Veebruari sõnum: on aeg vanad otsused üle vaadata, korrastada segadusi ja lasta sisemusel pinnale kerkida

Korraks said asjad jaanuaris juba selgeks. Ja siis tuli jälle segadust, aga seekord on teistmoodi, siin on mingi kindlus. Sisemus pöördub nüüd väljapoole. Veebruar toobki meile eelkõige ümberhäälestumise. Nüüd on aeg üle vaadata kõik see, mismoodi sa elus siiamaani oled jõudnud, vahendab Banaanisaar.ee.

Mis otsused need on, mis ma varem olen teinud ja mis on mu siiani toonud – kas need töötavad endiselt? Kas ma tahan samamoodi edasi minna? Mida mul on vaja ja mida mul on vaja, et olla nii nagu mul on vaja?

Need, kes usaldanud oma sisetunnet, ei leia suuri üllatusi, sest siis sa juba tunnetad kõige sisemust ja usaldad seda teadmist. Need, kes pole leidnud julgust enda usaldamiseks, näevad nüüd, kas sisetunne oli õige või mitte, kui inimeste ja olukordade tõeline olemus neile selgelt silma paistab.

Veebruar õpetab kohal olemist. See on koht, kus kinnitada oma kurss või seda muuta. See on koht, kus saab õppida olla õnnelik ja leida rahu ükskõik, mis ümber toimub.

Veebruar toob esile elulised küsimused – kas minu suhe on selline nagu mul on vaja minu tervikliku olemuse avaldumiseks? Toetab see suhe mind ja toetab see mu partnerit? Kas mu töö on see, mida ma hinges tunnengi oma kutsumusena? Ja kui midagi ei klapi, siis huvitaval kombel on selles rahu. Sest hinges ärkab äratundmine, mis asi see siis on, mida mul vaja on. Segadus oleks hirmutav, kui ei tea, mida teha. Aga seekord on lihtsalt segadus, süda juhib nii tugevalt, et teadmine tuleb tunnetusena ja hirmu saab nii lahustada.

Ainus hirm on uuele teele sammu astumises.

Vaata enda sisse. Ole endas kohal. Sa saad aru, mis on sinu tee. Ja siis sul pole enam valikut, kus poole minna. Siis sul on teadmine ja äratundmine.

Veebruar on hall ala. Nüüd hakkavad ka mehed avanema oma emotsioonidele ja tunnetusele, iseendasse täielikumalt kohale jõudma. See võib tuua meeste poolt seiklusi, avastamist ja uute kogemuste otsimist. Ent midagi sellest ei tule naistele üllatusena. Jällegi see sisetunde teema.

Need partnerid, kes on tugevalt teineteise kõrval paigas, saavad oma valikule ainult kinnitust. Need, kes pole, leiavad partneri uitavates silmades ja kahtlevas meeles ainult kinnitust oma sisetundele.

Eelmine aasta oli naiste avanemine. Naised olid emotsionaalsed, avastasid oma sisemaailma ja loksutasid nii mõnigi kord meeste paati. Mehed vaatasid seda muigavalt pealt. Aga nüüd on nende kord.

Veebruaris anname teatepulga meestele üle ja jälgime, mis saab. Mehed avastavad endas sügavamad emotsioonid ja saavad proovida mismoodi need ülejäänud eluga kokku käivad. Võiks isegi öelda, et sel aastal tekib meestel vajadus tunnete ja nende tõlgendamise järele ning veebruaris toimuvad selles suunas esimesed sammud.

Kes ei taha lahti lasta vanast ja maha tõmbavast, vaid hoiab kümne küünega kinni, sellel on raske. Lähenev tugev valge energia on üks viimase aja võimsamaid, see tõmbab maast lahti. Ja kui sa siis hoiad vanast kinni… no siis sul on lihtsalt raskem.

Veebruaris saab alguse suur energeetiline shift, mis mõjutab meid veel mitmel järgmiselgi aastal. Kuigi kuu toob segadust, siis see tähendab tegelikult, et asjad on lihtsalt õhus – teemad, mõtted, olukorrad… Üles kerkivad vanad asjad, mis nüüd oma lahenduse leiavad – ühte või teistpidi, aga leiavad. Me liigume siit kõik koos edasi. Siit algab uus ajastu. Vale ei püsi ja õiget on raske mitte märgata.

See on suurepärane aeg koristada kapid ja vana vabaks lasta, vaadata üle, mida on vaja ja mida mitte. Suurepärane aeg alustada meditatsioonide ja uute tervistavate harjumustega.

Kuu lõpp on vikerkaareline. Siis hakkab pihta, enam ei pääse keegi. See on portaal, suur valge keeris, vikerkaareline energia, uus praana liik – kutsu kuidas tahad – see on tugevam kui must maagia ja see tõstab su kõrgele lendu. Mida rohkem raskeid asju vabaks lased, seda kõrgemale tõused.

Mida sa oled alati soovinud teha? Mis igatsus on sul alati hinges olnud? Tuleta need asjad nüüd meelde ja tee neile oma elus ruumi. Sest siis saavad need kõik toimuda!

Soovitusi veebruariks?

Tee füüsiliselt oma kodus ruumi – anna ära riided/ehted/kotid/kingad jne, mis sinuga enam ei haaku (ma näiteks viin Päästearmeele vahel asju). Viska ära, paiguta riiulile või loe lõpuks läbi ammu kogutud paberid/ajakirjad/raamatud. Kraami kapid, kapi alused ja kapi tagused. Füüsiline suurpuhastus loob puhast maad ka vaimselt.

Paastu emotsionaalselt. Millised inimesed, olukorrad ja mõtted sind alla tõmbavad? Loobu nendest alguses paariks päevaks, siis nädalaks… Ja vaata, kuidas sa ennast tunned, millele see su elus ruumi teeb?

Tegelikult pole kunagi asi inimeses, olukorras või mõttes, vaid sinu enda reakstsioonis. Kõik muu on lihtsalt päästik ja aitab ennast aina laiemalt avada, tundma õppida. Lase ennast vabaks kõiges. Aktsepteeri kõike oma elus.

Veebruaris on asjade ümberkoondumine ja -joondumine, märtsis on veidi tühja maad ja siis läheb lahti – liug otse juunikuusse – ja see saab olema seikluslik, põnev, sädelev ja kaasakiskuv. Tumedama poole inimestele tähendab see luukerede ülevalgustamist. Heledamatele ja kergematele tegelastele aga kiiret ja kõrget lendu.

Nüüd leiavad paljud iseennast, tunnevad ära oma parima partneri, leiavad hingele sobiva töö. Kusjuures, huvitav on see, et otsused tulevad kõik läbi armastuse. Inimene tõesti ei pea arenema ainult läbi kannatuse. Areng saab toimuda ka kõrgemas vibratsioonis, vanad mustrid lihtsalt lahustuvad teadvuse valguses ja nende asemele tekivad uued kõrgema vibra mustrid – läbi armastuse tulnud teadmised ja taipamised. See on parim ja lihtsaim viis õppimiseks. Selline hoog ning võimalus meile sel aastal just antaksegi.

Elu voog viib meid kaasa nagunii. Ei ole vaja rasket tööd ja vaeva, et kuskile jõuda. On vaja lihtsalt sisemist otsust. Kõik, mis sulle mõeldud, jõuab sinuni vabalt läbi armastuse ja kerguse just kõige õigemal ning sobivaimal ajal. Ja see on puhas rõõm!

Veebruaris võib juhtuda, et vanad situatsioonid ilmuvad sinu ette uuesti – nüüd, hoopis kogenenumana, saad teha nende suhtes uue otsuse – kes sa oled ja kes sul on vaja olla?

Aeg teha plaane ja keskenduda. Praegused plaanid loovad järgmise poolaasta ja mõjutavad ka edaspidist. On korrastumise ja harmoniseerumise aeg.

Sa oled alati hoitud ja kaitstud. Hoia oma süda avatuna ja armasta kõike, mis su elus on. Siit algavad muutused. Kõik läheb oma kohale. Õiged inimesed satuvad su teele, õiged ideed ärkavad ellu just siis, kui peab.

Ütle JAH sinu poole tulnud pakkumistele. Küsi julgelt seda, mida soovid, kartmata EI vastust. Kuid ütle ise EI, kui sinu poole tuleb midagi, mis sulle õige ei tundu. Veebruar annab võimaluse asjad ümber koondada, toob julguse ja selguse sügaval sees olnud asjad liikuma panna ja endast välja tuua.

Lähtu oma sisetundest, su süda on sinu sisemine kompass, kaitse ja tasakaal. Ainus viis õigel kursil püsida, on hoida ennast avatuna vaatamata kõigele, mis elus juhtuda võib!

Iseenda hinge äratundmine, enda leidmine ja unistuste teoks tegemise võimalus.
Mis muud, kui let’s sit back and enjoy!

Allikas: Banaanisaar.ee

Seotud