NÄDALA TAROSKOOP 13.-19.5 | Südamega rajal kõndimine, millesse on panustatud teadlik tarkus ja jõud, viivad sind edasi

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kuningas ja müntide kolm. Nüüd leiad võimaluse tasakaalu leidmiseks oma mõistuse ja südame vahel. Suudad oma emotsioone hallata ja leida enda jaoks sobiva viisi tulemaks toime nende teemadega, mille muutmine ei ole sinu võimuses. Oskad ja tahad teha koostööd teistega selleks, et saavutada suuremaid eesmärke. Nädal toob kaasa võimalusi, et õppida midagi uut ja kasulikku. Tegele nüüd nende asjadega, mida naudid. Just südamega rajal kõndimine, millesse on panustatud teadlik tarkus ja jõud, viivad sind edasi.

Suhete osas peaks tulema hea nädal, kuna inimesed on oma kavatsustes siirad ning soovivad püsisuhtes olles pühenduda, leida lahendused tekkida võivatele ebakõladele ja tugevdada omavahelist ühisosa. Ka vallaliste jaoks on suurepärane aeg, kuna inimesed teavad, mida nad suhtelt soovivad, mida nad ise suudavad pakkuda ja see võimaldab teha selgemaid valikuid. Hea aeg on kallimaga ühiste tegevuste jaoks, kuna see toob inimesi üksteisele lähemale, võimaldab avaldada oma mõtteid ja emotsioone ning selle pinnalt teha plaane tuleviku osas.

Tööalaselt suudad olla tark ja diplomaatiline ning see muudab töökeskkonna meeldivaks ja harmooniliseks. Isegi kui koged pingelisi situatsioone, siis sel nädalal tunned, et sa ei ole üksi, sul on toetajaid ja sinu kõrval on inimesed, kellelt saad vajadusel abi ja nõu küsida. Ära hoia end tagasi, kui tunned, et vajad toetust. Kõik need ettevõtmised, mis on tehtud läbi partnerluse, mentorluse või meeskonna, laabuvad eriti sujuvalt ja edukalt. Nädal peaks tooma ka raha osas häid uudiseid.

Tervise osas pead pöörama pilgu iseendasse. Suhtu endasse mõistmise ja armastusega. Ole tänulik oma kehale ja hingele. Tihti unustatakse kõige lihtsamad asjad ja võetakse neid iseenesest mõistetavalt, kuid see ei peaks nii olema. Leiad nüüd uut indu, et enda eest hoolitseda. Alusta sellest, et lähed tagasi kõige elementaarsemate asjade juurde. Liigu värskes õhus, maga piisavalt, vähenda ekraanidele kuluvat aega, võimle, joo piisavalt vett, söö regulaarselt, tervislikult ja ära söö üle. Kui jälgid kasvõi neid lihtsaid tõdesid, siis tunned end vaimselt ja füüsiliselt paremini.

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE  13.-19.5

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on täht. On aeg oma sisemaailmaga lähemat tutvust teha. Ära häbene seda, kes sa oled. Luba oma soovidel ja visioonidel päevavalgele tulla ja lea viis, kuidas end armastada ja aktsepteerida just sellisena nagu sa praegusel hetkel oled. Sellest algab edasiminek, areng ja täiustumine.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide rüütel. Praegu suudad elu maisema poolega seotud unistusi ellu viia, kui oled pühendunud ja visa. suurepärane aeg on finantsplaanide tegemiseks ja tööalase edu saavutamiseks. Hea aeg on ka loodusega kontakti loomiseks ja maandamisega seonduvateks praktikateks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Keskendud oma igapäevaelus liigselt negatiivsele. Jah, sinu elus on neid valdkondi, mille osas saaks midagi paremaks muuta, kuid on ka palju sellist, mille üle tänulik olla. Suuna oma pilk teadlikult positiivsele. Väärtusta iseennast ja end ümbritsevat head.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Praegune aeg on sinu jaoks emotsionaalselt väljakutseid esitav. Pead toime tulema nii iseenda kui oma kaaslaste emotsioonide ja meeleolu kõikumistega. Üles võivad kerkida ka mõned vanast ajast pärit lahendamata probleemid, mis nõuavad tähelepanu, et saaksid edasi liikuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Praegu on sinu elus kõige olulisem tasakaalu leidmine. Olgu see siis töö ja kodu vahel, treeningu ja puhkamise vahel või selle vahel, kuidas sa annad oma aega ja energiat teistele ning kui palju panustad iseendasse. Kui leiad tasakaalu, siis suudad nüüd suuri asju korda saata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on ülempreester. Praegu ei maksa suuri uuendusi läbi viima hakata. Kui soovid oma eesmärke saavutada, siis kasuta tuntud ja traditsioonilisi viise. Võimalik, et puutud sel nädalal kokku riigiasutustega ja õppimisega või saabub sinu ellu keegi, kes on mingis mõttes mentoriks ja teejuhiks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Nüüd pead jälgima, et kohtleksid iseennast ja end ümbritsevaid inimesi mõistmise ja headusega. Kipud olema õrnatundeline ja emotsionaalne ning võtad asju rohkem hinge kui välja näitad. Ära unusta, et kõike ei peaks isiklikult võtma. Oled universumi poolt alati hoitud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Sind ootab ees aktiivne tegutsemine, kiired otsused ja edasiliikumine. Võimalikud on lähemad või kaugemad reisid. Tunned end energiliselt ja tahad asju ära teha. Oled kärsitu ja sellest võivad tekkida vead. Katsu olla tähelepanelik ja pööra tähelepanu ka detailidele. On soodne aeg ka armumiseks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Nüüd tuleb sul tegelda oma sisemaailmaga. Sa oled surunud maha tundeid ja vältinud mõtteid, millega peaksid tegelikult tegelema. Sa tunned, et sind kammitsevad piirangud ja see takistab sul teha seda, mida soovid. Need piirid oled sa tegelikult ise endale seadnud ning seega oled ka sina ise see, kes saab end neist köidikutest vabastada.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.