Kolm sammu, kuidas külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna

Rhonda Byrne jagab lugejatega suurt saladust, mida on põlvest põlve edasi antud, väga ihaldatud, peidetud, kaotatud, varastatud ja tohutute rahasummade eest ostetud. Saladust õppides saad teada, kuidas sa võid saada, olla või teha, mida iganes tahad. Saad teada, kes sa tegelikult oled. Saad teada seda tõelist hiilgust, mis sind elus ees ootab.

Loomisprotsess

Saladuses kasutatav Loomisprotsess, mis põhineb Uuel Testamendil, on lihtne kolmeastmeline juhtnöör, kuidas saada seda, mida tahad.

Esimene samm: Küsi

Lisa Nichols

Esimese sammuna küsi. Anna Universumile käsk. Anna Universumile teada, mida sa tahad, ja ta vastab sinu mõtetele.

Bob Proctor

Mida sa tegelikult tahad? Istu maha ja kirjuta see paberile. Kirjuta see oleviku ajavormis. Võid kirjutamist alustada näiteks sõnadega “Olen väga õnnelik ja tänulik, et …” Ja siis kirjuta lahti, mida sa täpselt oma elult tahad, igas eluvaldkonnas.

Sa saad valida, mida tahad, aga sa pead selle selgelt sõnastama. See on sinu ülesanne. Kui sa ei väljenda selgelt, mida tahad, siis külgetõmbeseadus ei saa seda sulle tekitada. Saates välja segase sageduse, saad ka segaseid tulemusi. Võib-olla on see sul esimene kord elus, aga tee endale täpselt selgeks, mida sa tõesti tahad. Teades nüüd, et sa võid saada, olla või teha kõike, mida soovid, ilma piiranguteta, siis mis see oleks?

Küsimine on loomisprotsessis esimene samm, nii et tee see endale harjumuseks. Kui sa pead mingi valiku tegema ja ei tea, mille kasuks otsustada, siis küsi! Ära iialgi jää oma elus ummikusse. Lihtsalt küsi!

Dr. Joe Vitale

See on väga vahva. Universum oleks nagu sinu võimaluste kataloog. Lappad seda ja ütled: “Ma tahaksin seda kogemust ja seda toodet ja sellist persooni oma ellu.” Sina esitad Universumile tellimuse. Nii lihtne see ongi.

Sa ei pea korduvalt paluma. Piisab ühest korrast. See ongi täpselt samamoodi nagu kataloogist toodete tellimine. Oma tellimusegi ju esitad vaid korra. Tellides sa ju ei kahtle, kas see ikka jõudis kohale, ega korda seda igaks juhuks üle ega telli siis veel kord ja veel, korduvalt. Tellid ainult korra. Sama on loomisprotsessiga. Esimese sammu teed selleks, et oma soovid selgeks teha. Kui su peas valitseb selgus, oledki küsinud.

Teine samm: Usu

Lisa Nichols

Teine samm on uskumine. Usu, et see on sul juba olemas. Mina kutsun seda kõikumatuks usuks. Usu nähtamatut.

Pead uskuma, et oled soovitu juba saanud. Juba küsimise momendil pead olema veendunud, et saad, mida tahad. Su usk peab olema ääretu ja täielik. Pärast kataloogist tellimist sa ju rahuned, teades, et saad, mida tellisid, ja saad oma eluga edasi minna.

“Näe asju, mida tahad, juba enda omana. Tea, et need jõuavad vajadusel sinuni. Ja siis lase neil tulla. Ära närvitse ja muretse nende pärast. Ära mõtle nende puudumisest. Mõtle neist kui enda omadest, mis juba kuuluvad sulle ja on sinu valduses.” Robert Collier (1885-1950)

Sel momendil, kui küsid, usud ja tead, et nähtamatuses on soovitu sul olemas, asub Universum tööle, et tuua seda ka nähtavasse vormi. Pead käituma, rääkima ja mõtlema, nagu võtaksid soovitu vastu just nüüd. Miks? Sest Universum on peegel ja külgetõmbeseadus peegeldab su valitsevad mõtted sulle tagasi. Kas pole siis loogiline, et asja saamiseks pead seda ka oma vaimusilmas nägema? Kui sinu mõtted teatavad, et asi pole veel siin, siis tõmbadki ligi just seda veel mittekohalolemist. Pead uskuma, et sul juba on soovitu olemas. Pead uskuma, et juba said selle. Pead lihtsalt edastama kättesaamise tunde sagedust, et see sinu eluna realiseeruks. Seda tehes liigutab külgetõmbeseadus jõuliselt kõiki olukordi, inimesi ja sündmusi, et see toimuks.

Puhkusereisi reserveerides, uut autot tellides või maja ostes sa tead, et need asjad on sinu. Sa ei organiseeri ju samaks ajaks teist puhkusereisi ega osta teist autot või maja. Sa tead, et võites loteriiga või saades suure päranduse omanikuks on raha sinu oma, ka ilma seda nägemata. See tunne on usk, et asi kuulub sulle. Tunned, et oled soovitu saanud. Nõua endale soovitud asjad, uskudes ja tundes, et need on sul juba olemas. Seda tehes muudab Universum kõiki olukordi, inimesi ja sündmusi asja teostumiseks.

Kuidas panna end uskuma? Tee, nagu usuksid. Käitu nagu lapsed ja mängi, et usud. Käitu, nagu oleks soovitu sul juba olemas. Mängides, et usud, hakkadki uskuma, et said, mida tahtsid. Džinn vastab kogu aeg sinu valitsevatele mõtetele, mitte ainult küsimise hetkel. Seepärast tuleb pärast küsimist jätkata uskumist ja teadmist. Usu. Sinu katkematu ja surematu usk soovitu saamisesse on sinu suurim jõud. Kui usud sellesse, siis ole valmis ja vaata, kuidas maagia tegutseb!

“Võid saada kõik, mida soovid – kui sa tead, kuidas seda oma mõteteks vormida. Pole olemas täitumatut unistust, kui sa lased Loomise Jõul läbi enda töötada. Meetodid, mis töötavad ühe inimese puhul, toimivad samamoodi kõigiga. Jõu võti on kasutada olemasolevat… vabalt ja täielikult… nii avad oma kanalid, et üha enam Loomise Jõudu saaks voolata läbi sinu.” Robert Collier

Dr. Joe Vitale

Universum korraldab end ümber, et soovitut sinu jaoks teostada.

Jack Canfield

Enamik meist ei ole endale lubanud tahta seda, mida me tegelikult soovime, sest me ei näe, kuidas see võiks teostuda.

Bob Proctor

Uurides natukene tausta, saab selgeks, et kõik, kes kunagi midagi on saavutanud, ei teadnud päris täpselt, kuidas nad seda teevad. Nad teadsid vaid, et nad teevad seda.

Dr. Joe Vitale

Sa ei pea teadma, kuidas see teoks saab. Sa ei pea teadma, kuidas Universum end selle jaoks ümber korraldab.

Pole sinu töö muretseda, kuidas see juhtub või kuidas Universum selle sinuni toob. Lase Universumil seda enda eest teha. Üritades nuputada, kuidas see toimuda võiks, kiirgad uskmatuse sagedust – sa ei usu, et see sul juba olemas on. Arvad valesti, kui mõtled, et sina pead seda tegema ja Universum ei tee seda sinu jaoks. Kuidas ei ole osa sinu loomisprotsessist.

Bob Proctor

Kui sa ei tea, kuidas, siis sulle näidatakse, mil viisil. Sa tõmbad selle ligi.

Lisa Nichols
Me langeme enamasti masendusse, kui ei näe seda, mida soovime. Pettume. Muutume kahtlustavaks. See aga tekitabki pettumustundeid. Võta oma kahtlused ja muuda neid. Teadvusta endale see tunne ja asenda see kõhklematu usuga: “Ma tean, et see on teel siia.”

Kolmas samm: Võta vastu

Lisa Nichols

Kolmas ja viimane samm selles protsessis on vastuvõtmine. Tunne end saadu tõttu suurepäraselt. Tunne end nagu siis, kui see on saabunud. Tunne seda praegu.

Marci Shimoff

Väga oluline on end selle protsessi jooksul hästi ja õnnelikuna tunda, sest nii seadistad end soovitu sagedusele.

Michael Bernard Beckwith

See on Universumi tunnetamine. Pelgalt intellektuaalselt midagi uskudes, ilma et seda saadaksid nendele mõtetele vastavad tunded, ei pruugi meil jätkuda piisavalt jõudu, et tekitada oma ellu seda, mida soovime. Sa pead seda tundma.

Küsi korra, usu, et see on sul juba olemas, ja siis ei pea sa enam selle saamiseks muud tegema, kui vaid end hästi tundma. End hästi tundes oled vastuvõtmise sagedusel. Oled kõikide heade asjade saabumise sagedusel ja saad selle, mida palusid. Sa ei küsiks ju ometi midagi, mis sind end hästi tundma ei paneks? Nii et häälesta end hea enesetunde sagedusele ja võta soovitu vastu.
Kiire viis end sellele sagedusele häälestada on öelda: “Ma võtan praegu vastu. Võtan kõik hea oma ellu vastu just nüüd. Ma võtan

Minu hea sõber Marcy on üks suurimaid soovide manifesteerijaid, keda olen kohanud, ja tema tunneb kõike. Ta tunneb, kuidas tunduks see, mida ta küsib. Ta tunneb, kuni kõik teostub. Marcy ei takerdu mõtetesse, et kuidas, millal või kus, ta lihtsalt tunneb ja see teostub.

Nii et tunne end hästi nüüd ja kohe.

/…/

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne raamatust “Saladus”.

Sa hoiad oma käes Suurt Saladust…

Seda on põlvest põlve edasi antud, väga ihaldatud, peidetud, kaotatud, varastatud ja tohutute rahasummade eest ostetud. Seda sajanditevanust Saladust teadsid nii mõnedki ajaloo suurkujud: Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ja paljud teised leiutajad, teoloogid, teadlased ja suured mõtlejad. Nüüd avalikustatakse Saladus kogu maailmale. “Saladust õppides saad teada, kuidas sa võid saada, olla või teha, mida iganes tahad. Saad teada, kes sa tegelikult oled. Saad teada seda tõelist hiilgust, mis sind elus ees ootab.”

Lisainformatsiooni Saladuse filmiversiooni kohta leiad kodulehelt www.thesecret.tv

Suure Saladuse kilde on leitud juba läbi sajandite jutustatud legendidest, kirjandusest, religioonidest ja filosoofiatest. Nüüd jõuavad esmakordselt kõik need Saladuse tükikesed lõpuks kokku selle hämmastava ilmutuse kaante vahele, mis muudab kõigi elu, kes seda kogevad. See raamat õpetab sind kasutama Saladust igas oma elu aspektis – raha, tervis, suhted, õnn ja kõik muu, millega siin maailmas kokku puutud. Hakkad aru saama seni varjatud ja suletud võimetest sinu sees ja see avastus võib sulle igas eluvaldkonnas rohkem rõõmu tuua. Saladus sisaldab endas tänapäeva õpetajate tarkust – need mehed ja naised on seda kasutanud oma tervise, jõukuse ja õnne loomiseks. Saladuse tarkust kasutades on nad päevavalgele toonud lugusid sellistest suurejoonelistest saavutustest nagu haiguse täielik väljajuurimine, tohutu rikkuse saavutamine, takistuste ületamine ja paljude poolt võimatuks peetu teostamine.

Nagu me kõik, nii on ka raamatu autor Rhonda Byrne olnud oma isiklikul avastusretkel. Sel teel pani ta kokku kirjanikest, vaimulikest, õpetajatest, filmitegijatest, kujundajatest ja kirjastajatest koosneva suurepärase tiimi, et viia Saladus maailmani ja rõõmustada oma nägemusega miljoneid. Raamatu valmimisele on kaasa aidanud John Assaraf, Michael Bernard Beckwith, Lee Brower, Jack Canfield, dr. John F. Demartini, Marie Diamond, Mike Dooley, Bob Doyle, Hale Dwoskin, Morris Goodman, dr. John Gray, dr. John Hagelin, Bill Harris, dr. Ben Johnson, Loral Langemeier, Lisa Nichols, Bob Proctor, James Arthur Ray, David Schirmer, Marci Shimoff, dr. Joe Vitale, dr. Denis Waitley, Neale Donald Walsch ja dr. phil. Fred Alan Wolf.

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.