Vene meediumi Aleksandr Šepsi mõtted ja tsitaadid elu, inimeste ja maagilise maailma kohta

Aleksandr Šeps on Venemaa selgeltnägija, kes osas ka ülipopulaarses telesaates ” Selgeltnägijate tuleproov”. Loe tema mõtteid maailma ja maagia kohta.

Inimkond on suuremas osas täiesti unustanud oma peamise relva – vaimse tugevuse. Uskuge, oma vaimu on märksa keerulisem kasvatada kui keha.

Teadke, et te ei ole kunagi üksi. Kõik mis teid ümbritseb, kustahes te ka pole, on elus.

Kui inimene õpib kontrollima oma emotsioone ega püüa teisi maha suruda, siis astub ta soliidse sammu sisemisele harmooniale lähemale.

Kui inimkond ohjeldab oma viha ja õpib mitte rikkuma mateeriat enda ümber, siis liigub ta täiesti teise arengusuunda, mis toob teda lähemale universumi tõdedele ja täiuslikkuse mõistmisele.

Amulett toimib täielikus koostöös sellega, kes temasse usub. Ja ohverdab ennast oma peremehe eest kõhklematult. Seega, kui teie amulett purunes või läks vähese tähelepanu tõttu kaduma, siis olge rahulik ja ärge otsige seda. Teie vaikiv kaitsja sooritas oma missiooni lõpuni ja te ei vaja seda enam. Kas käes on aeg mingi karmalise katsumusega kõrvalise maagia abita hakkama saada või siis vajate uut liitlast koos uute võimaluste ja ainulaadsete omadustega.

Käed on inimese mineviku, oleviku ja tuleviku elav kaart. See on muutlik, nagu on muutlik kõik, mis teda ümbritseb. Käejooned muutuvad pidevalt kas teie saatustmuutvate otsuste tagajärjel või mingi kogemuse omandamise tõttu.

Maagia on mastaapne vastutus. Kõigist teadaolevatest ametitest on maagile kõige lähemal sapööri elukutse. Vigastusi teispoolsus ei aksepteeri ja kõigel on tagajärjed.

Kõige tähtsam kaitse kurjuse eest on mitte uskuda.

Autor: Aleksandr Šeps

Allikas: Aleksandr Šeps “Meedium. Elu mõtet otsides”

Loe lisaks: Selgeltnägija Swami Darshi 10 mõtet elust ja inimestest

Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: kui me oleme endasse sisse kodeerinud, et rikkus on paha, siis on see takistuseks küllusele

Vigala Sassi 10 soovitust tervislikuks toitumiseks ja enesetunde parandamiseks

Bulgaaria müstik Vanga 8 nõuannet peavalu leevendamiseks

Seotud