Ülitajur Lille Lindmäe: ley-liinid on Maad kattev kosmilise vaimse energia sõiduteede võrgustik

Ekstrasenss ehk ülitajur Lille Lindmäe rääkis hiljuti Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” sellest, mis on ley-liinid, milline on nende ajalooline taust, olemus ja omadused ning olulisus ning ka sellest, kuidas käib liinimeistri töö.

16. novembril oli raadiosaate “Hallo, Kosmos!” külaliseks ülitajur, bioväljade tikkija ja ley-liinide meister Lille Lindmäe. Lille Lindmäe on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas ning töötanud aastakümneid biovälja korrektorina ning ravijana Eestis ja Soomes. Ta on üle tosina aasta pidanud loenguid neljas keeles mitmes eri riigis, võtnud osa erinevatest konverentsidest meil ja mujal. Lille on kirjutanud kaks raamatut: “Tähed on bioväljas ja taevas” (2006) ja “Iidse teadmisega õnnistatud” (2003), mõlemad raamatud on ilmunud kordustrükkidena eesti ja soome keeles, viimatimainitu on ilmunud ka inglise keeles.

Lille Lindmäe ning tema mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ning loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele. Lille näeb inimese aurast, kas ja milline organ on haige ning tal on võime auras korrektuure teha. Seda tegevust nimetabki ta biovälja tikkimiseks. Haruldane on veel, et tema aju töötab ühekorraga nii beeta kui ka delta tasandil ning Kirliani meetodil tehtud piltidel on tema bioväljast leitud tähekaart. Lille on ka liinimeister ehk inimene, kes oskab luua, korrastada ja parandada planeet Maa ley-liine. Need oskused tulenevad spetsiaalsest informatsioonist, mis asub tema bioväljas ning kosmilisest abijõust, kellega Lille pidevas ühenduses on.

“Ley-liinid on vaimsest energiast koosnevad mitmekihilised energiate sõiduteed, kus voolab Maa elujõud. Ley-liinid katavad terve planeedi pinda, asetsedes maa- ja merepinnal. Liinid on elusad ja kuuluvad elava Maa juurde, toetades kogu elu meie planeedil. Üldiselt jagunevad ley-liinid nagu inimese veresooned – on suuremaid ja väiksemaid liine. Mõned liinid on kitsamad, teised laiemad. Pealiinid jooksevad sirgjooneliselt ümber maakera. Ley-liinid ka ristuvad ning jagunevad paljudeks väikesteks haruliinideks,” räägib Lille Lindmäe teemast, mis Eestis alles vähetuntud, aga näiteks Inglismaal juba ammu teatud ja uuritud.

Info ley-liinide kohta oli teada juba ammustel aegadel

Teadmine liikus aga kitsastes ringkondades: arhailiste ja maagiliste traditsioonide hoidjate, kiriku ringkondade tähtsamate tegelaste, salajaste organisatsioonide, rüütliordude ja võimuihalejate hulgas. Nendes ringkondades liikusid ka ley-liinide kaardid ning olid olemas teatud oskused, kuidas liinides olevat energiat kasutada. Näiteks oli vanasti arvamus, et see, kes teab ley-liine, nende ristumiskohti ning on võimeline kasutama nendes voolavat energiat, saavutab ülemvõimu teiste inimeste üle. Väidetavalt teadis ley-liinidest ka Stalin.

Kunagisi salajasi teadmisi liinide võimsusest ja nende asukohtadest on kasutatud mitmel viisil. Väidetavalt on näiteks kirikuid, suuri ja tähtsaid linnu ning pühasid paikasid ehitatud sihilikult otse ley-liinide peale või nende lähedale. Samuti polevat maailma olulised pealinnad ehitatud mitte kaubateede, vaid hoopis ley-liinide järgi.

Ley-liinide algne päritolu pole teada. Teada on aga see, et nad on aegade algusest koos planeet Maaga eksisteerinud. Vanasti räägiti ley-liinidest kui Maa draakoni soontest, kus voolab Maa elujõud. Teadmine ley-liinidest on läbi aegade levinud ka näiteks Feng Shui ja Kabala õpetustes.

Liine on aegade jooksul nimetatud mitmel erineval viisil, kuid nüüdisaegne levinud ingliskeelne nimetus “ley-lines” on pärit druiididelt. Inglismaal on ley-liinide põhjalik uurimine toimunud aastakümneid. 1920ndatel taasavastas liinid Alfred Watkins ning andis neile nimetuse “vana rööpmestik”. Seejärel moodustati Inglismaal The Old Straight Track Postal Club ehk ley-liinide klubi. 1960ndatel avastati ley-liinide ja UFO ley-liin näeb tema silmis välja nagu kuldkollane tihe udu, mis asub maa- või merepinnal. Liini kuldkollase udupõhja teeb Lille ise, kui ta liini ehitab või parandab. Kui liin on katkenud, näeb Lille seda tumeda ja mahalangenuna. Kui ta aga liini ära parandab, tõuseb see maapinnast umbes meetri kõrgusele ning muutub jällegi kuldkollaseks uduks. Lille väidab, et kuldkollase udupõhja peale laskub universumist mitmevärviline, kõrge võnkesagedusega valgus.

Kosmilise energia sõiduteed

“Ley-liinidel liigub mitmevärviline vaimne kosmiline energia. Igal ley-liinil on ka oma võnkesagedus ja heli, lisaks kannavad liinid väga palju infot. See info on meie planeedi elusorganismide jaoks äärmiselt tähtis,” seletab Lille Lindmäe. Väidetavalt tuleb kogu teadmine ja innovatsioon just ley-liinidest ning liinide energiad toetavad ja avavad samm-sammult inimeste teadvust: “Ley-liinide kosmiline vaimne energia annab teadvusele võimaluse kogeda midagi uut.”

Kuid esineb ka raskusi. Nimelt nõrgestab ja isegi purustab ley-liine tugev negatiivne energia: sõjad, piinamised, tapmised, kolossaalsed valed, katastroofid. Lille teab, et planeet Maa on elav olend, kelle ümber on teiste energiakehade hulgas ka emotsionaalne keha, nagu ka inimestel. Inimeste emotsionaalne keha mõjutab aga Maa emotsionaalset keha. Negatiivsete energiate tõttu blokeerunud Maa emotsionaalse keha kaudu ei pääse kosmiline valgus ley-liinidele ning nad muutuvad tühjaks. Siinkohal hakkab tegutsema Lille, muutes ära negatiivsed emotsionaalsed energiad Maa emotsionaalses kehas. Mingi füüsiline jõud aga Lille väitel ley-liine purustada ei saa.

Kuula Lille Lindmäed jutustamas R2 saates “Hallo, Kosmos!” oma müstilisest elust (23.01.2011) ja lähemalt ley-liinidest (16.11.2014) 

Lille soovitatud raamatud ley-liinide kohta: Danny Sullivan “Ley Lines: The Greatest Landscape Mystery“; Paul Broadhurst & Hamish Miller “The Sun and the Serpent”. Uuri lisa ka lehelt ancient-wisdom.co.uk

Lille Lindmäega ajas juttu Ingrid Peek, toimetas Eeva-Liisa Vahtra

Seotud