NÄDALA TAROSKOOP 8.-14.7 | Julge näidata oma tõelist olemust

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate äss ja mõõkade kaks. Oled teelahkmel, kus sul tuleb teha otsus. Oled oma valiku tegemist juba mõnda aega edasi lükanud, sest pole kindel, mis on õigeim tee. Vana ja tuttav võib tunduda kohati parem kui uus ja tundmatu, kuid kui vana ei toimi enam, siis pead endale tunnistama, et väldid otsustamist vaid seetõttu, et kardad ebamugavust, mis tekib seoses mugavustsoonist väljumisega. Selleks, et lennata, pead julgema maapinna jalge alt kaotada. Julge usaldada elu.

Armastuse ja suhete osas võiks selle nädala märksõnaks olla haavatavus. Sinus on palju tundeid, mida hoiad ainult endale, sest sa ei julge välismaailma valgust nende peale lasta paista. Tunned hirmu, häbi või kurbust, kui mõtled endas olevatele emotsioonidele ja seetõttu hoiad need endale. See aga takistab sul tõelise eheduse ja läheduse saavutamist. Tõsi on see, et olles sina ise, võid ka kaotada midagi või kedagi enda elust. Tõeliselt tugevad ja õigetel alustel loodud suhted ei katke kergesti. See, mis peab sinu ellu jääma, jääb.

Tööalaselt võid tunda, et sul on justkui kaks valikut. Mõlemal on omad positiivsed pooled. Nüüd on ainult sinu otsustada, mis on sinu jaoks rohkem hingelähedane. Kuula oma sisetunnet. Pole mõtet raisata oma energiat ja aega sellele, mis sinuga absoluutselt ei haaku. Kui sa mingil põhjusel ei saa muuta end ümbritsevaid tingimusi, siis muuda oma suhtumist neisse. Oluline on, et sa oleks enda hinge ja südamega rahus.

Tervise osas võid kokku puutuda hädadega, mis on tingitud stressist või ülepingest. Sinu vaime heaolu on väga tähtis. Sea iseennast julgesti prioriteediks. Sa ei saa kedagi aidata, kui sa ise ei ole heas kohas. Just hingeline tasakaal ja südamega kooskõlas elamine on need, millele pead praegu kõige enam tähelepanu pöörama. Ümbritse end inimestega, kes on sinu tõelised sõbrad. Ära kuluta oma energiat tühistele ja pinnapealsetele suhetele.

NÄDALA TAROSKOOP 8.-14.7 IGALE SODIAAGIMÄRGILE 

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Pööra pilk oma lapsepõlve. Millised on sinu mälestused, mis on need kogemused, mis sind tänaseni mõjutavad? Kui suudad mõnele sinu jaoks keerulisele teemale leida lahenduse, siis lahenevad paljud valupunktid, mis sind igapäevaelus häirida võivad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide neli. Tahad praegu kõike oma elus kindlakäeliselt juhtida ja kontrolli all hoida. Hea ülevaade oma elust on kasulik, kuid liigne jäikus toob ainult pingeid ja stressi juurde. Luba elul vabamalt voolata ja ära ole ka iseenda vastu liiga karm. Julge olla eluga suuremas ühenduses.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kohtupäev. Nüüd tunned, et sa vajad aega, mõistmaks asju nii nagu need on. Ära tee liiga kiireid järeldusi ega otsuseid, mis pole korralikult läbi kaalutud. Anna kõigele aega, et rahuneda, settida ja selgineda. Tegele oma hinge ja meele teemadega. Emotsioonid mängivad sinu elus praegu väga suurt rolli.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab kaarik. On aeg endasse vaadata. Selleks, et elus edasi liikuda, pead sa teadma, kuhu suunas sa liikuda soovid. Kui oled oma eesmärkides ja sihtpunktis kindel, siis suudad ka leida võimalused ja õiged rajad, et oma unistuste suunas liikuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Sinu ellu on saabunud võimalus, mis laseb kasutada oma andeid ja muuta oma elu palju imelisemaks, kui see hetkel on. Uued uksed võivad avaneda ka tööalaselt ning sind võib üllatada ka ootamatult sülle sadav rahaline kingitus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Nüüd pead jälgima, et kohtleksid iseennast ja end ümbritsevaid inimesi mõistmise ja headusega. Kipud olema õrnatundeline ja emotsionaalne ning võtad asju rohkem hinge kui välja näitad. Ära unusta, et kõike ei peaks isiklikult võtma. Oled universumi poolt alati hoitud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Praegu on sinu elus kõige olulisem tasakaalu leidmine. Olgu see siis töö ja kodu vahel, treeningu ja puhkamise vahel või selle vahel, kuidas sa annad oma aega ja energiat teistele ning kui palju panustad iseendasse. Kui leiad tasakaalu, siis suudad nüüd suuri asju korda saata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on torn. Praegu puutud kokku enda jaoks üsnagi uute ja tundmatute oludega. Võid tunda rahutust ja ebakindlust, sest sa oled mugavustsoonist suure hooga välja tõmmatud. Kohati võivad emotsioonid ka üle pea kokku lüüa, kuid katsu ka siis säilitada rahu. Võta muutusi kui lihtsalt ühte õppetundi oma elus, mis täiustab sind emotsionaalselt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Nüüd tuleb sul tegeleda oma sisemaailmaga. Sa oled surunud maha tundeid ja vältinud mõtteid, millega peaksid tegelikult tegelema. Sa tunned, et sind kammitsevad piirangud ja see takistab sul teha seda, mida soovid. Need piirid oled sa tegelikult ise endale seadnud ning seega oled ka sina ise see, kes saab end neist köidikutest vabastada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Nüüd saabub sinu jaoks mõnes mõttes pöördeline aeg. Tõmbad minevikule kriipsu alla mõistuse kogu jõudu kokku võttes. See tähendab nii oma mingitest veendumustest ja tõekspidamistest loobumist, kui ka oma aja ära elanud mineviku lõplikult seljataha jätmist. See ei saa olema kerge, kui on ometi väga vajalik, et edasi liikuda.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud