Unenäod paljastavad sinu eelmised elud ning kuulutavad ette tulevasi sündmusi

Unenägude maailm on salapärane ja müstiline. Pole oluline, kas näed und igal ööl või saadetakse sulle unenägu vahel harva, ikka on võimalik unes nähtu põhjal saada teateid oma eelmistest eludest või saada hoopis ettekuulutusi tuleviku tarbeks. Doreen Virtue ja Melissa Virtue raamat “Inglite saadetud tähenduslikud unenäod” aitab sul paremini mõista unenäomaailma.

Me pole une ajal kinni mingis kindlaskohas või ajas. Eelmiste elude unenäod ja ennustusunenäod on kaks võimalust, mil suudame rännata läbi aja, et õppida ära oleviku väärtuslikud õppetunnid. Unenäoaeg on võimalus uurida oma muudel aegadel elatud elusid. Mõistmine, et oled seal kunagi olnud, ja arusaamine oma tollasest käitumisest võib heita valgust praegusele olukorrale. Eelmiste elude unenägude ülesanne on ravida emotsionaalseid traumasid, saada tagasi anne, mis sul oli eelmises elus, ja ületada oma hirmud või tervendada suhteid.

Eelmiste elude unenägusid on tore uurida. Sageli viibid sa kohas, kus pole ärkvelolekus viibinud; see tundub nii tuttav, justkui kodu. Kui sind tõmbavad võõrad maad, nagu Malta, Peruu või Egiptus, on võimalik, et oled kunagi seal elanud. Vaata oma unenäos ringi ja otsi vihjeid selle ajastu ja maa kohta. Sa võid märgata, et su rõivad kuuluvad teise ajastusse, näiteks on sul seljas Victoria-aegne kleit või keskaegne rüü. Samuti püüa ärkvel olles meelde tuletada ja hiljem informatsiooni hankida ebatavaliste hoonete, kommete või millegi muu kohta, mida näed unes, aga mis su tavaellu ei kuulu. Näiteks ei pruugi keelt, mida sa räägid, enam olemas olla, aga sina oskad seda. Ärgates märgi kõik oma päevikusse üles ning lindista sõnad või laused, mis sulle meenuvad.

Eelmise elu unenäos näed sa teistmoodi välja, ent sul on mõned jooned, mis sarnanevad su praeguse minaga. Näiteks võivad su silmad olla samasugused, ent juuksed on teist värvi ja teise pikkusega. Kui vaatad teisi inimesi, võid nad silmade järgi ära tunda, aga mitte millegi muu järgi. See inimene võib olla perekonnaliige, sõber, partner, õpetaja või tuttav. Kui näed eelmiste elude unenägu, siis sageli ühel järgnevatest põhjustest.

Suhete parandamine. Su suhe võib olla pärit eelmisest elust ja vajada parandamist, mis põhjustabki sellise unenäo. Tavaliselt nõuab see, et andestad teadlikult endale ja teisele inimesele selle valu eest, mis on minevikus tehtud. Andestamise kaudu sead sa karma tasakaalu ja katkestad taassünniratta, niisiis pole sul enam vaja selle inimesega kokku puutuda ja end temaga siduda. See unenägu võib aidata sul meelde tuletada ka oma eluülesannet, samuti kokkuleppeid teiste hingedega enne su praegust taassündi.

Oskuste taasomandamine. Sul võib olla oskusi, mis arenesid välja eelmistes eludes ja mis oleksid kasulikud ka praegu. Võib-olla pole sa end mingis valdkonnas kunagi kindlana tundnud. Siis ilmubki eelmiste elude unenägu – see tuletab sulle meelde, millised on su tegelik vägi ja oskused. Näiteks kui olid eelmises elus teadjanaine ja nüüd vajad ravitarkusi, näed unes seda ajaperioodi. Ärgates mäletad neid oskusi ja tunned end kindlana, kasutades neid praeguses elus. Sa omandad ka selguse ja julguse.

Hinge tagasi saamine. Kujuta ette, et klaasvaas kukub maha ja killud paiskuvad igale poole laiali. Samamoodi või inimesehing “tükkideks puruneda”, tavaliselt mingi traumaatilise või väga olulise sündmuse tõttu. Kui need tükid on eelmisse ellu maha jäänud, võid unenäo ajal minna ja need üles korjata. Seda nimetatakse hinge tagasisaamiseks, kui tervikuga ühendatakse puuduvad hingeosad. See on üpris intensiivne tervendamisprotsess,millele aitavad kaasa eelmiste elude unenäod.

Eelmiste elude unenägudes antakse meile informatsiooni vahel aegapidi ja pusletükkidena, et me oma meelt üle ei koormaks. Selleks läheb aega, et omandada võimsat või elumuutvat informatsiooni, seetõttu annavad inglid ja unenäoteejuhid meile sõnumeid kujul, mis võimaldab meil seda kergemini omandada. Nad tahavad, et teeksime oma kodutöö ära ja võtaksime aega uurimiseks ja õpitu üle järelemõtlemiseks.

Ennustusunenäod näitavad sulle tulevikku ja võivad sisaldada nii isiklikke kui ka maailma probleemidega seotud olukordi. Need tunduvad sageli väga reaalsed, nagu oleksid ärkvel, ent kujundid võivad olla kas sümboolsed või otsesed. Need sisaldavad sõnumeid tervendamise eesmärgi või olukorra muutmise kohta või palvete saatmist. Et näha, milline unenägu on tõepoolest prohvetlik, panetähele järgmist:

  • Unenäos on su meeled teravnenud
  • Värvid ja emotsioonid on eredad ja unustamatud
  • Sa näed asju kolmikutena, näiteks kolme sõrmust, kolme õhupalli või sinu ees seisvat kolme inimest
  • Sa näed ümaraid esemeid ja kujundeid nagu ümmargune laud, inimesed ringis seismas, trumm
  • Sa ärkad kindla teadmise, tugeva intuitsiooniga, et unenägu kannab vilja; teiste sõnadega – sa tead ilma igasuguse kahtluseta, et see saab tõeks.

Kui näed ennustusunenägu endast, siis see kas valmistab sind ette olukorraga toime tulema või hoiatab sind, et sul oleks aega tulemust muuta. Oluline on mõista prohvetliku unenäo ajastust. Võib võtta päeva, nädala, kuu, aasta või isegi kauem, enne kui unes nähtu tegelikkuseks muutub – ja kui oled olukorraga tegelenud, ei pruugi see kunagi tõeks saada. Vahel pole prohvetlikus unenäos saadud informatsioon mõeldud kellelegi edasi rääkimiseks, näiteks olukorra puhul, mille suhtes sa ei saa midagi ette võtta. Sel juhul on prohvetliku unenäo eesmärk palvetada olukorra või inimeste eest, keda sa unes nägid.
Katkend pärineb Inglid aitavad sul mõista ja lahti seletada oma unenäosõnumeid
Unenägudesse ilmuvatest lahkunud lähedastest võivad saada sinu teejuhid

Teadlik unenägemine: kasuta unenägemise tehnikaid, et suhelda oma alateadvusega

Seotud