõik vastused, kui oled neid oodanud. Kui ma seda hetke ei ole leidnud, siis ma ei proovigi midagi tegema hakata, sest loomingus algab minu jaoks kõik vaikusest. Just sisemisest vaikusest,” kirjeldab Jaan Tätte vaikuse olulisust enda elus.

“Meil on südamest hea meel, et rahva poolt palavalt armastatud muusik ja lugudevestja Jaan Tätte on pannud oma elukogemuse tõdemused ja tähelepanekud ning ilmarännakutelt nopitud mõtted kirja, et neid ka teistega jagada,” sõnab raamatu idee autor ja kirjastaja Tiina Ristimets.

Jaan Tätte raamatu “Vaikuse hääl” esitlus on järgmisel kolmapäeval, 15. oktoobril kell 18 Tallinna vanalinnas asuvas Hobuveskis (Lai 47). Toimub Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” avalik salvestus, kus Jaan Tätte sisekosmiliste sfääride sügavusi uurib saatejuht Ingrid Peek. Raamatu autor esitab vahepaladeks ka mõned laulud ning oma küsimusi saab küsida ka publik. Salvestusele järgneb raamatute signeerimine.

Jaan Tätte uue raamatu autogrammitunnid toimuvad ka mujal Eestis: reedel, 17. oktoobril kell 17-19 Viljandis kohvikus Fellin (Kauba 11) ja laupäeval, 18. oktoobril kell 15-17 Pärnus raamatu- ja loovkingituste kaupluses Muusa (Rüütli 45).

Jaan Tätte
“Vaikuse hääl”

Toimetaja Inge Pitsner
Kujundaja Kristi Kangilaski
77 lk, kõva köide

Vaata raamatu kohta lähemalt kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Raamatuesitluse sündmus facebookis.

Seotud