Tõhusad kodused vahendid soolatüügaste eemaldamiseks

Soolatüükad on vastikud. Praeguse seisuga on tuvastatud 120 eri liiki soolatüükaid, mis tekivad enamasti viirusnakkuste tulemusena. Need võivad ilmuda peaaegu kõikjal inimese kehal, aga enamasti leiab neid küünarnukkidelt, põlvedelt, sõrmedelt ja näolt. Järgnevalt on kirjeldatud paari vahendit, mida võib kodus ise valmistada selleks, et need räiged asjad oma nahalt eemaldada.

Küüslauk

Küüslauk on looduslikult viirusevastaste omadustega taim. See on üks lihtsamaid kodus leiduvaid vahendeid soolatüügastega võitlemiseks. Lihtsalt peenesta pisut küüslauku ja määri sellega soolatüügast. Kui tahad, võid küüslaugu sidemesse mähkida ja seda 24 tundi naha vastas hoida. Võimalik, et pead soolatüükast lahti saamiseks protseduuri kordama, kui tüügas osutub eriti kangekaelseks.

Õlid

Ka eeterlikud õlid võivad aidata soolatüükaid eemaldada ja parimaks nende õlide seast on riitsinusõli. Lihtsalt kanna õli igapäevaselt soolatüükale, kuni see lõpuks kärvab ja läheb tüükapõrgusse, kus on selle õige koht.

Harilik aaloe

Harilik aaloe on suurepärane abivahend paljude nahaprobleemide raviks. Soolatüügaste eemaldamine kuulub samuti selle taime kasutusvõimaluste alla. Parim on muretseda aaloepõhine kreem või geel. Sarnaselt õlidega tuleks seda regulaarselt kasutada, kuni soolatüügas on kadunud. Igaveseks kadunud ja vagaseks tehtud.

Banaanikoored

See on pisut veider, aga nähtavasti tõhus vahend. Hõõru oma rõvedat soolatüügast paar korda päevas hellalt banaanikoorega. Nähtavasti sobivad selleks ka kartulikoored. Veendu, et kasutad ikka värskeid koori, ning umbes kahe nädalaga peaks soolatüügas leidma end põrgu sügavaimast sopist oma teiste tüükasõprade seltsist.

Allikas: http://higherperspective.com

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.