Tommyboy luuletab mängupõrgulise elust

Täna õhtul startiva Alkeemia Akadeemia hooaja avaürituse avab oma temaatiliste luuletustega räppar Toomas “Tommyboy” Tilk, kes on olnud pikalt hasartmängusõltlane ning tänaseks kasiinokuradi küüsist pääsenud.

Vähesed teavad, et räpparTommyboy, kodanikunimega Toomas Tilk, oli ligi terve dekaadi hasartmängusõltlane. Ta on kasiinoelu näinud nii ühelt kui teiselt poolt, sest lisaks mängimisele töötas ta mingi aeg ka baar-kasiinos turvamees-väljaviskajana. Tänaseks on Tommyboy kasiinokuradi küüsist pääsenud ning oma kogemused ka loomingusse voolinud. Nimelt kirjutas ta koosAin Mäeotsaga, kes paar aastat sama konksu otsas piinles, peagi kinodesse jõudva kasiinosõltlaste elust jutustava mängufilmi “Deemonid” stsenaariumi.

“Ühel hetkel saab valetamiste ja jamade kollaps su lihtsalt kätte ning sa saad aru, et sellisel viisil lihtsalt pole võimalik võita,” kirjeldab toonast karmi eluperioodi kulminatsiooni Tommyboy. Koos Mäeotsa jaAigi Vahinguga jagab tatäna õhtul kell 18 kinos Sõprustoimuval eluülikooli täiendõpet pakkuval sündmustesarja Alkeemia Akadeemia avaõhtul oma isiklikku praktilist kogemust. Tommyboy on lubanud õhtu avanguks ka temaatilist luulet esitada.

Kõik kolm kinnitavad, et sõltuvusdeemonite haardest on võimalik välja võidelda ning räägivad lähemalt oma kogemusest ning võtetest, kuidas seda teha. Aigi Vahingu sõnul teab ta viisi, kuidas jõuda kõikide põhjuste juurikani ning vabaneda sõltuvustest täielikult. PealeAlkeemia Akadeemiavestlusringi näeb eksklusiivselt enne esilinastust Ain Mäeotsa mängufilmi “Deemonid”.

Alkeemia Akadeemia:

Kus:Tallinnas, kinos Sõprus

Millal:TÄNA, kolmapäeval, 31. oktoobril kell 18

Teema:Sõltuvustest vabanemine

Esinejad:Aigi Vahing, Ain Mäeots & Toomas “Tommyboy” Tilk

Maiuspala:

mängufilmi “Deemonid” eelesilinastus

Vestlust juhib:Ingrid Peek

Salvestab:

Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!”

Lisainfo:Alkeemia.ee

Pilet: 11.-  Piletimüük algab kohapeal tund aega enne algust, uksed avataksekell 17:30

Lisainfo:http://alkeemia.ee/akadeemia

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.