Viis põhilist viga, mida naised teevad, kui nad otsivad “härra õiget”

Pealtnäha on kallima leidmine tänapäeval kerge, vali ainult õige äpp, loo profiil ja valmis! Kuid tegelikkuses ei ole see sugugi nii roosiline. Siin on viis nõuannet, mida silmas pidada, et kohtingumaastikul mitte pead kaotada.

Hoolimata sellest, et tänapäeval ei pea inimestega tutvumiseks isegi mitte kodust lahkuma, on ometi mitmed tegurid, mis muudavad selle “õige” leidmise küllaltki raskeks. Wisconsin-Madisoni ülikooli uuringu järgi valetab 81 protsenti inimestest internetis oma kaalu, vanuse, pikkuse ja tegeliku perekonnaseisu kohta. Kuida siis teda, kes on see inimene tegelikult kellega netis tutvuti?

Need on viis põhilist viga, mida naised teevad:

1. Ollakse liigselt eesmärgile pühendunud

See on suurepärane, kui sul on eesmärgid, mille poole püüdled. Kuid kui otsid ainult inimest, kellega igavesti õnnelik olla, abielluda ja pere luua, siis unustad ühe lihtsa tõe – nautida tuleb ka teekonda, mitte ainult lõpptulemust. Anna võimalus ka sellistele inimestele, kes ei tundu sulle võibolla suurepärase abielu-kandidaadina, kuid kes ometi sulle huvi pakuvad. Kunagi ei tea, mis sellistest kohtumistest võib välja kooruda.

2. Oodatakse “kuni”…

Paljud naised ootavad kohtingule minemisega seni, kuni… nad on saledamad, neil on vähem tööd, nad on enesekindlamad jne jne. Aga see on mõttetu, sest tegelikult sobib sul päris kindlasti ka juba praegu mõne sobiva kandidaadiga välja minna. Niiviisi ennast ootele pannes läheb elu sinust lihtsalt mööda.

3. Valed ootused

Kohtingutel käimine ei ole lihtne. Õige inimese leidmine samuti mitte. Tihti on inimeste latt liiga kõrgele seatud või siis vastupidi, ootused on liiga madalad. Muidugi peavad igaühel olema mingid soovid ja ootused oma tulevasele kallimale, kui sul on väga kõrged ja kindlad nõudmised, siis võid sa oma “õiget” otsima jäädagi. Samas, mida frustreeritum sa oled ja mida enam lootust kaotad, seda tõenäolisem on, et rahuldud kellegagi, kellega sa tavaolukorras ei lepiks.

4. Kiputaks üle mõtlema

See, et esimesel kohtumisel ollakse närvis ja räägitakse asju, mida ehk muidu teemaks ei võeta, võib ikka juhtuda. Kuid ära mõtle üle. Kui sinu kaaslane sellest kohkub, siis ära muretse, järelikult ei olnud ta sinu jaoks õige. Kui inimene on õige ja on omavaheline keemia, siis ei loe ka mõned ärevusest tingitud veidrad jututeemad või käitumine midagi. Kui aga huvi puudub, siis ei ole lihtsalt midagi teha.

5. Sa loodad ainult interneti kohtinguportaalide peale

Tõepoolest, tänapäeval on võimalik valida endale sobiv äpp sadade, kui mitte tuhandete hulgast, mis peaks sind kokku viima sinu unistuste partneriga. Kuid selleks, et tegelikult teada saada, kas inimene sulle sobib või mitte, pead sa temaga siiski kohtuma. 2013 aastal avaldatud uuring näitab aga, et 1/3 inimestest, kes netis tutvuvad, ei kohtu mitte kunagi. Statistika näitab ka seda, et internetis kohtunud paarid ei lähe tihti enam teisele kohtingule, samas kui väljaspool internetti tutvunud paarid jätkavad suurema tõenäosusega ka edaspidi kohtumist.

Kui sa tõesti soovid tutvuda uute inimestega, siis pead sa kindlasti tegema üht – väljuma oma mugavustsoonist. Ehk tasub proovida mõnda uut harratust, minna mõnele huvipakkuvale kursusele või alustada treeninguid uues spordiklubis? Kui soovid kohtuda uute inimestega, siis tasub käia uutes kohtades, sõmida uusi tutvusi ja olla avatud põnevatele pakkumiste. Kohtingutel käimine ei ole lihtne, kuid see ei tähenda, et see ei võiks olla lõbus. Tee proovi!

Loe lisaks: Margus Vaher: kuidas mehele esimesel kohtingul endast kustumatu mulje jätta?

5 märki, mille järgi saab aru, kas mees on või ei ole sinust päriselt huvitatud

4 asja, mille pärast naised liiga sageli vabandavad

Vaata ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud raamatuid “Tee mehe südamesse” ja “Kuidas leida seda õiget”.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.