Veevalaja sodiaagimärgi täiskuu toob kaasa rahutu ja intuitiivse aja

Seekordne täiskuu toob endaga salapärase ja emotsionaalse aja. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks (nii headeks kui kahjuks ka halbadeks), sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on nüüd tugevnenud ja võib esineda ka ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ennustamiseks ning kõiksugu maagiliste toimingute sooritamiseks.

Kuna inimeste tundlikkus on suurenenud, siis kerkivad päevakorda ka varjatud ja allasurutud emotsioonid. Inimesed püüdlevad vabaduse poole ja soovivad oma „tõelise mina“ vabaks lasta. See võib kaasa tuua plahvatuslikke muutusi ja emotsionaalseid purskeid. Sündmused võivad võtta ootamatuid pöördeid. Seega on soovituseks enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda. See ei tähenda, et peaksid end maha suruma, pigem tuleks vältida ennatlikke otsuseid ja mõtlematut käitumist.

Seekordne täiskuu annab omapoolse jõu ja sihikindluse, et haarata ohjad oma elu juhtimiseks. Praegu peaks nii otsuste langetamine kui nende elluviimine olema lihtsam kui tavaliselt. Kui oled oodanud sobivat aega, et alustada oma unistuste ettevõtmise või projektiga, siis saad nüüd täiskuult üsna tugeva ja jõulise tõuke. Samuti leiad nüüd paremini õigeid sõnu, et oma väljavalitule enda tundeid väljendada.

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanelik olla. Tundlikumad on jalad (sääred ja pahkluud), närvisüsteem, vereringe ja meeleorganid (eriti silmad). Esineda võib vererõhu kõikumist, südamekloppimist, krampe ja spasme. Ettevaatlik tuleks olla ka õnnetuste ja traumade suhtes.

Maagilist täiskuuööd!

Seotud