TOP 7 maagilist rituaali: too oma ellu armastus, küllus, rahu ja õnn!

Inimesed on läbi aegade püüdnud rituaalide ja igapäevamaagia abil oma elu paremaks muuta. Alkeemia pakub välja seitse põnevat rituaali, mille abil saad aktiveerida oma elus armastust, küllust ja õnne. Põnevat katsetamist!

Rituaal: mured minema

Kui oled jõudnud punkti, kus tunned, et sulle on tehtud ülekohut või oled nukker ja väsinud ning hinges valitseb tühjus, siis on aeg teha šamaan Anu Pahka maagilist lahtilaskmise rituaali.

Oota ära 13. kuupäev ja kesköö. Kui sa oled üksi, siis võta tühi purk ja aseta see lauale, pane kõrvale küünal ning süüta see. Võta endale tühi paber ja pastapliiats. Vaata umbes viis minutit küünlaleeki ja mõtle, mis sulle muret valmistab ja hingele haiget teeb, millest sa tahad lahti lasta.

Võta ja kirjuta kõik soovid paberile, ära mõtle, kuidas kirjutad, lihtsalt kirjuta, mis pähe tuli ja millest tahad vabaneda. Peale seda kortsuta paber ja pane see küünlaleegist põlema, aseta põlev paber tuhatoosi, niikaua kui paber põleb, mõtled millest vabaned, kui on jäänud järgi tuhk ja leeki ei ole , ütled : “See on nii ja nii see jääb”.

Raputa nüüd tuha purki ja pane kaas kõvasti kinni sõnadega ALMINAR. Nüüd aseta kiiresti purk metallnõusse ja katad kinni kaanega. Jäta metallnõu lauale, ja mine magama. Magad aga teistpidi — seal kus olid jalad, paned sellel ööl pea ja vastupidi.

Enne aga aseta voodi alla kaks metall lusikat risti, need aitavad sinu jõu taastada. Järgmisel päeval kell 12.00 (päeval) mine voolava vee juurde ja viska purk koos tuhaga vette, võimalusel hästi kaugele ja ütle: “Las minu hingevalu voolab minust eemale, ja tagasi tuleb rõõm, õnn ja armastus, See on nii ja see jääb nii”. Peale seda viska veel midagi vette – see mis kätte juhtub (oks, liiv, kivi).

Mine sealt minema ja tagasi ei vaata. Kui oled jõudnud koju, siis süüta küünal ja soojenda enda käed. Nüüd puutu kätega oma nägu ja kaela. Liigutused on ülalt alla, tunneta energeetilist soojust. Peale seda kustuta küünal. Ja mine ning puhka. Oled vaba.

Väekas rituaal soovide täitumiseks

Rituaal on võimas ja ilus, seda tehakse seitse päeva järjest kasvava kuu ajal (lõpp võib jääda täiskuu aega). Pea ainult meeles, et kõik rituaalid, mida sa alustad, tuleb ka lõpule viia ja katkestada ei tohi, muidu sa raiskad oma aega ja energiat. Kui sa leiad, et see aeg rituaali alustamiseks sulle ei sobi, leia teine aeg ja vii see rituaal täide.

Käi vannis või puhasta end viiruki või salveiga. Võta keskmine kirikuküünal ja joonista viltpliiatsiga sellele jooned peale – jaota küünal seitsmeks osaks. Iga osa tähistab ühte päeva, kokku seitse päeva. Kirjuta paberile enda suur soov. Pane küünal küünlaalusele, küünlaalus omakorda paberile, kus on kirjas sinu soov, ning pane küünal põlema. Nii kaua, kuni küünal põleb esimese jooneni, räägi oma soovist, pärast seda kustuta küünal näppude vahel.

Korja küünal koos aluse ja soovipaberiga aknalauale ootama homset päeva. Korda seda rituaali seitse päeva järjest, iga päev põletades küünalt kuni järgmise jooneni. Viimasel päeval, kui küünal on juba otsakorral, pane soovipaber põlema ja tuhk viska aknast tuulde. Sinu soov täitub kiiresti.

Rahaloits külluse ligitõmbamiseks

Teisipäeval päikesetõusu ajal raputa kolm teelusikat soola väikesesse paberkotikesse (võid ise teha) ja pane kotike rahakotti paberrahade vahele. Siis mine rahakotiga avatud akna juurde ja hoia kotti enda peopesade vahel, seisa näoga ida suunas ja loe seitse korda rahaloitsu: “Minu (nimi), jumala sulase tegevused algavad, minu tegevused kulgevad, minu tegevused rahaks muutuvad ja las see raha kunagi ei lõpe, igavesest ajast igavesti, aamen!” Järgnevat loitsu kasutatakse siis, kui on käsil mingid töö- või äriasjad. Kui sa lähed kellegagi midagi kokku leppima ja soovid sellest kokkuleppest saada ka rahalist kasu, siis võta paberkotike ja pane see paremasse taskusse. Pärast kokkulepet pane paberkotike uuesti rahakotti paberrahade vahele tagasi. Hoia kotikest seal nii kaua, kui tuleb see, mida sa soovisid. Igale uuele tegevusele on vaja teha uus loits. Kasutatud sool kalla kraanikaussi ja lase jooksev vesi peale.

Enne kui alustad oma rituaali või loitsu, tee järgmised toimingud:

1. Puhasta end ‒ võimalusel käi vannis, põleta küünalt (valge küünal on parim) või puhasta end viiruki või salveiga. Mõtted tuleb samuti puhtaks saada.

2. Kutsu häälega kohale nelja ilmakaare valvurid või nelja ilmakaare jumalad (Ariel, Rafael, Miikael, Gabriel jt). “Kutsun teid kohale (….), kaitsmaks seda ringi.”

3. Tee oma rituaal või ütle oma loits.

4. Täna nelja ilmakaare valvurit või nelja ilmakaare jumalat, lausudes: “Ma tänan teid (….), et olite kaitseks minu rituaali (loitsu ) läbiviimisel, ja te võite minna rahus. Ma tänan teid!”

Need rituaalid pärinevad

Lihtne rituaal uuteks algusteks

Rituaaliks vajad:

 • valge küünal (võid kasutada teeküünalt)
 • vesi
 • sool
 • väike kauss
 • hõbedast lusikas (segamiseks)

Parim aeg rituaali sooritamiseks on vahetult peale pimeduse saabumist. Enne rituaaliga alguse tegemist võta endale hetk, et mediteerida ja rahustada oma meel. Kui tunned, et oled valmis, siis puista paar näpuotsatäit soola vette. Soola on kasutatud vaimseks puhastumiseks ning halva eemale tõrjumiseks juba aastasadu. Sega soolavett hõbelusikaga, lase soolal lahustuda ja lausu: “Vabastan end minevikutaagast, jätan olnu seljataha!”

Piserda iseennast soolaveega üle, veendu, et vett läheks kindlasti pealaele ja talla alla. Seejärel süüta küünal ning lausu: “Olen valmis kõigeks uueks, mis elul on mulle pakkuda. Võtan muutused vastu positiivselt ja ootan parimat.” Nüüd ole pisut vaikuses ja rahus, mõtle nendele positiivsetele muutustele, mida sa soovid oma ellu. Lase küünlal lõpuni põleda.

Armastuse ligitõmbamise vann

Selleks, et suurendada oma elus armastuse osakaalu, tuua ellu rohkem kirglikkust ja romantikat, katseta järgnevat rituaali.

Leia endale vaikne õhtu, kus viibid kodus üksi. Aseta vanni armastuse energiat suurendavaid kristalle – roosat kvartsi (romantilise armastuse kivi), karneooli (kirglikkuse ja seksuaalse kivi), rodokrosiiti (kivi, mis avab su südame armastusele) või granaati (seksuaalsuse ja kire kivi). Võid kasutada neid kõiki koos või valida mõne neist oma tunnetuse abil välja. Kivid oleks soovitav asetada voolava vee alla, kui vanni veega täidad, nii aktiveerid samal ajal nende energia. Vannivette võiksid tilgutada paar tilka eeterlikku õli (ylang-ylang, jasmiin, roos) või veelgi parem kui sul leidub värsket basiilikut, siis lisa vanniveele ka basiiliku lehti, mis on tuntud kui armastust suurendav ja ligitõmbav taim. Lisaks süüta roosad ja punased küünlad. Enne vanni minemist rahusta oma meel. Olles vannis, keskendu sellele, et mõtled armastavaid mõtteid iseenda kohta, saadad mõttes armastust oma lähedastele ja kallitele. Kui soovid, võid ka kuulata vaikset meditatiivset muusikat. Kõige parem on seda vanni teha noorkuu ajal, kuid tema mõju on tuntav ka muul ajal. Viibi vannis u. 15 minutit.

Seda armumaagia rituaali võid teha nii siis, kui oled vallaline, kui ka juba suhtes olles, et suurendada armastustunnet ja ühtsust. Armumaagia rituaal on mõeldud avama sinu südant armastusele ja meeli universumi poolt saadetavatele energiatele.

Manifesteeri oma ellu armastus

Rituaaliks vajad:

 • üks punane ja üks roosa küünal(mitte väga suured)
 • üks kuivatatud roosiõis
 • ylang-ylangi eeterlikku õli
 • kahte roosat kvartsi ja ühte ametüsti
 • leht valget paberit ning punane tintenpen
 • roosa või roheline laualina või alus (võid kasutada ka paberit)

Kõigepealt peaksid valmistama endale rituaaliküünla. Sulata punane ja roosa küünal, lisa segule 10 tilka eeterlikku õli, vala segu vormi, puistates vahele kuivanud roosi õielehti. Jäta küünal tahkuma. Kui küünal on jahtunud ning valmis, saad jätkata rituaaliga. Kõige parem on, kui valmistad küünla mõned tunnid enne rituaali sooritamist.

Rituaali ettevalmistamist alusta sellega, et sead sisse väikese altari, mille võid teha nii lauale kui põrandale. Kata see roosa või rohelise linaga (südametšakra värvid) ning aseta sinna kuumakindlal alusel oma valmistatud küünal ning kristallid – kaks roosat kvartsi ning tasakaalustava energiaga ametüst. Kui sul on, siis võid altarile puistata ka roosi õielehti. Võta käeulatusse ka paber ja tintenpen.

Alusta rituaali sellega, et istud mugavalt, sulged silmad ja hingad teadlikult või mediteerid. Piisab paarist minutist, kuid kui soovid, võid seda ka kauem teha. Usalda oma sisehäält. Kui tunned, et oled valmis, siis ava silmad ja süüta küünal. Täna universumit kogu armastuse eest, mis on sinu elus juba olemas ja palu aidata oma ellu tuua veelgi ilusaid ja imelisi kogemusi. Nüüd võta paber ja pane võimalikult selgelt ja konkreetselt kirja, mida sa soovid oma armuelus muuta, millist suhet sa soovid ja milline võiks olla sinu tulevane kallim. Samuti kirjuta lõppu, et oled tänulik, et universum aitab sul kogeda uusi armastust täis hetki. Kui oled kirjaga valmis saanud, siis võta endale veel mõni hetk, et sulgeda silmad, jälgida oma hingamist ja soovi korral mediteerida ja visualiseerida oma unistus. Kui see on tehtud, rulli või voldi paber kokku ning aseta see mõnda kohta, kus võõrad silmad seda näha ei saa. Küünlal lase kindlasti lõpuni põleda (sellepärast on ka soovitav mitte liiga suuri küünlaid kasutada).

See rituaal on leebe valge maagia rituaal ja ei ole mõeldud konkreetse isiku toomiseks sinu ellu ega sinu külge sidumiseks. See rituaal saadab sinuni armastuse energiat ja avab su südame ja silmad võimalustele, mis saabuvad loomulikul teel ja mis on sinu õnneks parimad.

Talvise pööripäeva jõuduandev teerituaal

Pööripäeval on maagiline võim ning just sel ajal on hea aeg viia läbi maagilisi rituaale. Kui soovid enda väekust, sisemist jõudu ja energiat suurendada, siis sobib sulle talvise pööripäeva väekas teerituaal.

Kindlasti oled tundnud looduses viibides, kuidas sinu enesetunne paraneb, sa muutud rahulikumaks ning sinu keha ja meel on ümbritsevaga suuremas harmoonias. Lisks looduses viibimisele on võimalik taimede energiat ja elujõudu ammutada ka neist teed keetes. Põhjamaised taimed on väga jõulised ja vastupidavad ning jagavad meeleldi ka oma väekat energiat sinuga.

See teerituaal mõjub sinu kehale ja meelele jõuduandvalt ning olles üks osa maagilisest pööripäevarituaalist, muudab see Päikese uue ringkäigu sinu jaoks viljakaks ning külluslikuks.

Alusta rituaali sellest, et võtad endale pisut aega vaikuseks või meditatsiooniks. Rahusta oma meel ning sõnasta oma taotlus, mida soovid selle rituaaliga saavutada. Seejärel pane vesi keema. Lausu veele, et keedad teda väekaks ja jõuduandvaks rituaaliks. Kui vesi on keenud, vala see teeürtidele peale ning jäta tõmbama.

Samal ajal süüta ka kolm kollast või kuldset küünalt, mis on austusavalduseks Päikesele, uue ringi alustamise puhul. Kui tee on tõmmanud, siis hinga endasse aroome ja keskendu iseendale. Visualiseeri silme ette kõik see, mida soovid saavutada – seejärel asu teed jooma. Tunneta, kuidas taimede vägi jõuab su kehasse ning annab sulle jõudu. Kui oled rituaali lõpetanud, siis täna kõiksust ja loodust. Küünaldel lase lõpuni põleda.

Teerituaaliks vajad:

 • kolm väikest kuldset või kollast küünalt
 • teeürte: piparmünti, kibuvitsamarju, kaselehti, vaarikalehti

Tee valmistamine: võta 1-2 tl teesegu tassitäie keedetud vee kohta, lase 10 minutit tõmmata ja joo.

Piparmünt suurendab keskendumisvõimet, puhastab meelt ja suurendab tundlikkust. Aitab kehal ja meelel vastu panna kiusatustele ja ihadele, mis muidu sulle halvasti mõjuksid. Tugevdab ka südant ja aitab parandada armuelu.

Kibuvitsamarjad ergutavad tundeid ja toniseerivad. See taim on tulvil vitamiinidest ja ka energeetilisest väest.

Kaselehed suurendavad ausust ja siirust, äratavad intuitiivseid jõude, lasevad näha tõde ja leida vastuseid oma küsimustele. Kase energia on pehme ja lohutav, ta vabastab hirmudest ja pakub kaitset.

Vaarikalehed aitavad pingesoleku ja närvilisuse vastu. Tugevdavad sisemist jõudu, suurendavad enesekindlust ja julgustavad oma emotsioone välja näitama.

Allikas: Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Taimede maagiline vägi: too oma ellu armastust, suurenda vaimseid võimeid ja näe ettekuulutuslikke unenägusid

Küünlamaagia | Ennusta tule abil endale tulevikku

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Seotud