Vaimne õpetaja Kristiina Raie: külluse ja puuduse kogemine enda teadvuses

Sisemine häälestus on see, mis aitab inimesel rahani jõuda. Reaalsus on, et universumise valitseb totaalne küllus. Iga inimene on loomupäraselt võimeline nägema ja kogema küllust enda sees ja enda ümber. Iga inimene on võimeline looma küllust enda elus.

Lääne ühiskond kogeb ennast valdavalt puuduse teadvuses. Inimese kasvades süvendatakse tunnet, et alati on millestki puudus ja on täiesti normaalne kogeda seetõttu kannatuse tunnet enda sees. Selle asemel, et kasutada oma sisemist loovust ja keskenduda lahendusele, õpetatakse kogema puuduse ja ohvri tunnet. Õpetatakse elama ellujäämise tasandil.

Õnnetunne on seotud sisemise rahuloluga, mis annab teada, et kõike mida ma vajan, on mul olemas – võimalused, sisemine tahe ja huvi jne.

Külluseteadvus ehk teadvus, mis kogeb enda sees ja enda ümber küllust – erineval moel võimalusi ja vabadust – on õnnelik ja rahul iseendaga.

Igal inimesel on oma unikaalne elamise ja loomise teekond ja vajadused seoses küllusega on väga erinevad.

Kuna inimene on multidimensionaalne reaalsuse looja, siis iga tõeline sisemine vajadus tõmbab ligi lahendust.

Selleks, et soov realiseeruks, ei tohiks see olla seotud ahastuse tundega inimese sees. Ahastuse, hirmu ja lootusetuse tunne on rasked energiad ja seotud ellujäämise tasandiga. Kui inimese soovid realiseeruks ellujäämise tasandil, siis see ankurdaks inimest veel rohkem raskesse energiasse – ellujäämise tasandile, mis pole Loojale omane/sobiv energiakeskkond.

Inimese tõeline olemus – kehastunud vaim – omab Looja teadvust ja loomise tasand on selline tase (energiakeskkond), kus realiseeruvad kergelt ja loomulikult kõik soovid.

Milline sisemine häälestus aitab püsida loomise tasandil? Aitab näiteks rahal jõuda kergelt inimeseni?

1. Alati on vaja tunda sisemiselt puhast huvi selle vastu, mida me soovime kogeda enda elus. Raha ei jõua või ei püsi inimese juures, kes tegelikult ei tunne huvi raha vastu. Esikohal peab olema huvi raha vastu, mitte soov ellu jääda/toime tulla jne.

2. Keha ja mõistus ei koge kriisi – on piisavalt välja puhanud.

3. Külluseteadvus. Avatus ja valmisolek näha võimalusi.

4. Võimalustega koostöö.

5. Fookuse hoidmine – huvi raha vastu on püsiv.

6. Kõrgem visioon rahaga seoses ehk millise tulemuseni sa jõuda soovid.

Autor: Vaimne õpetaja Kristiina Raie

Oled oodatud Methodraie MEISTRIKLASSI kursustele! Tutvu lähemalt: https://www.methodraie.net/kursus/

Seotud