Sinu elu muutub alles siis, kui hakkad kuulama oma “tõelist mina”

Sinu kõrgem Mina teab, mis on sulle parim ja hea. On vaja ainult korraks maha rahuneda, ühenduda ja kuulata. Vastused tulevad siis kui me ei rabele. Sa ütled, et sul pole aega. Ma ütlen sulle, et meil kellelgi ei ole aega, sest aega pole isegi mitte olemas, aeg on illusioon, mis koosneb prioriteetidest, vahendab Kõiksuse Kanaldused Facebooki leht. Küsimus on selles, kuhu sa ennast paigutanud oled, mitmes prioriteet oled sa iseendale?

Inimene, kes iial ei leia enda jaoks aega, sellel pole aega armastuseks. Iseenda armastamiseks, teiste armastamiseks, elu armastamiseks. Inimene, kes kaugeneb armastusest (loe iseendast) on pidevalt kuri, rahulolematu, stressis, pinges, vihane. Ta sööb ja joob halvasti, käitub oma kehaga lugupidamatult, kohtleb lähedasi kõige karmimalt ja on ülejäänud maailma suhtes hoolimatult ükskõikne.

Millised on sinu prioriteedid? Kas tõesti on ülemus sinu elus tähtsamal kohal kui sinu sõbrad ja perekond, kelle jaoks minimaalselt aega leiad? Kas töökohustused saavad olla olulisemad kui sinu keha ja tervis, et selle eest üldse mitte hoolitseda? Kas ületundide tegemine on väärt sinu magamata öid ja raisatud eluenergiat, et täita pidevalt kellegi teise soove ja unistusi? Kas jooksmine nende sabas, kes sinust siiralt ei hooli, on väärt sinu tähelepanu? Kelle ja mille jaoks sa seda kõike teed, kui sa pole rahul oma eluga?

Võta nüüd ennast kokku, õpi ütlema “ei” ja õpi eemalduma sealt, kus sind ei väärtustata ja kuhu sa tegelikult pole oodatud. Eeskätt tuleb sul alustada iseenda väärtustamisest. Inimene, kes iseendast ei hooli, temast ka teised ei hooli. Kes ennast ei austa, teda ka teised ei austa. Kes ennast ei armasta, ei leia armastust ammugi mitte kusagilt väljast poolt.

Sinu elu muutub alles siis, kui hakkad kuulama iseenda Tõelist Mina, mitte suuvoodreid, kes otsustavad sinu eest sinu elu ära. Panin sulle kirja mõned meelespead:

1. Kui kõhutunne ütleb, et on vaja kellestki, millestki eemalduda, siis tee seda. Sa tunned selle õige hetke ära siis, kui oled just nagu nurka surutud ning edasi liikumist enam ei toimu. Siis on viimane piir käes, millest päästab ainult eemaldumine.

Ma olen niimoodi palgatöölt ära tulnud ja katkestanud suhteid ning sõpruseid. Kas mul on midagi taga nutta? Ei, ei ja veelkord ei. Minu ellu on tulnud veelgi suuremad vabadused ja võimalused, et kasutada oma potentsiaali veelgi avaramalt.

2. Kui sinu intuitsioon tõmbab sind kellegi või millegi poole, siis tee seda. Isegi kui olukord paistab veidralt ebaloogiline, siis tea, et kõige fantastilisemad kohtumised, sõprused ja võimalused algavadki ootamatult.

Vali alati see, mis ja kes laseb sul olla pöörane, mitte see, kes nõuab sinult normaalsust. Juba Nikola Tesla ütles, et kui keegi peab sind hulluks, siis on see ainult hea, sest kreatiivsus, innovatsioon ja suured saavutused ei tulegi keskpäraselt inimeselt.

3. Kui sul on pärast mõne toidu söömist või joomist halb, siis annab sinu keha märku, et oled temaga käitunud halvasti. Võta seda kui märguannet, kuidas eristada õigeid ja valesid valikuid enda organismi hüvanguks. Sinu keha ei valeta kunagi ja inimesele sobivad ainult need toidud, mis panevad teda hästi tundma ka pärast söömist/joomist, ilma negatiivsete tagajärgedeta.

Sinu keha on sinu Hinge peegel. Seega isude ja enesetunde järgi saad teada palju ka oma hingelise seisundi kohta. Kui vajad ebatervislikku lohutustoitu, siis vajab ka sinu hing lohutust ning plaastrit. Kui sööd emotsioonist on sinu hing rahutu ja rahulolematu, sest ta ei saa ennast selles kehas vabalt väljendada. Kui sa ei taha üldse süüa, siis põgeneb sinu hing vastava reaalsuse eest jne.

4. Kui sa tahad midagi teha, siis tee seda. Maailm ei kuku kokku sellel ajal, kui sina pisut oma lemmikraamatut loed, looduses ennast tuulutad või reisil käid. Ainult nende maailm kukub kokku, kes on harjunud, et sa 24/7 nende ori oled. Sul on ka oma elu, nii et saada nad pikalt!

Ma olen ise kunagi ori olnud. Ei julgenud iseenda pulmagi sõita ja kui läksin tõmbusid ülemuse huuled kitsaks kurjaks kriipsuks. Nagu what? Kas sa pead ohverdama enda õnne, et sulle keegi võõras saaks õnnelik olla? Ei iial. Õnn tuleb ainult meie enda seest. Kõik, mis on sinu sees, on sinu oma. Kõik, mis on teise sees, on tema oma. Sina ei pea ennast halvasti tundma kui kellelgi teisel on halb, et sina tema tahtmistele ei allu.

5. Pea meeles, et otsustusvõimeline inimene saavutab elus alati rohkem, sest otsustamine paneb energia liikuma. Midagi ära otsustades anname Universumile impulsi, et see saaks meid hakata toetama. Unusta need võiks, oleks, tuleks, tahaks, peaks… Hakka mõtlema, olen otsustanud, et mul on! Samal ajal tee ka väikeseid samme selles suunas, et energiat liigutada. Näiteks kui vajad maja, siis tuleb otsida krunt ja las Universum tegutseb edasi tekitades soovide energiast lumepalliefekti.

6. Kõik saabub meie ellu vajaduspõhiselt ehk selleks, et midagi saada, tuleb kõigepealt luua vajadus. Kui sa ütled pidevalt: mis mina, mulle pole vaja, küll ma kuidagi hakkama saan, siis polegi sulle mitte midagi vaja ja Kõiksus ei toeta sind. Ka mina otsisin oma stuudio ruumi aasta aega, aga leidsin selle ootamatult alles siis, kui tekkis reaalne vajadus enda koht luua. Need, kellele midagi pole vaja, need midagi ei saa. Need, kes ainult tahavad, need ka midagi ei saa. Soovijad jäävad ka igaveseks soovima. Võtmesõna on vajadus!

7. Egoist ei ole see, kes elab nii nagu tema tahab. Egoist on see, kes nõuab, et ka kõik teised elaksid nii nagu tema tahab. Ela julgelt!

Allikas: Kõiksuse kanaldused Facebooki leht

Loe lisaks: Muuda oma elu: sinu jõupunkt asub praeguses hetkes

Harmoonia ja tasakaal: tervenda oma hinge positiivsete mõtetega

10 kaunist mõtet õnnest ja õnnelik olemisest

Oma uskumustega loome me endale reaalsust

Kõnnimegi hingekõrbes! Kas hakkad juba kuulma oma tõde?

Seotud