VIDEO | Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” võitja Svami Darshi: me kõik tuleme siia maailma armastuse kogemuse järele – minu jaoks võrdub ema armastusega

Seoses oma eestikeelse raamatu “Ümbersündimine” ilmumise ja seminariga külastas Eestit Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” võimas võitja Swami Darshi. Vaata videost, mida Swami Darshi rääkis ekslusiivselt vaid Alkeemiale.

Kes on Swami Darshi?

Swami Darshi on Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” 17. hooaja võitja, mees, kes tekitas kogu saate jooksul rohkelt tähelepanu. Tema ümber valitseb siiani saladuslik loor ja teda saadab müstika.

Swami Darshi elas kaheksa aastat Indias Osho aašramis, kus ta õppis erinevaid tehnikaid ja meditatsioone. Ta on Osho järgija. Lähis-Idas (Usbekistan, Pakistan, Afganistan) on ta õppinud sufismi. Ta on omandanud tehnikad ja meetodid, kuidas läbi meditatsiooni ja keha transformatsiooni saab inimene muuta oma teadvust. Swami Darshi metoodika aitab tänapäeva maailmas muundada sisemist teadvust. Enam kui 15 aastat on ta põiminud lääne ja ida kultuuride juuri, aidates meditatsiooni ja kehaliste praktikatega leida inimestel endas jõudu ja julgust näha ennast olevikus ja muuta oma elu.

Vaata Swami Darshi raamatu “Ümbersündimine” kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud