Viies maailm

On kõlanud müüt, et järgmine maailm saabub aastal 2012, tuues maagilist valgust ja armastust ning kõik inimesed on ühtäkki tasakaalus ja elavad harmoonias. Väravad 5ndasse maailma avati 17. augustil 2012 ja on täielikult avanenud 21. detsembriks. Mida see meile tähendab?

Värava avamine viiendasse maailma – mida see tähendab?

Kindlasti olete juba teadlikud sellest, et ajad on muutumas. Me oleme praegu neljanda maailma äärel, valmis astuma viiendasse maailma. Ka Maya kalender lõpeb sel aastal. Võibolla olete juba selle kohta lugenud või Youtube-ist vaadanud. Kõik räägivad maailma lõpust sellisena nagu me seda teame, muudatustest, legendidest ja prohvetlustest. Indiaanlaste esivanemad on öelnud, et praeguse seisuga on võitlus musta ja kuldse hobuse vahel 50/50. Ning see on meie otsustada, kumb hobune võidab.

Meie oleme need, keda me ootanud oleme!

Ärge kuulake meedia hirmutavaid jutte maailma lõpust või kõigest, mis juhtuda võib. Nii hoiavad suured maailmavalitsused meid kontrolli all. Ärge võtke vaktsiine ilma põhjalikult uurimata, mis seal sees täpselt on ja mis tagajärjed nende kasutamisel on. Ärge kartke midagi, kuid olge ärkvel kõigi oma meeltega ja ette valmistatud ükskõik milleks. Õppige esmaabi ja enesekaitset. Tehke kindlaks, et teil on kõik vajalikult tööriistad olemas, võibolla isegi tagavaraks toitu keldrites. Sel aastal ei tasu enam teha suuri muudatusi töö, elukoha või partnerite suhtes. Püüdke olla kannatlikud ning hoida stabiilsust niipalju kui võimalik. Ärge muretsege pisiasjade pärast. Hoidke oma ressursse.

Kõik, mis meil on siin maailmas praegu toimumas, on nagu sünnivalud. Kõik vanad süsteemid, mis juba ammu enam ei tööta, kukuvad laiali, ükskõik kui kõvasti valitsused nendest ikka veel kinni hoida püüavad. Varsti kasvab uus generatsioon üles ja vana sureb välja.

Praegu siin maakeral on umbes 50% inimestest, kes on kõik oma Karma ülesanded ära õppinud ja Dharma raamatu avanud. Need on ärkvel inimesed, kes on tasakaalus, terved, ühendatud loodusega ja võtavad vastutust oma elu eest ja loovad seda teadlikult. Need on need, kes toovad lahendusi maailma probleemidele. Enamus neist on lapsed, n.o kristall- ja indigolapsed.

Aidake Maad rämpsust puhastada, kõndige looduses ja pange tähele imesid. Sedasi ühendate ennast Maaga rohkem ja olete alati justkui juhuslikult õigel ajal õiges kohas. Tähtis on see, et me alati teeme endast parima, elame täielikult, ei kahetse midagi, andestame endale ja teistele. Siis ei ole oluline, millal meie enda ülemineku aeg tuleb.
Tähtis ei ole enam see, mida me teeme, vaid kuidas me seda teeme.

Andestage, andestage ja veelgi rohkem andestage. Alati saab rohkem andestada! Olge heatahtlikud ja abivalmid. Meie üldine igapäevane suhtumine loeb praegu väga palju. Umbes 70% meie kehast on vesi ning sama on ka meie armsal planeedil, ehk umbes 70% vett. Siin on ühendus. Kõik, mis me mõtleme, ütleme ja tunneme, mõjutab vett, vibratsiooni, tervist ja meie koduplaneeti. Kui soovite rohkem selle kohta uurida, siis soovitan lugeda Dr Masaru Emoto materjale.

Kõige olulisem on see, et me hoiame oma südamed avatud. Maailmas on seda praegu kõige rohkem vaja. See on see, mis otsustab, kumb pool võidab ja kas see üleminekuaeg saab olema ilus ja sujuv või täis valusid. Meil on vaja piisavalt inimesi siin planeedil, kes ärkavad üles ja mitte enam ainult ei räägi lahendustest, aga ka teevad midagi aktiivselt nende heaks. Kõige paremini saame aidata, kui vaatame enda naturaalseid andeid ja hobisid ning saavutame nendega mingi taseme, et neid ka teistega jagada. Et jagada oma sära ja valgust maailmas. Sest ükskõik, kui palju keegi teine ka õpiks tegema midagi nii, nagu teie seda teete, isegi 100 aasta pärast ei õnnestuks neil see täpselt sama moodi. Ainult sina saad maailmale pakkuda seda, mis sul südames on. Palun jaga seda!

Viies Maailm

On kõlanud müüt, et see järgmine maailm saabub maagiliselt iseenesest aastal 2012, mis toob valgust ja armastust igale poole ning kõik inimesed on ühtäkki tasakaalus ja elavad justkui iseenesest harmoonias. Need ajad aga nõuavad seda, et me vaatame enda sisse, pühendume enesearengule, võtame vastutuse ja loome aktiivselt lahendusi elu probleemidele.

Väravad 5-ndasse maailma avati 17-ndal augustil 2012  ja need väravad on täielikult avatud 21. detsembriks. Mida see meile tähendab?

Kui me ütleme värav, siis räägime väljakutsest kiirenduda ja integreeruda kaoses/muudatustes kiiremini. Vanemad ütlevad, et need, kes on praegu n.o kahe maailma vahel – materiaalses/ellujäävas tähelepanus ja teises – spirituaalses hinge evolutsioonis ja valgustumises, et selle värava avamine annab neile suuremaid võimalusi õppimiseks ja enesearenguks, et neil oleks kergem edasi liikuda oma elueesmärgi suunas.

Nad hakkavad asju elus paremini mõistma, saavad ahhaa!-momente, kus nad järsku taipavad, mis loodus- ja pühaseaduste järgi elu töötab. Nad hakkavad muutma oma uskumusi ja ellusuhtumisi. Kui sul on olnud see ahhaa!-moment ja sa oled huvitatud seda rohkem uurima ja küsitlema, et leida enda jaoks tõde, siis sa hakkad rohkem nägema, kuidas need seadused töötavad isiklikult sinu elus ning sa õpid neid kasutama teadlikult enesearenguks, et olla rohkem tasakaalus olev terviklik inimene.

Läbi selle protsessi sa kõrgendad oma teadlikkust ja liigudki suuremasse joondumisse oma kõrgema minaga ning hakkad elama oma hinge plaanide järgi. Ei piisa ainult pühaseaduste teadmisest, peab toimuma nende täielik integreerumine igapäevasesse ellu.

Võti

Iga värava avamiseks on vaja võtit. Seekord, selle värava võtmeks oleme meie, need kes arendavad ennast vaimselt, võtavad vastutust ja lahendavad oma probleeme. Praegusel ajal on vaja piisavalt inimesi, kes on valguse teekonnal, kes on ärkvel, teadlikud, avatud südamega ning on oma eluõppetunnid ja teadmised integreerinud teadmisteks, mida nad kasutavad, et alati tuua endaga kaasa ilu ja ravi igas olukorras. Meil on vaja piisavalt inimesi järgmiste kuude jooksul, kes võtavad siin planeedil teadlikke samme asjade parandamiseks, et läbi morfogeneetilise välja aidata ka teistel saavutada suuremat rahu ja tasakaalu.

Iga kord kui me muudame midagi paremaks, aitame ka teistel kiiremini paremaks muutuda, kuna me kõik oleme energeetiliselt ühendatud. Läbi ajaloo on “võtmeid” kasutatud ka kaitseks haiguste ja mustade vägede vastu. Vahel inimesed kannavad kaitsvaid amulette vms, mis viivad neid kooskõlla kõrgema mina ja suure vaimu plaanidega, et alati elada oma elu nii tasakaalus kui võimalik. Kui sa lased haletsusel, hirmul, vihal jne teha otsuseid või juhatada su mõtteid, ei ava sa sellega mingeid väravaid, vaid paned ennast hoopis enesekahtluse luku taha ning jääd pimedusse. Kuid need, kes on võtmed, saavad praegusel ajal aidata ka teistel uuesti avada väravaid lahenduste, ravi ja valguse poole. Saab olla võtmeks nendele, kellel endal ei ole veel teadmisi, oskusi või võimeid, et antud hetkel seda ise teha.

Kokku on meie planeedil vaja 144,000 valguse sõdalast, kes avaksid väravad ja tooksid kohale selle järgmise maailma. See protsess võtab 12 aastat – 2012 kuni 2024, et me kollektiivselt integreeriksime seda uut unistust meie planeedil. Peale seda läheb 30 aastat, st 2025-2054 toimuvad väga märkimisvaarsed muudatused inimkonna akashi kroonikates. Selle aja jooksul aina rohkem inimesi tõstavad oma teadlikkuse taset ja ärkavad üles ning hakkavad elama oma elu looduse- ja pühaseaduste järgi. See muudatus mõjutab kõiki inimhingi, kuna igal aastal integreeritakse üks kosmilistest seadustest meie ellu (kokku 30 seadust).  Sellepärast ongi praegu väga oluline, et niipalju inimesi kui võimalik leiaksid valgusteekonna oma südamega, millel pühendunult kõndida, et ennast vaimselt edasi arendada, ükskõik kas siis Taoismi, Shamanismi, Buddhismi teekonnal. Kuid hüppamine ühelt teekonnalt teisele ei too sama tulemust.

Osad inimesed, kes seda protsessi juhivad, võivad isegi tõsta oma teadlikkust sellisele tasandile, kus neil on võimalik ühenduda otse teiste planeetidega, kus on elu. Näiteks Jeesus, Buddha, Isis, Ra jne, neil oli sellisel tasandil teadvus olemas. Need olid inimesed, kes sündisid surelikena ning saavutasid täisvalgustumise ja surematuse. Läbi aegade on ainult 1 või 2 sellist inimest ilmunud tuhande aasta jooksul, kuid nüüd on võimalik, et see arv suureneb päris palju tuleva tsükli jooksul.

Kui me aga kollektiivselt selle vastu tõrgume, siis prohvetlused räägivad 30-aastasest sõjast aastatel  2024-2054. Vanemad nägid, et neid indiaaniõpetusi ja tseremooniaid on vaja jagada kõikide inimestega, kes neid otsivad (riskides isegi sellega, et neid õpetusi võibolla muudetakse), selleks, et peatada see suure sõja oht meie planeedil, mis hävitaks enamuse elust. Selleks, et me saaksime ennast hästi ette valmistada astumiseks küpselt viiendasse maailma. Kõik hinged, kes on kunagi olnud valgusteekonnal, peavad nüüdsel ajal tagasi sündima, et aidata nendel muudatustel sujuvalt toimuda ja inimestel uuesti ühendada ennast loodusega. Kõik kaheksa maailma ususüsteemi läbisid sama asja: nad pidid oma teadmisi hakkama teistega jagama nii palju kui võimalik, ükskõik kui saladuses või kaitstud need kunagi olid.

Vana must maailm oli fokuseeritud sellele, et varastada laste unistusi. Kui laps tuleb ema kõhust välja, siis ta veel mäletab kogu oma elu eesmärki ja teab Kõiksuse loomise saladusi. Niipea kui nabanöör ära lõigatakse, hakkab ta unustama. Mõned lapsed aga suudavad osa mälu alles hoida, ning neid me oleme kutsunud indigo-, ametüst- ja kristallilasteks. 2012 aastast aga hakkavad sündima vikerkaarelapsed.

Eeskuju

Püüa kasutada ükskõik mis viise, et aidata tõsta oma eneseväärtust ja anna alati endast parim. Aita ka teistel alati tuua välja oma parimad küljed. Kunagi ära kuku teistega samasse auku, kui nad hakkavad ennast haletsema, vaid too esile nende tugevad küljed ja aita neil sealt august välja ronida. Paku neile redel. See on suur armastus. Anna nõu ja aita neid oma kogemustest, et nad õpiksid sellest olukorrast ja suudaksid seda muuta, mitte enam ei peaks ohvrid olema. Elu ei anna meile kunagi probleemi, mida me ei suuda lahendada. Aga jäta meelde, et kunagi ei tohi aidata kedagi täpselt sama probleemiga rohkem kui kolm korda, muidu saad osaks sellest probleemi karmast.

Inimene peab ise tahtma ja püüdma midagi paremaks muuta, mitte ainult kurtma. Enam ei ole piisav see, et oleme lihtsalt head inimesed. Me peame inspireerima järgmisi põlvkondi ja olema neile eeskujuks. Me peame looma ilu iga sõna ja tegevusega, niipalju kui võimalik!

Kuidas?

Üldiselt ei ole enam nii oluline, mida me teeme, vaid kuidas me seda teeme. Kui teadlikud me oleme oma tegevustes, kuidas me suhtume endasse, oma ellu ja teistesse, kuidas me lahendame probleeme, kuidas me võtame vastutust, kuidas teeme oma tööd jne. Lühidalt, mis kvaliteediga on meie elu?

Selles on vahe, kas me teeme midagi selleks, et meil hästi läheks ja oleksime edukad, või teeme midagi hästi ja läbi selle saavutame edu. Kui te lähete otse õnnele järgi, siis võite sellest ilma jääda. Kui aga kirglikult tegelete asjadega, mis on teist endast suuremad, millel on kõrgemad tähendused kui ainult see, mis on teile endale hea või kasulik, siis läbi selle tuleb tõeline õnn.

Te võite saavutada edu kui lähete otse sellele järgi raske tööga, või saate tõeliselt edukaks, kui lähete selle järgi, mis on teist suurem ja mis teeb midagi paremaks teiste elus, oma ausameelsuse, tõe, tagasihoidlikkuse ja lootusega.

Andestamine on võti

Kui sa ei andesta endale ja teistele oma elus, siis sa oled kinni. Sa ei saa oma mineviku valudest lahti ilma andestamiseta. Su tulevik on määritud ja mürgitatud kogu selle negatiivse energiaga. Süümepiinad, süüdistused, hinnangud, häbitunne jne, mida sa enda kohta tunned ja ka lahendamata tunded teiste suhtes, viha jne, kõik need energiad on sinu valguskehas kinni. See on nagu tuhk ja tolm, mis ei lase sul maailma selgelt tunnetada ja näha. Su reaalsuse tajumine on läbi mineviku valude, niikaua kuni sa oled ennast ära puhastanud. Seega, andesta iga päev!

Andestamise mantra:

Ma andestan endale, kõige eest.
Ma andestan kõigile, kõige eest.
Ma andestan enda elule, kõige eest.
Ma andestan oma hirmudele, kõige eest.
Ma andestan oma hinnangutele, kõige eest.
Ma andestan neile, kes mind kritiseerisid.
Ma andestan neile, kes mind kartsid.
Ma andestan endale selle armastuse eest,
mida ma pole veel endale andnud.
Ma armastan ennast.
Ma olen vaba.
Ma olen vaba, et olla täielikult mina.

Autor: Helen Star Cave, Vaprad Elusõbrad: starcave@live.co.uk

Allikas: www.starcave.ee

 

Seotud