Vikerkaare energia õpetus: kui tead, kes Sa oled, tunned ennast turvaliselt

Meile hakkavad olema laialt kättesaadavad aina uued energiad. Tegelikult on kõik juba ammu olemas olnud, meie lihtsalt pole oma energeetikas sellega haakunud. Viimaste aastate shiftidega on aga Maal energeetika selliselt muutunud (tõusnud), et multiversumi kesksed energiad avavad ennast meile järk-järgult taas. Iga sellise energialiigiga on kaasa saadetud õpetajad ja vahendajad. Nad on otseselt vastava energialiigiga seotud ja aitavad meil selle olemust ning kasutamist mõista, vahendab Banaanisaar.ee.

Inimene kogeb samu võnkumissagedusi ja -muutusi, mida kogeb multiversum. Meel on tööriist, millega saame energiat juhtida.

Emotsioon on liikuv energia ja kompassinäit, mõistuse füüsiline väljendus. Positiivsed emotsioonid avavad meie sügavat olemust, tugevadavad harmooniat ja kontakti Allikaga. Negatiivsed emotsioonid lihtsalt näitavad kohta, kus me pole iseendas joondunud ja harmoonias.

Praegusel ajal kogeb inimene mitmekordseid energiamuutusi. Meis reageerib kõik võnkumise kiirenemistele. Paljud inimesed võivad tunda end halvasti, sest pidevad muutused teevad nad ebakindlaks selle osas, kes nad on. Neid muutusi surub peale multiversum, mille ülesandeks on selliseid energiaid tekitada, et inimene saaks neid arenguks kasutada.

Energia võnkumissagedus teisendab inimese sisemust, muutes rakke ja teisendades ning tugevdades intellektuaalset võimekust. Meel on siin tööriist, mida kasutatakse keha protsesside suurendamiseks või vähendamiseks. Inimene võib mõelda ennast haigeks või terveks. Mõte kas suurendab või vähendab rakuenergiat. Inimeses on loomisaspekt. Pidevalt heidab ta endast ära ja ehitab üles.

Meie keha on üles ehitatud mõttevõrmidest, seesmistest veendumustest. Iga mõte ja sügav veendumus, mis on seotud meie tahtega, võtab vormi!

Samastume vormiga, mille oleme endale võtnud, unustades oma algse olemuse – vaimolendi. Hakkasime uskuma, et oleme loodust eraldi, mitte selle õied. Nii tekkis hirm.

Multiversumis on mitmeid seaduseid, praegusel ajal hoia meeles kahte:

Vastandliku väljedamise seadus: asi ja vastand on loodud koos, töötavad koos, lubatud minna koos vormi.

Peegeldumise seadus: keha on selle peegeldus, mis on sügaval südames, hinges. Nagu ülal, nõnda all, nagu seespool, nõnda väljaspool.

Kõik energiad toimivad peegeldumise ja vaba tahte põhjal. Kui sul on tunne, et ees on midagi, mida sa ei soovi, siis tee taotlus. Mina näiteks sain tuttavalt sellise taotluse soovituse: soovin näha võimalusi tuleviku muutmiseks enda nägemist kasutades. Võib ka soovida mõistmist arusaadaval moel.

Mis iganes sul vaja on, küsi. Võti on selles, et selgeks küsimuseks pead iseendale ka selge olema.

2016. aasta tõi tugeva karmilise puhastuse. Selle sama aasta lõpus loodi meile uued võimalused, mis annavad märku juunis. Kuus kuud saame ennast ette valmistada uueks hüppeks, mida nimetada madalseisust välja tulemine.

Mis saab, kui saad teada vastused oma sisemistele küsimustele? Mis saab, kui sa jõuad kohale, kuhu tahtsid jõuda? Mis saab, kui sa leiad selle valguse ja külluse, mida oled otsinud? Mis sa siis teed?

Vastus on – ei midagi. Justnagu sa pole kunagi pidanud tegema midagi muud, kui lihtsalt olema ja laskma kõigel muul olla. Ole kohal. Ole kohal endas ja oma elus.

Et esile saaks tulla rahu ja õitseng, tuleb enne esile kõik see, mis seda takistab. Ja me saame seda kogeda, õppida, tunnetada polaarsusi, hirme, blokke ning õppida tasakaalu. Uues energias toimub see kõik hoopis teistmoodi, läbi armastuse, aktsepteerimise, avatuse, toetuse, rõõmu ja rahulolu. Me õpime olema kõikide oma tunnete ja mõtetega, see on võimalus olla vaatleja, et siis õppida neid jõude ise suunama.

Inimene on nagu seeme, täis potentsiaali saamaks selleks, kelleks ta on mõeldud. Universaalsed energiad oma tsüklites julgustavad inimest neid energiaid liigutama ja arendama.

Pimeduse ja valguse tasakaalustumine kevadisel pööripäeval võimaldab sedasama tasakaalustumist kõiges, mis loodud. Suvise pööripäeva energia on juba alanu toitmiseks ja hoidmiseks. Sügisese pööripäeva kaudu saadav tasakaal võimaldab neid juhitavaid ja kasutatavaid energiaid taastada. Talvisel pööripäeval tuleb sisemise teostamise energia, mis võimaldab ettevalmistuda järgmise kevade uueks stardiks.

Teadmine aastaaegade energiatest on meil olemas ja kogu aeg silme-ees, vahel aga on hea, kui keegi selle uuesti välja toob. Vikerkaare energia õpetajad peavad aastaaegade energia teadmist ja kasutamist vajalikuks. Justnagu ka oma emotsioonide hoidmist, kasutamist, vaatlemist – mitte kaasaminemist.

Vikerkaare energia õpetus aitab meil tunda oma emotsioone, keha, reaalsust, elu – et saaksime seda tõelisemalt ja täielikumalt kogeda. Siit pinnalt tuleb meil kontakt ka teiste õpetajatega.

Mida ma soovin kogeda? Mis on tõeline ja mida soovin enese jaoks välja mõelda? Maailm avaldub nagu me oma reaalsuse loonud oleme – millist reaalsust ma soovin ja mida ma soovin siia juurde luua?

Positiivses võtmes ilmuvad esile klassikalised eksistentsiaalsed teemad – miks me siin oleme, mis on elu, kes on mees, kes on naine, mis on tõeline armastus?

Tõel ja armastusel on kõige suurem vibratsioon. Uus energia on nii tugev, et valgustab vabalt igasuguse pimeduse. See on võimsam kui must maagia ja tumedad jõud. Praegu on valguse aeg.
Ükshetk avastad, et sa elad elu, mida oled alati soovinud. Lihtsalt avastad ennast selle keskelt. Ole siis kohal, onju. Sest elu seadus on muutumine. Justnagu sul pole midagi olnud, on sul ükshetk kõik, et siis jälle saaks tulla tühjus. Kõik muutub. Osates olla tühjuses ja külluses, oskame olla elus, oskame olla muutustes, klammerdumata, varjamata – lihtsalt kohal.

Vastavalt oma uskumussüsteemile inimesed kas loovad või hävitavad planeeti. Spekter, valgus ja värvus multiversumis mõjutavad meie elu ja seda, kuidas töötavad meie energiasüsteemid, lülitades neid kas sisse või välja. Kui neid välja lülitatakse, tunneme masendust. Kui neid sisse lülitatakse, tunneme end olevat Valguses.

Näed juba Vikerkaare energia ülesannet?

Kui sa koged muutuse jõudu, saab oluliseks oma tasakaalu säilitamine, nii et grupiteadvus jõuaks järgmisesse, vaimse koostöö ja valitsemise tugevasse energiasse, mida ei ole Maa peal ammu kogetud.

Uue ajastu energiad läbivad inimkonnas kõike. Suudame oma elu teadlikult ja armastavalt juhtida; oskame olla rahumeelses partnerlussuhtes teise inimesega; leiame viisi gruppe ja organisatsioone targalt juhtida ning avastame võimalusi suurte inimhulkade kokkuviimiseks ning nendevaheliseks koostööks.

Hinged, kes aimavad helget ja kuldset aega ühinevad teiste hingedega, kes näevad sedasama. Et numeroloogias on oluline iga viies aasta ja viimatine suurem muutus saabus meile 2012. aastal, on 2017 juba alanud energeetilise tõstmise edasiarendus.

Me tulime looma jumalikkust mateeriasse. Tänulikkus ja lugupidamine kõige suhtes, mis ON, on olulised. Kui sa mõtled millestki, siis muutub iga keharakk vastavaks sinu mõttepildiga seotud emotsioonile. Hakates uskuma, et oleme Jumalast eraldatud, olles seejuures ikka veel kõikvõimsad ja kõikeloovad, hakkasime looma puudust ja vaesust, haigusi ja sõdu ning vananemist ja surma. Tahtsime tundma õppida elu kõiki võimalusi, nii raskeid kui rõõmutoovaid.

On mitmeid taimi ja loomi, mis näivad igavesti elavat, murdes enda välja inimese loodud surmakreedost. Bengali viigipuu ei näi surma tundvat ja on metsikuid taimi, mis õitsevaid järjekindlalt igal aastal juba sadu aastaid. Lisaks elab ookeanides millimallikas, kes end ise vastavalt soovile noorendab, olles võimeline vanana end jälle beebiks muundama.

Elu on igikestev ja lõputult laienev. Vaid meie ise oleme need, kes lõid surma ja kannatused.

Oleme jõudnud kaugeima võimaliku piirini ning muutnud suunda, et jõuda tagasi kodu poole. Meile hakkab meenuma, et oleme Jumala täpsed kujutised. Meis on tingimusteta igavene armastus, valgus, rõõm, jõud, ilu, vabadus, harmoonia, rahu, kõikehõlmav kohalolek, ühesus, igavene avardumine, igavene elu, täiuslik terviklikkus. Meie eesmärgiks on seda taaskogeda, ära tunda ja mõista.

Julmaliku jõu Teadvuse täpina oleme alati olemas olnud ning jääme alati olemas olema. Eksisteerime kõikide aegade vältel, kõikides dimensioonides. Praegusel hetkel on meie teadvus keskendunud käesolevale kohale ja ajale, vaatamata sellele pole me nimetatud mängumaaga piiratud.

Elusündmused on nagu tuhas hõõguvad söed. Sellest, kui palju neile tuult lehvitad, sõltub, kas nad lähevad tulisemaks või jahtuvad ja kustuvad. Harjuta iga päev kohalolemise ja äratundmise kunsti. Lihtsalt kaota kõik mõtted ja tunneta oma keha siin sellisena nagu sa oled. Tegele iga päev vabakslaskmisega – vali sündmus, täna õppetundide eest, õnnista ja lase minema. Kohaloleku ja tänu kõrval aitab iseendas olla ka looduses viibimine.

Vikerkaare energia meistrid on meid suunamas ja abistamas, nendega saab kontakti igaüks, kes soovib. Mina kutsun neid Vikerkaare rahvaks. Nad kanaldavad ja juhivad maale värvilisi energiaid otse multiversumis südamest, loomise keskpunktist. Vikerkaare rahval on ühendus ka teiste energiatega ning nad aitavad ja õpetavad meile, kuidas saada kergelt kontakti nii iseenda kui ka teiste energiatega.

Vikerkaare energia harmoniseeriv, avav ja suisa rahvamasse ühendav jõud on seotud Kuldkiire ja küllusega. See ühendab sind sisemiselt iseendaga, taastades energiavooge seal, kus vaja. Kuid see ühendab ka inimesi ja energiaid omavahel, taastades universumis koostööd erinevate energiate vahel.

Kui sa otsest kontakti ei soovi, kuid soovid tunnetada oma kehal tugevamalt Vikerkaare energiat ja õpetust, siis lihtsalt vii peast kõik mõtted, ole oma kehas vaikselt kohal, too südames esile soov, lase sellel kehas olla, seejärel tee taotlus ja lihtsalt ole selles jõus. Siit tuleb sinu kontakt. Vikerkaare energia töötab läbi südame ja iseenda teadlikkuse.

Armastust, tervist, õnne ja rahulolu.

Ning imelist Vikerkaareaastat!

Autor: Liisa-Indra Pajuste

Allikas: Banaanisaar.ee

Seotud