Suvine energialaager õpetab ingellikku energiat tunnetama ning esitleb raamatut “Hallo, Kosmos! Palju õnne”

Sel nädalavahetusel, reedel ja laupäeval toimub Põlvamaal Tilsi külas asuvas Põdra majas Triin Anni ja Ita-Riina Pedaniku eestvedamisel suvine energialaager, kus õpetatakse tunnetama ingellikke energiaid ja energiakiiri, räägitakse hingesugulastest ja kristallidest ning palju muud põnevat esoteerikamaailmast. Reede õhtul esitleb sealsamas oma uut raamatut”Hallo, Kosmos! Palju õnne” Ingrid Peek.

“Suvine ingellik energialaager Põlvamaal on ideaalne selleks, et laadida oma akusid ja täiendada energiavarusid ning avastada endas aina enam vaimsust, saavutada paremat tasakaalu ja mõnusat olekut,” sõnab energialaagri eestvedaja Triin Anni, kes on hinnatumaid ingelliku reiki õpetajaid Eestis.

“Meil on väga hea meel, et reede õhtul rõõmustab meid laagri lisakülalisena Ingrid Peek, kes on kõikide vaimsusest, teadvusest ja kosmosest huvitatute seas ülimenuka Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” autor. Äsja ilmus tema esimene raamat “Hallo, Kosmos! Palju õnne” sisaldab endas sadade saatekülaliste isiklike õnne valemeid, millest meil selle toreda olengu käigus ka juttu tuleb. Ingrid esitleb laagris osalejatele värskelt ilmunud raamatut ja räägib lähemalt oma kogemustest nii saate arengu kui õnneotsingute teekonnal ning muidugi on kõikidel soovijatel võimalus raamatut koha pealt soetada koos autoripoolse pühendusega,” lisab Triin Anni.


Suvine energialaager loob kontakti iseenda ja ilmaruumi energiaga
“Meie sünnipärane õigus on kergus, armastus ja rõõm ja seda kõike leiame eelkõige iseendast, et jagada ja kiirata seda välja kõigile meie ümber ja ka tervele planeedile. Neil päevil võtame me kontakti ingelliku tervendava väega, õpime kutsuma ja enda lähedal hoidma iseenda kaitseingleid, teejuhte, võtame kontakti kristallide iidse ja sügava jõuga ning õpime neid energiad kasutama nii, nagu seda mujal ei õpetata – läbi Iidse tarkuse ja teadmise. Teeme puhastavaid ja tasakaalustavaid meditatsioone, õpime kasutama energiakiiri ja värvide universaalset jõudu. Seda kõike selleks, et tänases kiirenenud energias saavutada parem kontakt iseendaga ja jääda ka kõige keerulisemates olukordades iseenda väe ja jõu juurde,” räägib Triin sellest, mis laagris toimuma hakkab.

Laagri kavas:

  • Ingellik energia ja sellega ühendumine;
  • Ingelliku energia tervendusmeditatsioon ja õpitakse end ingelliku energiaga väestama ja puhastama;
  • Energiate muutumine, muutumise sümptomid ja kuidas ära tunda, et oled muutumises ja kuidas ennast sel perioodil aidata tasakaalustada;
  • Räägitakse hingesugulastest ja kohtume meditatsioonis oma hingeperekonnaga
  • Energiakiired, nende kasutamine ja kutsumine väestamiseks ja kaitseks;
  • Kristallide iidse tervendava jõu äratamine, praktikad kristallidega – kui sul on, siis võta kaasa oma kristalle ja kristallpendel;
  • Kristallist väe-ehte valmistamine;
  • Mõõdetakse oma energia sagedust ja energiaid pendliga;
  • Väestav tants;
  • Ingrid Peek & uue raamatu “Hallo, Kosmos! Palju õnne” esitlus reede õhtul

“Nende kahe tervendava päeva jooksul võtame täielikult aja iseendale, saame sõbraks iseenda tunnete ja sisemise väe ja jõuga, jätame nii palju kui võimalik maha vanu harjumusi ja süvenenud takistavaid emotsioone ja mustreid ja saame igaüks aina rohkem ja julgemalt iseendaks.
Selle laagri jooksul paneme me kokku pildi endast kui tervikust, kuidas meie tajume maailma, mis on meie takistavad ja mis on meid väestavad mustrid ja kuidas ennast hoida ja jääda mõnusasse tasakaalu ja selgusesse,” räägib ingelliku reiki meister-tervendaja Ita-Riina Pedanik.

Suvine energialaager toimub Põlvamaal, Tilsi külas Põdra majas sel nädalavahetusel: reedel, 1. juulil kella 12st kuni laupäeva, 2. juuni õhtul kella 20ni. Uuri lisa laagri kohta facebookist.
Vaata lisa raamatu “Hallo, Kosmos! Palju õnne” kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.
Kõik vajalikud viidad küberkosmosesse: hallokosmos.ee

Seotud