Anthony Robbins: ela täiel rinnal ja võta vastu kõik, mis elu sulle pakub!

Aegajalt vajame me kõik lisajõudu ja motivatsiooni, et igapäeva väljakutsetega toime tulla. Anthony Robbins on maailma üks kuulsamaid ning tunnustatumaid koolitajaid ning just tema oskab oma ütlemistega anda inspiratsiooni ja muuta päeva paremaks.

1. Ela täiel rinnal. Võta vastu kõik, mis elu sulle pakub. Kanna hoolt enda ja oma sõprade eest. Lõbutse, tee lollusi ja säilita isikupära! Mine ja keera midagi tuksi! Seda tuleb ikka ette, nii et pigem naudi. Kasuta võimalust oma vigadest õppida: leia probleemi alged ja juuri need välja. Ära püüa olla täiuslik, vaid ole lihtsalt inimene.

2. Ma olen aru saanud, et kõik ebaõnnestumised ja pettumused on sillutanud teed sellise elu ja mõtteviisini, mida ma praegu täiega naudin.

3. Kui tahame liikuda sellise eluni, nagu me soovime, siis tuleb olla järjekindel. Meie elu mõjutab just järjekindlus, mitte kohatised ja juhuslikud liigutused.

4. Kui me pühendume millelegi, siis pannakse meid pidevalt proovile. Edu saad nautida siis, kui tegutsed raugematu kirglikkusega. Otsusekindlus võib mägesid liigutada, aga see peab saama harjumuseks. Kõlab ehk lihtsalt, aga just pühendumus on see, mis määrab, kas elad oma unistuste elu või kahetsed, et sa seda pole saavutanud.

5. Edu on hea otsustusvõime tulemus. Hea otsustusvõime on elukogemuse tulemus. Halb elukogemus on tavaliselt halbade otsuste tulemus.

6. Me kõik oleme kuulnud inimestest, kes on vaatamata piiravatele asjaoludele tohutult palju saavutanud, näidates sel moel inimhinge raugematut jõudu. Kui oleme julged ja teame, et me suudame oma elu ise suunata, siis oleme inspiratsiooniallikaks paljudele inimestele enda ümber. Jah, me ei saa kõike, mis meie elus toimub, ise kontrollida, aga me saame otsustada, kuidas me reageerime ja mis samme me teeme. Kui sinu suhetes, terviseseisundis või karjääri on midagi, millega sa rahul pole, siis tee otsus ja pane paika, kuidas sa saad asja parandada.

7. Naudi otsuste tegemisest. Iga otsus võib muuta su elu. Inimene, kellega koos sa kuskil järjekorras seisad või kes su kõrvale lennukis istuma juhtub; mõni telefonikõne, film või lehekülg mingist raamatust – see kõik võib vallandada sündmusteahela ja elu paika loksutada.

Allikas: Rain Siemeri koostatud “Motivatsiooni allikas. 648 innustavat tsitaati”

Loe lisaks: Anthony Robbins: hakka hetkega juhtima oma saatust

Anthony Robbins: kümme jõudu andvat omadust

Oma uskumustega loome me endale reaalsust

Kuus tänulikkuse harjutust, mis toovad su ellu rohkem rõõmu

Elu on liiga lühike selleks, et kannatada!

Seotud