Tõeline seksuaalsus: Orgastiline armastus

Enne kui sain aru, kuidas sinuga koos olles avaneda, püüdsin pakkuda sulle orgasme, sest see andis mulle teadmise, et olen hea armastaja. Aga nüüd ei soovi ma muud kui sinu alistumist. Ma tahan, et su keha väriseks su südame naudingust, ma tahan, et mu elu oleks sinu armastusest läbi imbunud. Sinu keha avatus armastuse voole tõmbab mind sinu sisse ja tänu sinu südame alistumisele olen avatud armastusele, mis on nagu universum. Pole tähtis, kas sa saad armatsedes orgasmi või mitte, minu salajane värav armastuse ülimasse õndsusesse on see, kui tajun armatsedes, et su keha usaldab mind ja on mulle andunult avatud.

Sinu keha avatus, sinu võime alistuda ja kogu kehaga avaneda, nii et armastus su südant raputaks ja vallutaks – nii mehega koos kui ka temata – on värav ekstaatilisse spirituaalsesse sügavusse. Kui su keha ei suuda avaneda, ei saa su süda särada. Kui su keha võrsuvas naudingus sügavalt alistub, siis suudad sa avaneda ja pakkuda oma südant täielikult.

Orgasm on seksuaalse naudingu üks vorme. Võib-olla pole sa kunagi saanud seda kogemust, mida tavapäraselt orgasmiks nimetatakse, aga võib-olla oled orgasme palju saanud. Tegelikult see polegi tähtis. Tähtis on see, et su keha on võimeline armastuse õndsas alistumises avanema.

Kui su vaagen on lukus ja tupp suletud või tuim, ei saa ka süda keha kaudu täielikult armastust pakkuda. Orgastilise alistumisega avanemine üksinda või koos armsamaga annab ainulaadse võimaluse oma kõige sügavamat armastust ja ohjeldamatut igatsust kehaliselt täielikult väljendada.

Kliitoriorgasmid

Sõltumata sellest, kas su elus on mees või mitte, kujuta nüüd ette, et oled kallimaga voodis. Ta silitab su kõhtu ja hellitab rindasid. Ta puudutab õrnalt su reite sisekülgi, tõmmates sõrmeotstega põlvede juurest häbemeni. Silitades ja hellitades jõuab ta suudlustega lõpuks su jalgade vahele. Tundlikult ja oskuslikult lakub, näksib ja imeb ta su kõige tundlikumat kehapiirkonda, samas su sääri ja kõhtu ja rindasid katsudes. Su hingamine muutub pinnapealsemaks ja kiiremaks. Sa sulged silmad. Sa haarad mehel juustest ja surud ta näo kõvasti enda vastu. Sa hingeldad ja orgasm tormab läbi su keha, sa häälitsed kiledalt ja kriiskavalt, su näolihased ja kogu keha on pinges ja siis – pärast üht, kaht või kolme kliitoriorgasmi – sa lõdvestud. Need on kõige pinnapealsemad orgasmid, mis nõuavad väga vähe või üldse mitte emotsionaalset või vaimset usaldust – sellise naudingu saamiseks võib kasutada ka vibraatorit. Sellegipoolest valmistavad kliitoriorgasmid sind ette sügavamaks alistuvaks avanemiseks.

G-punki orgasmid ehk tupeorgasmid

Oled peaaegu tund aega armatsenud, su kallim liigub tõugetega sisse ja välja, ta surub end sinu vastu, suudleb sind, näksab õrnalt kaelast ja naelutab su oma armastava jõulisusega enda alla. “Ära veel lõpeta,” oigad sa, kui su keha lõdvestunult avaneb. Sa sirutad käed külgedele, su süda avaneb, su suu avaneb. Su oiged on pikad ja võrsuvad sügavalt kõhust. Kui lained tõusevad, muutuvad ka oiged sügavamaks. Sa vaatad oma armsamale silma, pilk haavatavast kiindumusest niiske, teie kehad muutuvad pehmeks ja südamed sulavad. Sa võtad mehe veelgi sügavamalt endasse, avad oma keha talle, annad ennast talle ja alistud täielikult. Su jalgevahe purskab, su tupp haarab meest, lüpsab ja imeb teda veelgi sügavamale endasse. Mehe rütmiline armatsemine paneb su keha kassi kombel nurrudes vibreerima. Sa avaned lõdvestudes veel sügavamalt ja naudingulained hakkavad kiirgama tupest edasi üle kogu keha.

Nagu lõputu ookean, tõmbab su nauding meest veel sügavamale. Sa annad talle oma kaitsetu südame. Teie pehmed kehad liibuvad kokku, su puusad liiguvad ohjeldamatute lainetena, su suust kostavad avalad naudinguohked ja su keha alistub kiht-kihilt, tajudes lõputut avatust, mida sa pole juba kaua kogenud.

G-punkt, poorne kude tupeavausest umbes viie sentimeetri sügavusel tupe eesseinas, on paljude naiste jaoks väga tundlik piirkond. Kui oled küll võimeline G-punkti orgasme saama, kuid pole neid veel kogenud, siis võib sellesse koesse olla koondunud palju pingeid, viha ja valu. Seda piirkonda saab masseerida vastavalt sinu juhendamisele kas aeglasemalt, tugevamalt, pehmemalt või kiiremini. Lõpuks lõdvestab see sind piisavalt ja avab tee naudingulainetele. Mõnikord eritub ejakulatsiooni käigus ka vedelikku.

Emakakaela orgasm

Emakakael on erakordselt tugevate orgasmide füüsiline allikas. G-punktiga sarnaselt võib ka emakakael puudutustele üsna tundlikult ja valulikult reageerida, kui sa pole lasknud naudingul emakakaela piirkonda regulaarselt läbida. Kuid pärast paarinädalast masseerimist see piirkond avaneb.

Kui sa mehega armatsed, siis stimuleerivad ja avavad mehe tõuked emakakaela piirkonda ning sinu emotsionaalne ja vaimne alistumine võib viia uskumatute armastusõndsuse orgasmideni. Kujutle, et armatsed kallimaga edasi ka pärast tund aega kestnud südameid ühendavat ja kirglikku seksuaalset kokkusulamist. Mees siseneb sinusse sügavalt, järjekindlalt, loovalt ja visalt. Tema tugevad käed hoiavad su randmeid, ta surub kõhu tugevasti vastu sind, leebe jõuga siseneb ta sinusse uuesti ja uuesti, avades sinus selliseid soppe, mida sa iial varem pole tundnud. Tunned end üleni mehe võimuses, avatuna Jumalale, kadudes tema sügavasse armastusse.

Sa lased veelgi sügavamalt lahti, sured mehe armastuse ägeduse kätte ja nutad, kui kogu armastus sinust valla purskab. Õndsus tapab sind, kui tema õrnast armastusest pehmelt ja magusalt läbi imbud. Su nahk lahustub. Su piirjooned sulavad. Ja uuesti, veelgi sügavamalt lased sa lahti millestki, mille olemasolust sul aimugi polnud.

Sel hetkel avaneb su seni suletuse haardes olnud süda mehele, jumalikkusele, ja su silmist voolavad pisarad. Orgasm kandub üha sügavamale ja sügavamale, ununeb algus ja lõpp. Mees läbistab su, nagu sind polekski, sügavalt sinu seest kerkib alistumine, mis hõlmab nüüd midagi palju enamat kui su keha.

Te avanete mehega koos sügavas armastuses, kõik kaob täielikus õndsuses, valgus sulatab kõik tõkked, armastus täidab kogu ruumi, talumatult täielik alistumine, lõputu, piiritu, külluslik avatus, mitte miski ei jää avamata, puudutamata ega paljastamata. Orgasm rullub ja rullub nagu mitte kunagi varem, armastus rebib su lahti, su nägu nõretab pisaratest, su keha on higist märg ja sa särad vormituna. Sa oled õndsas surmas avatuks hingatud, avatuks rebitud, võimetu kinni hoidma; sinu sügavaim olemuslik jõud on su avatuks alistanud, see elav armastuse valgus, mida sa oskasid enne vaid aimata, särab nüüd nii täielikult ja rebib su talumatus naudingus avatuks, su emakas haarab ja laseb lahti, pingutub ja lõdvestub, universumi pulss tuksleb su jalgevahe sügavikus, su süda on üdini avatud, sa annad ja pakud end täielikult andunud alistumises.

Veel mitu päeva voolab armastuse õndsus vabalt su kehas. Su liigutused on graatsilised, su nägu särab ja sellest kiirgab armastust. Su armsam ja sõbrad tajuvad sellise orgasmi avatust endiselt helisemas sinu liigutustes ja sammudes, sinu silmade väljenduslikkuses ja hääletooni sundimatuses. Selline avatus ümbritseb sind veel kaua pärast vahekorra tegelikku lõppu.

Kui oled suhtes, õnnestub mehele ja maailmale kõige sügavamat armastust pakkuda külluslikule naudingutulvale avatult alistudes. Harjutamise ja vilumuse tekkimisega, kas üksinda või siis koos partneriga, süveneb sinu orgastiline võimekus nii nagu kõik teised oskused oma südant täielikumalt kinkida. Mõne aja pärast oled sa võimeline kogema sügavaid orgasme ilma igasuguse seksuaalse stimulatsioonita lihtsalt tantsides või joogat tehes või sügavalt hingates ja avatuna end jumalale pakkudes.

Su keha on loodud armastusega avamiseks ja armastusele avanemiseks. Armastus on see, kes sa oled, ja armastus on and, mille jagamiseks oled sündinud.

Sul on võimalik õppida elama avatult, täieliku andumusega, justkui tunneksid kogu kehas sügavat seksuaalset läbiraputust ja pakuksid suurima kingitusena oma südant. Kuidas sa just praegu hingaksid, istuksid ja liigutaksid, kui sinusse tohutu armastuse ja terviklikkusega siseneks selline mees, kes tunneb sind nii sügavuti, et oled lausa sunnitud avama endas ka viimsedki suletud sopid; kes võtab su lahti nii teravalt, et vaevu söandad ennast nii suures armastuses ja usalduses avada?

Et elada avatult, saad oma keha harjutada tundma seksuaalset avatust ka sellisel puhul, kui sa ei saa orgasmi, või isegi sel ajal, kui sa ei ole vahekorras. Nii seksides kui igapäevaseid asju tehes saad harjutada, kuidas tunda, hingata ja pakkuda end avatuna, nagu siseneks sinusse seksuaalselt jumaliku armastaja kirglik jõud ning avaks su südame ja keha universumi valguse piirideni.

Autor: David Deida

Allikas: Olles kellestki võlutud, vabaneb sinu hingeline energia

Kui kaks inimest on armastaval viisil seksuaalselt ühinenud, tantsivad kõik energiad nende kehades ja meeltes

Meheliku seksuaalsuse plussid ja miinused

Naiselik veetlus meelitab mehelikkust armastuse ja elu juurde

Seitse imelist asja, mis juhtuvad su kehaga, kui sa armud

Seotud