Valik on sinu – kas kirg või abielu, mõlemat ei saa!?

“Üks väga elukogenud ja tark proua jagas minuga oma elutarkusi suhetest. Tõtt-öelda olid need mõtteterad jahmatavad”, kirjutas varalahkunud Kadri Luik oma armastusele ja suhteteemadele keskenduvas raamatus”Julgus mõelda, julgus öelda 3″.

Ma olen vana idealist olnud ja seni polnud keegi julenud mind nii otse minu mulli seest välja kiskuda: “Kadrikene, sa tahad võimatut, sa tahad pereelu ja armastust – seda pole olemas. Otsusta ära, kumba sa tahad.

Armastus on vaba energia, armastus on emotsioon, kirg, see saab otsa ja sa ei talu enam teist, tahad tast vabaneda, tunned end ahistatuna, hakkad jälle seda tunnet otsast otsima, aga pereelu on nagu äriprojekt, see on kohustus. Pere jaoks ei võeta armastatud meest, vaid mees, kes sulle väga meeldib. Kellega ei olegi suurt kirge. Sa ei saa tahta kahte asja korraga. Kui sa armastad ja võtad siis pangalaenu kahe peale, tapad sa armastuse ära, sest siis kaob vabadus.”

Meestel olevat teisiti, mees saavat korraga armastada ja pere luua. Ta soovitas mul valida mees, kes MIND armastab, sest kui mees polegi päris minu ideaal, siis mees saab terve elu pingutada ja see hoidvat mehi vormis ja alati naise juures. Eks see ole vana jahimehe instinkt ning ilmselt sellepärast mehed ei tahagi naisi, kes neil sabas jooksevad ja kõigeks valmis on.

Pärast seda jutuajamist hakkasin oma tuttavate abielupaaride peale mõtlema. Tõepoolest, lahku on läinud enamasti just need, kelle suhe algas suure kirega. Püsima on aga jäänud need abielud, kus suured tunded jäid kuskile minevikku hoopis teise inimesega.

Kes suudab pere loomist kui otsust võtta, need püsivad koos. Päris mõtlemapanev, kas pole?

Minul võttis pisaragi silmanurka, sest mõistsin, et olen elanud pikalt illusioonide maailmas. Pean langetama valiku – kas armastus ja liblikad või turvaline pereelu ilusa ja hea inimese kõrval. See valik pole kergete killast, aga on õnneks meie enda teha.

Allikas: Kadri Luik: kui mehel sind nähes silm kohe särama ei löö, siis pole mõtet teiste meeste eest peitu pugeda ja seda printsi lõputult ootama jääda

Lihtsad nipid, kuidas säilitada suhtes kirg

Armastus ja seks suhtes: miks me petame ja kuidas seda vältida?

5 asja, mida iga mees võiks teada naise seksuaalsuse kohta

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.