Tee ainult seda, milles Kõiksus sind toetab. Kui Kõiksus ei toeta, teed järelikult valet asja

Kõiksus toetab alati, kui oled õigel teel. Ta annab sulle seemne, mille kasvamist ta läbi sinu toetab. Kui teele tekivad takistused, keelud ja tõkked, tuleb lugeda neid kui vihjeid ja märke, mida Kõiksus suuna muutmiseks saadab. Kui tegemised ei suju, pole need tegemised järelikult sinu jaoks.

Märgid muutuvad seda intensiivsemaks ja nähtavamaks, millal me neid ükskord tähele hakkame panema. Kõik “kogemata” maha pillatud asjad, hilinemised, viivitused, ebaõnnestumised, takerdumised on märgid, mida tuleb endale ausalt tõlgendada. Kui miski ei laabu on vaja muutust, kasvõi midagi väikest, et panna seisev energia uues suunas liikuma.

Meil ei ole vaja olla ennastsalgavad “kangelased”, kes ronivad võidu üles igast mäest. Meil on vaja olla targad, oskamaks valida, millisest mäest rahulikult üles ronida. Tegelikult me hinges kõik teame, mida me tegema peame, aga meid takistab hirm astuda tundmatusse, kus pole nähtavust, käega katsutavust ega kindlat pinda jalge all.

Teadmatust ei tasu peljata. Tegelikult on väga hea kui me elu kohta paljut ette ei tea, sest vastasel juhul on oht jääda piiratud teadmisesse kinni, mida me oma pimeda meelega toidame, jättes kõik teised Universumi poolt pakutavad võimalused kasutamata.

Meile näitab teed meie rahulik meel. See on sisemine kompass, mis töötab eksimatult läbi sinu enda tunnetuse. Sinu tunnetus töötab ainult siis kui oled rahulik. Mul on elust mitmeid näiteid tuua. Näiteks kaotasin kord libedaga kurvis auto juhitavuse. Selle asemel, et kiljuda, jätsin ma auto juhtimise oma tunnetuse kätesse. Ma ei tea, mida ma tegin, aga ma tegin rahulikult kõik õigesti. Või leides end mõnest kahtlasest situatsioonist, kus tuleb tegeleda ebameeldivustega, püüan ma kõigepealt rahuneda ja hetke pärast näen ka Kõiksuse poolt pakutavaid lahendusi. Samamoodi olen õppinud seedima inimsuhteid, kes minu tegemisi kritiseerivad. Ma leian, et mina olen mina ja sina oled sina ning me kõik teeme asju omamoodi. Elu on näidanud, et kes teeb teiste moodi, see ebaõnnestub! Kõik mida inimene teeb, tehku ta igal juhul enda moodi, sest ainult nii Kõiksus toetab teda.

Ma teen oma tegemisi seni, kuni olen Kõiksuse poolt toetatud. Kui Kõiksus ei toeta liigun uuele tasandile. Ma usaldan elu, et kõik, mis tuleb on õige. Kõik inimesed on õiged ja kõik olukorrad on õiged. Kui miski ei meeldi või pole minu jaoks, siis on mul õigus teha valik sellest loobuda ja ka see on õige.

Ma valin elu, mis on voolav ja vaba, ma valin Kõiksuse poolt toetatud elu.

Allikas: Kõiksuse Kanaldused facebooki leht

Seotud