GALERII: Tuuli Mäemat esitles oma debüütraamatut “Otsingud”

Alkeemia lugejatele hästi tuttav noor autor Tuuli Mäemat võitis oma teosega”Otsingud” kirjanduskonkursi BestSeller 2015 vaimse ja aimekirjanduse kategooria II koha. Vaata pilte tema debüütraamatu esitluselt ning loe lähemalt autori kohta.

Vaata kuidas Tuuli Mäemat esitles Viru keskuse Rahva Raamatus oma debüütraamatut “Otsingud. Raamat ühe noore naise eneseotsingutest, õnnest ja armastusest”:

Tuuli Mäemat on noor naine, kes alustas juba väga varakult eneseotsingutega. Ta hüppas kiiresti täiskasvanu maailma ja alustas iseseisvat elu, jättes vahele võimaluse kogeda noorust kõige selle juurde kuuluvaga. Suur huvi teada saada, kuidas suhted toimivad pani teda otsima armastust, vahel lootust kaotades ja siis jälle leides.

Tuuli on läbinud erinevaid koolitusi, kursuseid ning teraapiaid. Tegeledes meditatsiooniga soovib ta leida meelerahu ja tasakaalu igasse oma argipäeva. Lisaks kirjutamise kirele lummab teda ka kunst ja rõivadisain. “Mulle meeldib elada, elada sellise kirega, et iga hetk tundub erakordne,” kirjeldab Tuuli oma tundeid.

Raamat “Otsingud” sisaldab suuresti tema artikleid ning blogi. Tuuli on raamatusse kokku pannud kolm teemat, mis tema jaoks kõnetavad tänasel päeval ühiskonda kõige enam: eneseotsingud, armastus ja õnn.

Raamatu eesmärk on panna inimesi mõistma, kas nad elavad soovitud elu. Tuuli eneseotsingute kaudu saavad inimesed kogeda seda kergemini ja ehedamalt. Kui me tuleme mugavustsoonist välja, õpime ära ka selle, kuidas on armastada ja olla selle kõige juures õnnelik.

Tuuli usub, et raamat sobib nagu kirss tordile meie tänapäeva ühiskonda, kus inimesed tahavad oma elu muuta, kuid julgusest ja oskustest jääb puudu. Kui ka sina oled üks nendest inimestest, siis loodetavasti tänu sellele raamatule leiad sa, mida oled otsinud.Tuuli: “Ei ole võimatuid unistusi, on vaid piiratud mõtlemine. Kui sa midagi väga tahad, siis lihtsalt võta see ja ole õnnelik! Armasta ja ole armastatud.”

Vaata ka kirjanduskonkursil BestSeller 2015 vaimse ja aimekirjanduse kategoorias II koha võitnud raamatu Tuuli Mäemat: õnnelik siin ja praegu ning Alkeemia lugemisnurk. Tuuli Mäemat: elu on sinusoid, mis on täidetud tõusude ja mõõnadega.Seotud