VÕTA VASTUTUS OMA ELU EEST: sina ise oled looja ja valid, millist elu elad

Sa oled alati olnud oma elu looja. Kõik sinu elus on saanud võimalikuks vaid sinu enese valikute tõttu. Nii see, mida hindad heaks kui ka see, mida hindad halvaks. Kui sulle tundub, et su elus on olnud ja on olukordi, milles osaled justkui vastu tahtmist või sunniviisiliselt, siis on aeg võtta vastutus oma elu, tervise ning tunnete eest ning teadvustada oma loojaolemus, vahendab Kristallikoda.ee.

On aeg võtta otsustamine alateadvuselt üle. Kõik, mis ei meeldi, ei sobi, mis tundub sobimatu, ülekohtune, ärritab või ajab vihale, on sinu enda teadvustamata aspektid, mida maailm sulle tagasi peegeldab ja mis vajavad toomist teadvuse valgusesse ja tervendamist.

Iseenese loomingust teadlikuks saamine ja teadlikult looma õppimine ongi see, miks me kõik siia ellu elama oleme tulnud. Igal hetkel ja igas hingetõmbes on sul võimalus olemasolevat ümber luua ja ka luua seda, mida veel pole, aga mille järele su hing igatseb. Keegi teine ei tea sinu sügavamaid soove ja igatsusi, vaid sa ise saad need ellu kutsuda. Kõik sinu mõtted, emotsioonid, tunded, reaktsioonid ja sinu tervis saavad alguse sinust endast ja sa saad neid ise valida ning muuta. Seda saab teha siis, kui teadvustad, mida mõtled ja tunned, võtad end omaks täpselt sellisena nagu oled.

Maailmaparandamine saab alata vaid iseendast. Jah, sa oledki tõesti nii vägev looja. Kui lood teadvel olekus, siis vastutad ka oma loomingu eest ja tead, et saad olemasolevasse takerdumata sobimatu alati sobivaks ümber luua.

Kui miski tundub hirmutav või keeruline, tule alati tagasi iseenda sisse. Jäta oma mõtted, kus see ja teine ning vaata ringi enese sees. Kuidas sa end tunned? Kuidas tunneb end su keha? Tunnete teadvustamine on eriti tähtis. Teadvusta hinnanguid andmata kõik tunded endas. Hirm, ärevus, ahistus, tüdimus, väsimus, viha, kurbus, ärritus, protest, lootusetus… Need kõik on sinu head õpetajad, kes aitavad sul õppida ennast tundma ja valitsema. Loo endasse tundeid, mis sind toidavad ja edasi viivad, mis loovad kehasse avarust ja kergust.

Selleks tuleb õppida oma tähelepanu ise juhtima, oma mõtteid ja tundeid ise valima. Tahet ja teadvustamist on vaja igapäevaselt ja järjekindlalt harjutada ja nagu ikka, harjutamine teeb meistriks. Nii nagu sportlane on oma kehalise vormi looja, võib igaühest saada ka oma vaimse vormi looja. Otsusta ja hakka looma. Jõudu tööle!

Allikas: Alkeemia lugemisnurk | Vabane kiirustamisest ja õpi elu rohkem nautima

6 lihtsat ja võimsat tõotust iseendale, mille järgimine muudab su elu!

Käes on muutuste aeg | Taeva ja maa energiad on ühinemas

Igaüks meist võib inglitega suhelda

MÄRGID TAEVAST | Suled, mida oma teel kohtad, toovad sulle sõnumeid

9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Seitse tarkusetera küllusest, mida võiksid igapäevaselt meeles hoida

Seotud