Valimiste eel kohtuvad erakondade esindajad ökokogukondade ühendusega

Eesti Ökokogukondade Ühendus kutsub 18. veebruaril Tallinnas kokku erakondade esindajad, et üheskoos vaagida samme ökoloogilise ja kogukondliku eluviisi poole.

Eesti Ökokogukondade Ühendus kutsub oma liikmeid ning kaasamõtlejaid kohtumisele Eesti erakondade esindajatega, kellelt uurime, kuidas ökoloogiline ja kogukondlik mõtteviis saaks esindatud ka tulevases koalitsioonileppes ning parlamendi tasandil laiemalt. Kohale on lubanud tulla kõigi peamiste erakondade esindajad.

Kohtumisel erakondadega tutvustavad EÖÜ liikmed lühidalt ökokogukondliku maailmavaate pidepunkte ning sellele järgneva vestlus-debati käigus otsitakse viise, kuidas ühenduse poolt väljapakutud punktid võiksid ka tulevasse valitsusleppesse jõuda.

Avalik vestlus-debatt algab 18.02 kell 11 Telliskivi loomelinnaku restorani F-hoone tagumises saalis. Kohale on oodatud ka ajakirjanikud ning kõik ökokogukondlikust temaatikast huvitatud.

Arutelu toimub projekti “MTÜ Eesti Ökokogukondade Ühenduse tegevusvõimekuse suurendamine” raames. Projekti rahastab EV Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Vaata lisa: www.kysk.ee , www.kogukonnad.ee

Seotud