Vagiina on isepuhastuv – miks eksisteerib “naiste hügieeni” tööstus?

Talgipuudrid, lõhnastatud sidemed ja douche´id on vaid mõned näited sellest, kuidas üks tööstus on mänginud naiste hirmudele olla “räpane ja haisev”. Nii ongi müügile paisatud hulga tooteid ja kasutusele võetud veidraid toiminguid, millest osa on suisa ohtlikud ja kahjulikud, vahendab Telegram.ee.

Ebavajalik ja kahjulik talk

Mis järgnevast loetelust ei tohiks sattuda su vagiina lähedale: peenis, sõrm, kuutops või talgipuuder? Kui lähtuda juulikuu Missouri kohtu nõukogu otsusest, on vastuseks talgipuuder: kohus andis võidu 22 naisele, kes väitsid, et nende naine üsna kindel olla, et tema vagiina väljanägemine ning iseloomulik lõhn on mõlemad normaalsed, sest “normaalne” on väga lai kategooria. Elizabeth Garrett Anderson haigla poolt tervis.

Vagiina pidev pesemisvajadus on müüt

Olgu, mis on, Royal College of Obstetricians and Gynaecologists eestkõneleja Venessa Mackay sõnul on see müüt, et vagiinat on vaja parfümeeritud seepide ja hügieenitoodetega pidevalt pesta: “Igasuguste antiseptiliste toodete, lõhnastatud seepide ja geelide kasutamine võib tervislikku ja tasakaalustatud Ph-taset vagiinas rikkuda ning kutsuda esile ärritusi. Seetõttu on neist toodetest parem hoiduda. Naistel on soovituslik kasutada tavalist lõhnatut seepi ning sellega iga päev väliseid suguelundeid pesta, kuid mitte mingil juhul seest poolt.”

“Kui loodus oleks tahtnud, et vagiinad lõhnaksid nagu roosid või lavendlid, oleks see need vastavalt loonud,” ütles RCOG kõneisik Ronnie Lamont Yoni – naise teine süda

Naise keha on kui imedemaa

Armastuse saladused: millal saab tüdrukust naine ja poisist mees?

Alkeemia lugemisnurk | Mõista, et sa oled väärt parimat!

Seotud