6 viisi, kuidas vabaneda blokeeringutest oma kurgutšakras

Kurgutšakra on suhtlemise keskus ja suhtlemise all ei mõelda ainult rääkimist, vaid ka oskust kuulata. Kui sinu kurgutšakra on tasakaalust väljas, siis võib see endast märku anda mitmel erineval moel. Loe ja veendu, kas sinu suhtlemiskeskuses valitseb tasakaal või peaksid midagi ette võtma, et seal taas luua harmooniat ja seega ka enda heaolu ja tervist parandada.

Kui sa tunned, et maailm on ohtlik ja ebaturvaline koht ning sa oled sunnitud alatasa oma tõelisi mõtteid ja tundeid varjama või alla suruma ning ei saa end väljendada ega oma soovidest, muredest või unistustest rääkida, siis hakkavad su kurgutšakrasse kogunema blokeeringud. Need võivad pikapeale endaga kaasa tuua kegemaid või raskemaid kurguprobleeme või -haiguseid.

Kui sinu kurgutšakra on tasakaalus, siis suudad sa ennast rahulikult ja tasakaalukalt väljendada, sa ütled komplimente ja tänad rõõmsalt, kui keegi sind kiidab. Sa ei räägi teisi taga ja ei luiska, vaid räägid tõtt ja julged oma mõtteid välja öelda.

Selleks, et kurgutšakraprobleeme vältida, proovi neid tehnikaid, mis aitavad energiad taas takistusteta liikuma panna.

1. Laula, loe luuletusi, ümise mantraid. Kõik need tekitavad positiivseid vibratsioone, mis aitavad negativsusel lahustuda.

2. Joo vett. Värske vesi on kehale parim ravim. Kui soovid võid juua allikavett või teha hooajaliste taimede või marjadega maitsevett või kristallivett.

3. Kanna kaelas ehtekivina mõnda sinist kristalli. Eriti hästi mõjuvad kurgule türkiis, akvamariin, sinine topaas ja kuntsiit.

4. Tegele visualiseerimisega. Kujutle, kuidas kirgas sinine valgus täidab su kõripiirkonna, kui hingad sisse. Sinisel valgusel on puhastav ja tervendav mõju. Välja hingates lase minna kõigel, mis on sulle raskust ja meelehärmi põhjustanud.

5. Räägi tõtt. Leia viis, kuidas rahulikult ja ausalt endas pesitsevatest muredest ja hirmusest rääkida. Kui avad end ja väljendad oma soove, siis tunned peagi, kuidas sinus võtab maad kergendustunne.

6. Sõnad ja teod olgu omavahel kooskõlas. Mõtle alati enne, kui midagi välja ütled, sest sõnadel on suur jõud. Vaata ka, et ei oleks nii, et sinu teod lähevad lahku sellest, mida oled lubanud. See tekitab suure ebakõla ja segaduse.

Toitmetas: Katrin Oidra

Seotud