Vandenõudemaailma superstaari David Icke’i maailmaturnee suurim loeng toimub Tallinnas

Järgmisel sügisel, 12. novembril 2016 esineb Tallinnas Tondiraba jäähallis legendaarne vandenõude uurija David Icke Inglismaalt. Maailma üheks kõige vastuolulisemaks kõnelejaks peetud Icke tuleb Eestisse oma maailmaturnee ” World Wide Wake Up Tour” raames. Piletid tulevad müügile sel pühapäeval, 1. novembril kell 12.

David Icke on autor, kes on viimased veerandsada aastat uurinud globaalseid vandenõusid. Järgmisel sügisel toimub tema maailmaturnee suurim esinemine mitte miljonilinnades, vaid Tallinnas: pühapäeval läheb müüki 5800 piletit, regiooni ainukesele showle oodatakse tema loomingu austajaid ka mujalt Baltikumist, Soomest, Rootsist ja Venemaalt. Icke esineb “World Wide Wake Up Tour” raames Ameerikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Hollandis, Saksamaal, Itaalias, Eestis ja lendab siit edasi Rumeeniasse ja Inglismaale. Tema esinemine tõlgitakse eesti ja vene keelde.

“Ma olen viimased seitse-kaheksa aastat tegelenud läbirääkimistega, et oma ala korüfee Eestisse tuleks ja lõpuks see juhtubki ning veel nii võimsalt! Tegemist on maailma ühe peamise vandenõude uurija ja nendest teemadest teavitajaga, kelle esinemine algab kell 10 ja on ligi kümnetunnine pikk ja põhjalik ülevaade uusimast infost selle kohta, mis toimub meie maailmas tegelikult,” sõnab sündmuse korraldaja ja kirjastuse Matrix juht Mati Nigul ning lisab, et David Icke on külastanud edastatava informatsiooni hankimiseks rohkem kui 50 riiki.

David Icke teoseid on Eestis müüdud üle 10 000, populaarseim oli tema raamatuid välja andva kirjastuse Matrix andmetel korduvalt välja müüdud bestseller “Matrixi lapsed”, aga ka mullune triloogia “Meelepetted” on palju lugejaid leidnud. Tallinna esinemise päevaks ilmub eesti keeles ka Icke uus raamat.

Kes on David Icke?

David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõuteoreetik ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 20 raamatut ja kogunud endale aja jooksul globaalse lugejaskonna. Inglismaal Leicesteris sündinud Icke tegi noorena karjääri jalgpallurina, mis aga jäi üsna lühikeseks, sest tal diagnoositi vasaku põlve reumaatiline artriit. 1971. aastal abiellus Icke oma esimese naise Lindaga, kellega ta sai kolm last. Samal ajal algas ka tema ajakirjaniku karjäär: kõigepealt töötas ta kohalikus Leicesteri lehes, seejärel BBC spordikommentaatorina. 1980-ndate lõpus sisenes ta ka poliitikamaastikule Briti Rohelisse Partei eestkõnelejana.

Alates 1990. aastast algas tema elus suur muutuste aeg. David Icke’i üks esimesi tähtsamaid kohtumisi oli selgeltnägija ja ravitseja Betty Shine’iga, kes ennustas talle, et mees saab kuulsaks ja paljastab maailma kohta palju suuri saladusi. Teine tähtis punkt Icke’i ärkamisprotsessis oli tema reis Peruusse, kus ta koges jällegi üleloomulikku kogemust, mille käigus sai ühenduse kõrgemate teadvustasanditega. Sellele järgnes tema elus omapärane “türkiisi periood”, mil ta kanaldas infot ja ärkas veelgi rohkem kõrgetele teadvustasanditele. Ta lõpetas oma poliitiku karjääri ja pühendus aina rohkem raamatute kirjutamisele. Tähtis verstapost on kindlasti ka tema kuulus intervjuu, mille ta andis Terry Woganile BBC saates “Terry Wogan show” – too revolutsiooniline sõnavõtt šokeeris paljusid inimesi ning Icke muutus otsekohe naerualuseks, kelle üle tänaval lakkamatult irvitati. Sealt edasi jätkas Icke kirjaniku ametit, mida peab tänaseni. Ta on välja andnud arvukalt raamatuid ja korraldab ka avalikke esinemisi, mille publikunumbrid aina kasvavad – 2014. aasta oktoobris Wembely Arena’l kuulas tema kümnetunnist esinemist 5000 inimest. Tänaseks on tal miljoneid lugejaid ja fänne, ta on käinud esinemas ja loenguid andmas kõikjal üle maailma ning tema raamatuid on tõlgitud ligi 20 keelde

Kirjastus Matrix on eesti keeles ilmutanud David Icke raamatud “Mina olen mina! Ma olen vaba!” (2003), “Ajasilmus” (2004), “Matrixi lapsed” (2005), “Ääretu armastus on ainus tõde: kõik muu on illusioon” (2007) ja triloogia “Meelepetted” (2014)

David Icke esinemist Tallinnas korraldab kirjastus Matrix
Sündmust t
oetavad Telegram.ee, Hallo, Kosmos!, Nõmmeraadio, Vanglaplaneet.ee, Tartu Hoiu-laenuühistu

Piletid hinnaga alates 30 eurost tulevad müügile sel pühapäeval, 1. novembril kell 12 kodulehel www.davidicke.ee. Esinemine tõlgitakse eesti ja vene keelde.

Uuri kodulehti www.davidicke.ee ja www.davidicke.com ja kirjastuse Matrix facebooki

Kuula David Icke’i Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” eesti keelese tõlkega 1. osa ja 2. osa, inglise keeles 1. osa ja 2. osa

David Icke on ka novembri esimesel nädalal ilmuva uue Telegrami ajakirja kaanepersoon

Toimetasid: Ingrid Peek ja Mariann Joonas

David Icke’i esinemine 2014. aastal Londonis, Wembley Arenal

David Icke´i esinemine 2014. aastal Londonis, Wembley Arenal – See more at: http://www.telegram.ee/eesti/vandenoudeuurija-david-icke-tuleb-eestisse-intervjuu-telegrami-uues-ajakirjas#.VjNXkCtVZr8

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.