Tiit Trofimov: kui tahad kirge hoida, ela oma tões, sest sellised inimesed on äärmiselt ligitõmbavad

David Deida on kirjutanud sellise tänuväärse raamatu nagu “Tõelise mehe tee“, kus ta seletab suurepäraselt lahti naiste ja meeste erinevad vajadused. Pärast selle raamatu lugemist tundus naissugu mulle veidi väiksema müsteeriumina kui enne. Soovitan “Tõelise mehe teed“ kõigile, et vastassoo motiividest ja soovidest paremini aru saada. Seal on palju ahhaa-hetki, mida ma siin ümber jutustama ei hakka, aga kõige tähtsama asjana võtsin mina sellest raamatust kaasa teadmise, et alati, igas olukorras tuleb jääda iseendaks. Ei tohi karta oma tõde välja öelda ega alluda ükskõik millisele manipulatsioonile selleks, et partnerile rohkem meeldida. Vastasel korral kaotad ennast suhtesse ära, kirjutab Tiit Trofimov.

Kui mees saab endaga parema kontakti ja elab oma tõekspidamiste järgi, ei vii ükski naise emotsioon teda keskmest välja. Ta teab, et naine testib teda alateadlikult igal sammul, et kontrollida, kas mees elab oma tões ja väes ning on võimeline talle igas olukorras turvatunnet ja armastust pakkuma või laseb ta end igast väiksemast asjast kõigutada.

Kui naine suudab mehe pidevalt keskmest välja viia, peab mees enda sees vastavad teemad ära lahendama. Mis see on, mis tegelikult ärritab? Mille ees sa hirmu tunned?

Hoolitse pidevalt selle väikese lapse eest, kes su sees on, et ta tunneks ennast täiesti turvaliselt ega peaks väljastpoolt millelegi kinnitust otsima. Kui ühe partneri sisemine laps ei tunne ennast hästi, hakkab teine talle isaks või emaks ja hoiab tal piltlikult öeldes kogu aeg käest kinni. Kui see käsi hakkab ära kaduma, tekib paanika.

Kui sa kellegi teise käest kogu aeg kinni hoiad, ei saa sa kunagi päris ehedaks iseendaks. On ülioluline endas kindel olla ja teada, et kui partner su kõrvalt lahkub, ei juhtu sinu põhiolemusega midagi. Sina oled ikka see, kes sa oled.

Ole sa naine või mees, kui tahad kirge hoida, ela oma tões, sest sellised inimesed on äärmiselt ligitõmbavad. Mida enesekindlam sa oled, mida paremas kontaktis sa endaga oled, seda köitvam see on.

Paljud mehed muutuvad tuhvlialuseks sellepärast, et nad arvavad, et just seda naine tahab. Naine arvab ise ka, et on väga tore, kui mees iga nipsu peale püsti hüppab ja jookseb, aga tegelikult jääb naise kirg sellise mehe vastu aina väiksemaks ja väiksemaks, kuni kaob sootuks.

Naised ei taha seda tunnistada, aga mida metsikum mees on, seda rohkem ta naisi ligi tõmbab.

Autor: Tiit Trofimov

 

Seotud