Sinu soovid ei täitu mitte unistamise järgi, vaid vastavalt sellele, millises energias sa parasjagu viibid

“Olen tähele pannud, et mida rohkem enda seest vabastada hirme, seda enam hakatakse fokuseerima ennast sellele, mida armastatakse – eeskätt koondub tähelepanu iseendale ja enese armastamisele. Meil tuleb ükskord aru saada, et sina ise oledki number üks ja alles siis tulevad kõik teised järgi,” kirjutab Kõiksuse Kanaldused.

Läbi sinu toimub teiste teenimine ja maailma loomine. Ka lapsed elavad kuni jäävhammaste saabumiseni oma vanemate energiaväljas, võttes kõik pinged ja löögid katkisest energiaväljast enese peale. Seega, kui sa tahad, et sinu lapsel oleks turvaline ja hea, tuleb sul eeskätt hoolitseda enda eest, et ka sinul oleks turvaline ja hea. Oma auravälja eest hoolitsemine on sama oluline nagu igapäevane hambapesu, duši all käimine või juuste kammimine. Mida vinduvamad on negatiivsed tunded sinu sees, seda ennast hävitavamalt ja räpasemalt sa mõjud iseendale, seda kitsamaks tõmbub kokku sinu auraväli ja sulle sõidavad sisse kõik mõjutused, provokatsioonid ja löögid.

Seega iga pinget läbi elades sa esita endale küsimus: “Kas ma parasjagu loon või hävitan ennast?” Duaalses maailmas negatiivne õõnestab ja positiivne täidab. Seega ära õõnesta ennast, vaid täida oma maailma millegagi, mis sinu hinge toidab. Hinge toit on kõik see, mis sind tagasi terviklikuks kokku toob.

Mulle oli inspiratsiooniks üks viie aastane Plejaadidelt pärit tüdruk, kellega pidasin maha pikema vestluse. Uurisin temalt muuhulgas, et mis on õnn ja elu mõte Maa peal, mille võttis ta paari lausega targemalt ja lihtsamalt kokku kui mõni spirituaalne eneseabi raamat: “Õnn asub alati seal, kus on armastus. Muretsemine teeb armastuse katki. Inimesed on kauged ja nad ei saa aru, et kõik tuleb siis kui sa armastad. Mul on väga raske siin murede keskel olla. Kui issi ja emme on kurjad, siis neil lähevad värvid (peab silmas aurat) sassi ja koledaks ja meile tulevad “külalised”(ebameeldivad olendid, kes eluenergiat varastavad). Ma ei taha siis enam seal toas olla. Mul on väga kurb, kui inimesed muutuvad tühjaks (peab silmas hingeenergia madalat vibratsiooni, mil hing magab, mõistus domineerib). Ma võin ka katki minna (elab kurbust enda sees läbi ja tema auraväli samamoodi kannatab). Mul on üks “sõber” sealt teisest “kodust” (Plejaadidelt), kes öösel paneb mulle siia (laps viitab südamekanali peale) helesinise täpi (mingit sorti seade), siis ma saan kohe tagasi terveks (tüdrukul käiakse auravälja taastamas).”

Uurisin veel väikeselt plejaadilaselt, et millised on tema soovid? “Ma ei taha kingitusi, sest raha viib armastuse ära, aga armastus toob need asjad ise. Täiskasvanud ei saa aru ja siis nad on muutuvad koletisteks. Ma soovin, et nad armastaksid, siis nad naeravad ja on “kerged” (peab silmas, et auraväli on ilus). Siis tuleb nii palju rõõmu elust (elu sujub ja soovid täituvad).”

Kokkuvõte. Kui sa tunned enda sees negatiivset emotsiooni/ muret, siis tunnista endale seda, ole omadega leebe ja luba endal olla. Aktsepteerides lased sa energia vabaks ja see saab hakata liikuma-lahenema. Kõik, mis jääb sinu sisse vinduma, kuhjuma ja ladestuma hävitab sinu energiavälja. Seega, ära mängi võlts-vaimset, kes käed palve asendis on nii vaimne-vaimne ega tunnista endas ühtegi negatiivset külge. Meis kõigis on hirme ja eriti palju hirme just elamise ning hakkama saamise ees. Kuid mida enam me laseme lahti tuleviku soovillusioonidest, seda kiiremini saab hakata liikuma elu sujuvalt Kõiksusega harmoonilisemas suunas. Sinu soovid mitte ei täitu sinu unistamise järgi, vaid soovid täituvad vastavalt sellele, millises energias me parasjagu viibime. Seega, kui sa oled armastuse energias, siis saad sa nii rahulolu, harmooniat kui ka materiaalseteks väljaminekuteks vajalikku toetust. Kui sa keskendud ainult rahale, olmemuredele ja puudusele, siis ei saa sa mitte midagi. Su elu on tühi ainult siis, kui sina ise oled hingeliselt tühi! Ja kahjuks on hingelises vaesuses inimesi meie ümber väga palju nagu kirjeldas ka väikene plejaadlane, kuidas inimesed on “kauged” ehk iseendast kauged. Nagu ütlevad klassikud: “Inimesed ja elu on armastamiseks, asjad on kasutamiseks.”

Armastusel on püsiv ja sind teeniv väärtus, asjadel on kaduv väärtus. Sa kannatad siin elus seda enam, mida sügavam on sinu kiindumus asjadesse ja mida väiksem on sinu usk armastusse. Te ärge vahetage oma mehi ja naisi pelgalt materiaalsete murede pärast välja. Kui sa oled katki, siis oled sa katki ning ükski teine paremal elujärjel inimene ei suuda sinu hingelist tühjust “kingitustega” tervendada. Need mehed ja naised, kes on läinud “parema” elu peale, on väga sageli pidanud pettuma, sattudes katuse alt räästa alla, kus iga aeglane ja lõppematu veepiisk pähe on veel piinarikkam ja valusam kui eales varem. Hingevalu on kõige kibedam valu üldse.

Kui sul puudub armastus enda vastu, siis ei leia sa seda ka väljastpoolt. Sinu auraväli on sinu võti külluse energiasse. Ja küllus mitte ei tähenda raha, vaid küllus tähendab rahulolu, mil meie vaim on rahul, hing toidetud, füüsiline keha tänulik ning materiaalne reaalsus tuleb rahuldust pakkuva peegeldusega sulle elus vastu.

Täna julgen ma loobuda turvatundest, sest see hoiab mind paigal ja elu paigalseisus on vangla. Ma püüan ennast fokuseerida iga ihurakuga eluusalduse lainele ja ma ei tee enam midagi, mis mulle ei meeldi, ma ei suhtle kellega ma ei taha ja ma olen lihtsalt see, kes ma olen. Ma hüppan juba täna sügavasse eluvette, sukeldudes põhjatusse maailma. Nagu ütlevad sukeldujad: “Upub see, kes rabeleb ja satub paanikasse, rahulikuks jäädes hõljud sa igalt poolt pinnale.”

Allikas: Kõiksuse Kanaldused facebooki leht

Seotud