Vaata, mida sõrmede pikkus näitab sinu iseloomu kohta!

Kes oleks võinud arvata, et sõrmede pikkus näitab nii palju sinu iseloomu kohta? Uuri järgi, mida räägib sinu käe kuju ja sõrmede pikkus sinu kohta!

Tõsta oma vasak käsi ja vaata, kas sinu sõrmed on rohkem nagu joonisel A, B või C. Leia enda jaoks kõige lähedasem pilt ning loe, mida käsi paljastab sinu isikuomaduste kohta.

A. Sarmikas, mõistlik ja praktiline

Sellised inimesed on vastupandamatud, neil on oskus näidata teistele oma parimat külge ning nad oskavad ka soovi korral musta valgeks rääkida. Nad suudavad kiiresti leida suurepärase lahenduse erinevatele probleemidele. Lisaks on nad ka kaastundlikud ja suure empaatiavõimega. Selliste sõrmedega inimeste seas on palju teadlasi, insenere, sõdureid ning ristsõnade ja puzzlede lahendamise meistreid.

B. Enesekindel, jalad maas hoidev ja teotahteline

Neile meeldib töötada vaikuses ja rahus, mis ei tee neist küll päris introverte, kuid keskendumisel aitab neile kaasa üksi olemine ja nad ei salli ka enda segamist ega teelt eksitamist. Sellise käega inimesed on väga oma eesmärkidele pühendunud ning soovivad aina uusi sihte saavutada. Samal ajal oskavad nad ka vääriliselt hinnata seda, mis neil juba olemas on.

C. Rahuarmastaja

Neile meeldib üle kõige harmoonia, sõbralik õhkkond ja nad püüavad igal võimalikul viisil konflikte vältida. Nende jaoks on väga oluline organiseeritus ja ettevõetu sujuv teostamine. Oma suhetes on sellised inimesed truud ning hoolitsevad partnerid. Aga ka neil on oma varjatud külg, nende rahuliku natuuri ja heatahtliku loomu varjus peitub söekas võitleja – nad armastavad rahu, kuid vajadusel sõdivad selle nime.

Loe lisaks: Kümme võimalikku tervisega seotud põhjust, miks su käed alati külmad on

Näolugemiskunst: need märgid näitavad, kas sul on ees pikk või lühike elu!

Sünnimärgid ennustavad saatust! Mis ootab sind?

Seotud