Valentinipäeva armumaagia: kutsu oma ellu romantika ja kirg

Seda armumaagia rituaali võid teha nii siis, kui oled vallaline, kui ka juba suhtes olles, et suurendada armastuse tunnet ja ühtsust.

See armumaagia rituaal on mõeldud avama sinu südant armastusele ja meeli universumi poolt saadetavatele energiatele. Rituaali võid teha nii sõbrapäeval kui ka muudel päevadel. Eriti hästi toimib see noore kuu loomise ja kasvava kuu ajal (14.02 on noorkuu).

Rituaaliks on vajad:
Üks punane ja üks roosa küünal (mitte väga suured)
Üks roosi õis, mis on eelnevalt kuivatatud.
Ylang-Ylangi eeterlikku õli
Kahte roosat kvartsi ja ühte ametüsti
Leht valget paberit ning punane tintenpen
Roosa või roheline laualina
Kõigepealt peaksid valmistama endale rituaaliküünla. Sulata punane ja roosa küünal, lisa segule 10 tilka eeterlikku õli, vala segu vormi, puistates vahele kuivanud roosi õielehti. Jäta küünal tahkuma. Kui küünal on jahtunud ning valmis, saad jätkata rituaaliga. Kõige parem on kui valmistad küünla eelneval päeval.
Rituaali ettevalmistamist alusta sellega, et sead sisse väiksese altari, mille võid teha nii lauale kui põrandale. Kata see roosa või rohelise linaga (südametšakra värvid) ning aseta sinna kuumakindlal alusel oma valmistatud küünal ning kristallid – kaks roosat kvartsi ning tasakaalustava energiaga ametüst. Kui sul on, siis võid altarile puistata ka roosi õielehti. Võta käeulatusse ka paber ja tintenpen.
Alusta rituaali sellega, et istud mugavalt, sulged silmad ja hingad teadlikult või mediteerid. Piisab paarist minutist, kuid kui soovid võid seda ka kauem teha. Usalda oma sisehäält. Kui tunned, et oled valmis, siis ava silmad ja süüta küünal. Täna universumit kogu armastuse eest, mis on sinu elus ja mida sa oled kogeda saanud ning palu aidata oma ellu tuua veel ilusaid ja imelisi kogemusi. Nüüd võta paber ja pane võimalikult selgelt ja konkreetselt kirja, mida sa soovid oma armuelus muuta, millist suhet sa soovid ja milline võiks olla sinu tulevane kallim. Samuti kirjuta lõppu, et oled tänulik, et universum aitab sul kogeda uusi armastavaid hetki. Kui oled kirjaga valmis saanud, siis võta endale veel mõni hetk, et sulgeda silmad, jälgida oma hingamist ja soovi korral mediteerida. Kui see on tehtusd, rulli või voldi paber kokku ning aseta see mõnda kohta, kus võõrad silmad seda näha ei võiks. Küünlal lase kindlasti lõpuni põleda (sellepärast on ka soovitav mitte liiga suuri küünlaid kasutada).
NB! See rituaal on leebe valge maagia rituaal ja ei ole mõeldud konkreetse isiku toomiseks sinu ellu ega sinu külge sidumiseks. See rituaal saadab sinuni armastuse energiat ja avab su südame ja silmad võimalustele, mis saabuvad loomulikul teel ja mis on sinu õnneks parim.
Toimetas: Katrin Oidra

Seotud