Tee maagilist täiskuurituaali, mis toob seiklusrikka ja imelise suve!

Taas on kätte jõudnud müstiline täiskuuaeg, mil kõik taevased energiakanalid on valla. Nüüd on hea aeg suunata oma tulevikku ja kasutada ära täiskuu abi ja võimu, et maagia abil endale seiklusrikas ja unustamatu suvi luua.

Alusta selles, et valmistad ette koha, kus rituaali tegema asud. Soovitavalt võiks see olla rahulik ja teiste silmade eest varjatud paik, kuid aknast võiks siiski avaneda vaade täiskuule. Puhasta ruum salveisuitsuga või põleta mõnd viirukit (nt. sandlipuu), süüta küünlad ning kui sul on allikavett või kirikust pärit õnnistatud vett, võid sedagi ruumi piserdada. Ära alusta rituaaliga enne kui tunned, et oled enda ümbruse täielikult puhastanud. Kui teed rituaali vabas õhus, siis toimi samamoodi – vali endale privaatne paik, süüta küünlad ja viiruk.

Järgmine samm on iseenda ettevalmistamine. Kindlasti ära tee rituaali, kui sa ei ole rahunenud meelega või keskendunud. Nii raiskad vaid aega. On hea kui mediteerid pisut, vaatad kuud ja rahustad oma hingamise. Kui see kõik on tehtud, võta kaks paberilehte ja pliiats (ära kasuta harilikku pliiatsit, kõige parem on kui võtad sinise pliiatsi) ning kirjuta selgelt ja konkreetselt üles oma soovid – mida sa ootad eelolevalt suvelt. Kas soovid seiklusi, armastust, põnevust või soovid alustada puhtalt lehelt? Kahte paberit vajad selleks, et ühele paned sa kirja kõik selle, millest soovid vabaneda ning teisele kirjutad need asjad, mida soovid oma ellu tõmmata.

Kui kõik on kirjas, siis võta paber nende asjadega, millest soovid vabaneda, loe see kuule ette ning lausu: “Kuu, aita mul vabaneda kõigest sellest, mida ma oma ellu ei soovi! Võta ja vii need kaasa!” Seejärel võta kuumakindel alus ja süüta see paber põlema. Kui alles on vaid tuhk, siis puhu see kuu suunas.

Nüüd võta paber, kuhu kirjutasid need asjad, mida soovid oma ellu tõmmata. Loe ka need kuule ette, ning lausu lõpetuseks: “Kuu, aita neil leida tee minu ellu!” Kui see on tehtud, siis jäta paber mõneks ajaks kuuvalgusesse laadima. Seejärel voldi paber kokku ning hoia seda kusagil, kus võõrad silmad sellele ligi ei pääseks.

Rituaali lõpetamiseks mediteeri kuuvalguses, fokusseeri silme ette oma unistused ja jää nende täitumist ootama!

Maagilist täiskuud!

Loe lisaks: Kuuvarjutus Amburi sodiaagimärgis: üles kerkib alateadvuse varjatud pool

Juunikuu energiad 2020

ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Seotud