Teadlased kinnitavad David Icke’i ulmelist teooriat

David Icke on inglise kirjanik ja uurija, kes on üle 20 aasta paljastanud maailmavalitsejate telgitaguseid ja vandenõusid ning seoseid tulnukrassidega. Icke usub, et juba iidsetest aegadest peale on maailma valitsenud kujumuutvad tulnukrassid, kes on välja aretanud tulnuka ja inimese hübriidrassi ning pannud valitsusse ja suurkorporatsioonidesse tööle tegelased, kes näiliselt esindavad rahva huve.

Nüüd on teadlased kinnitanud üht teist Icke’i ulmelist teooriat – nimelt on ta juba pikalt rääkinud võimalusest, et meie füüsiline reaalsus on illusioon ja kogu universum on hologramm ja nn superarvuti loodud simulatsioon.

Icke on kirjutanud juba 1990-ndate algusest, et maailmavalitsejate plaan on luua orwellilik globaalne vangla, kus inimestest saaksid täielikud orjad. Selle plaani elluviimiseks manipuleeritakse reaalsusega, lavastatakse terrorirünnakuid (9/11, London 7/7 jpt), mürgitatakse meie toitu, õhku ja veevarusid, arendatakse välja üha uusi haigusi, süstitakse immuunsüsteemi nõrgestavaid vaktsiine ja programmeeritakse meid mõtlema riikliku haridussüsteemi kaudu.

Tavateaduses on tehtud murrangulisi avastusi, millest Icke on rääkinud juba aastakümneid

Näiteks, kui inimteadvus jälgib mateeriat, siis muudab see oma käitumismustrit. Teadlased on avastanud, et tingimata ei pea näiteks mikroskoobiga uurima elektrone, et muuta mateeria käitumist, vaid piisab ka sellest, kui tuua ruumi mingi loom, näiteks koer. Icke on väitnud, et me kõik oleme üks suur hologramm, olles omavahel ühenduses ja seega oleme kokku kõik ÜKS.

Tehnikaajakiri Wired kirjutab: “Kui hiljutised kosmiliste kiirte osakeste mõõtmised on tõesed, oleme ehk saanud kinnitust, et meie universum on hiiglaslik arvuti simulatsioon.” Teadlased on hakanud teoretiseerima teemal, kas on võimalik, et oleme lihtsalt tegelased kellegi liivakastis nagu arvutimängus The Sims.

Kui see on tõsi, siis peaksime ühel hetkel jõudma ka selle kõige loojani, nagu Jim Carrey tegelane põgenes reality show’st filmis “The Truman Show”. Idee sellest, et me elame kellegi kõrgema kunstlikult loodud reaalsuses, on inimesi paelunud juba sajandeid: Platoni kuulus koopa allegooria; prantsuse filosoofi René Descartes’i oletus, et kõiki meie meeli võib juhtida kuri deemon; ameerika filosoofi Hilary Putnami “katseklaasi aju”, “The Matrixi” sinine ja punane pill – need kõik on põhimõtteliselt sama idee arendused. (Vt “Kas me elame arvutisimulatsioonis” – discovery.com või loe artiklit “Teadustöö: Universum on intelligentse disaineri loodud suur simulatsioon” Telegramis)

Kuidas teada saada, kas me elame arvutisimulatsioonis?

Seda küsimust hakkavad uurima näiteks Saksamaa Bonni ülikooli teadlased (www.washington.edu, loe lisaks ka “Idee, et elame arvutisimulatsioonis, ei ole ulme” – New Scientist või eestikeelset tõlget Telegramis; “Arvutused, mis paljastavad, et universum on arvutisimulatsioon” – Technology Review või eestikeelset tõlget Telegramis).

Kui see kõik vastab tõele, saab kinnitust ka idee Jumalast ehk Loojast, kes selle “superarvuti” taga on. David Icke usub, et religioonid on loodud salajaste institutsioonide poolt, et inimesi omavahel tülli ajada ja et me üksteisest aru ei saaks. Samal ajal panevad just nemad ennast Jumala rolli, et me neid kummardaks ja teeniks. Süsteem annab endast kõik, et me sellest aru ei saaks, et me sellest isegi ei mõtleks ega otse Jumalani ei jõuaks.

David Icke’i on naeruvääristatud aastakümneid, sealhulgas ka paljude nn vandenõuteoreetikute ja alternatiivportaalide poolt, kes on tituleerinud Icke’i peast segi olevaks, valeinfo agendiks jne, kuid teadlaste viimased avastused on Icke’i aktsiaid märgatavalt tõstnud.

David Icke’i värskeim intervjuu

Icke andis 12. veebruaril intervjuu portaali Infowars eestvedajale Alex Jonesile, kes aastaid tagasi samuti Icke’i naeruvääristas. Tänaseks on kahest gigandist saanud sõbrad ja Jones kuulab huviga, millest Icke räägib.

“Et sellest vandenõust täielikult aru saada, tuleb uurida, kust see pärit on, kes, kus ja kuidas seda teeb,” räägib Icke. “Kui sa sead endale piirid, et teatud maalt enam edasi ei usu, sest see pole võimalik vms, siis polegi võimalik sellest aru saada! Need, kes seda vandenõu juhivad, teavad ja mõistavad väga hästi, mis on reaalsus, ja just seda teadmist varjavad nad inimkonna eest. Sest kui inimesed seda ei taipa, on nad ideaalses positsioonis, manipuleerimaks inimeste tajuga.”

Icke räägib ka kino- ja koolitulistamistest. “Tuleb üks “hull” ja laseb maha hulga inimesi ning sellele intsidendile viidates tahetakse ameeriklastelt tulirelvad käest ära võtta. Aga millega on tegelikult tegu? Tegemist on inimkonna arusaamisvõime manipuleerimisega. Inimestele maalitakse pilt, et “relvad on ohtlikud”, varjamaks tegelikku plaani, milleks on ameeriklaste käest relvade äravõtmine. Et mundrites sõbrad saaksid lihtsa vaevaga võtta kogu kontrolli inimkonna üle.”

“See vandenõu on mitmekihiline, kuid peamine on inimeste reaalsustajuga manipuleerimine. Kõigepealt tuleb endale selgeks teha, mis üldse on universum. Universum on infopagas, mida meie endale dekodeerime,” selgitab Icke. “Võtame näiteks tavalise arvuti. Kui sa paned oma arvutisse mälupulgaga info, siis sa tegelikult ei pane arvutisse pilte või graafikat ega tekste – need ei ole mälukandjal. Mälupulgal on tegelikult koodid, matemaatika ja elektrotehniline pulss, mille arvuti dekodeerib selleks, mida meie näeme arvutiekraanil – pildid tekstifailid jne.

Me oleme igavene teadvus

Inimese keha, mis on holograafiline bioloogiline superarvuti, toimib samamoodi. Meie viis meelt koguvad universumist vibratsioonilist infot, mille meie aju dekodeerib füüsiliseks reaalsuseks. Aga kujutage nüüd ette, et keegi on sellesse arvutisse sisse häkkinud ja edastab meile valeinfot. Siis dekodeerib arvuti meie reaalsuse teistsuguseks, kui see, mis toimub tegelikult.

Seetõttu ei tea enamus inimesi, et kõige vastuseks on lõputu armastus ja teadlikkuse avardamine – taipamine, et me oleme igavene teadvus, mis hetkel kogeb elu füüsilises inimkehas. Meie ei ole meie nimi, meie töö, meie elulugu – see kõik on ainult kogemus. Meie oleme igavene teadvus, mis seda hetkel kogeb,” sõnab Icke.

Valguskiirus on jalakäija kiirus tegelikult võimaliku kõrval

Icke lisab, et peagi taipavad teadlased, et valguskiirus pole sugugi suurim võimalik kiirus. See on võrdeline jalakäija kiirusega selle kõrval, mis on tegelikult võimalik. “Et maailma probleeme lahendada, tuleb enne aru saada, millega on üldse tegu. Tavateaduse kinnitusel võtavad inimese meeleelundid vastu ühes sekundis 11 miljonit infoosakest. Meie aju võtab sellest vastu ainult 40, et luua meile reaalsus. Seega tajume me ainult imepisikest osa elektromagnetilisest spektrist, mida meie nimetame nähtavaks valguseks.

Sellest väljapoole jäävad näiteks röntgenitasand, infrapunatasand, traadita internet ja kõik teised tasandid, mida me pole võimelised nägema. See on nii pisike väli, mida me üldse kogeme, et see on lausa naeruväärne! See ongi häkk! Just nagu “Matrixi” filmides. See häkk on põhimõtteliselt halb koopia sellest, mida me peaksime kogema.”

Kui sul on ainult üks silm, pead sa tegema kahesilmsed pimedaks

Icke jätkab: “Kui vaadata iidsesse antiikminevikku, siis kõik usundid räägivad, et inimvormiga manipuleeriti. Mina pakun, et inimestega manipuleeriti geneetiliselt, et seadistada meid selle häkiga ühele lainele. Selle taga on eluvormid, mida kristlased nimetavad deemoniteks, islamiusulised džinniks, gnostikud archon’iteks jne. Kõikjal maailmas on nende jaoks erinevad nimetused, aga teema ise on identne.

Et need eluvormid saaksid tänases ühiskonnas tegutseda, on nad välja arendanud spetsiaalse hübriid-vereliini, kuhu kuuluvad Rockefellerid, Rothchildid, kuninglikud perekonnad jne. Nemad on selle jõu esindajad – nagu agent Smith filmist “The Matrix”. Nemad on n-ö vahemehed, selle häki esindajad, kes manipuleerivad inimestega. Nad on parasiidid. Mis on pangandusüsteem? See on nende loodud süsteem – parasiitlik! Nende korporatsioonide võrgustik – parasiitlik! Kuninglikud perekonnad, valitsused üle maailma – parasiitlik! Maksusüsteemid – parasiitlik! Trahvid – parasiitlik! Seadused – parasiitlik!

Nad kõik on selle sama jõu väljendus. Need nn agent Smithid on üle võtnud valitsused, korporatsioonid, farmaatsiakartelli – just sellepärast on alternatiivsed ravimeetodid maha surutud või isegi keelatud. Sellepärast süstivad nad meile vaktsiine ja rämpsu – kemikaalid meie toidus ja vees, see kõik on omavahel seotud, see on inimpotentsiaali pärssimine! Sest kui sul on ainult üks silm ja sa tahad kontrollida kahesilmset, pead sa tegema kahesilmsed pimedaks. See on mitmetasandiline 24/7 manipulatsioon, et teha inimesed pimedaks, et pimedate maal oleksid ühesilmsed kuningad.”

Pole vahet, mis religiooni sa usud või millist parteid eelistad – mis tahes süsteemis oled sa neil peos

Toimub järjepidev inimeste lollikstreenimine haridussüsteemi kaudu, sest nad ei taha selgemõistuslikke, terav- ja vabameelseid, avardunud teadlikkusega inimesi, kes sellest mängust läbi suudaksid näha. Sellest ei ole võimalik aru saada, kui loed ainult piiblit, koraani või mängid kaasa valitsustega. Seda ei saa õppida ka kultuurilistest, akadeemilistest ja rassilistest uskumustest, sest need on kõik “jaga ja valitse mehhanismid” selle tohutu häki sees, et sihtgruppi hoida omavahel sõjas ja kinni mõistuse vanglas. Seda infot ei leia sa oma ususüsteemist ja see ongi asja idee.

Ususüsteemid on kontrollsüsteemi valuuta. Kui nad suudavad panna inimesi millessegi uskuma, pannakse nad kinni karpi, kust ei ole võimalik välja tulla senikaua, kuni inimesed hoiavad kinni oma ususüsteemidest. Sellepärast polegi vahet, mis religiooni sa usud, millist parteid sa eelistad või kas sa oled ateist. Sellel pole vahet, sest senikaua, kuni sa hoiad kinni mis tahes nende süsteemist, oled sa neil peos.

Planeedi Maa inimesed on nüüd ukselävel, kus tuleb avada oma meeled, et taibata, mis tegelikult sünnib. Samamoodi pole ka võimalik sellest globaalsest majanduskriisist väljuda, kui me seda süsteemi ise maha ei võta ise. Pole mõtet jaurata religioossetel teemadel, vaid tuleb ühineda. Kui me seda ei tee, siis saame hiljem jaurata religioossetel teemadel vangilaagrites küll ja küll.

“Ärgem olgem lapsikud, aitab! Kui inimesed väljuvad oma viie meele reaalsusest ja avardavad oma meeled, tajudes meie tõelist potentsiaali, taipavad, kes me tegelikult oleme – ja kui me teeme seda kollektiivselt – on mäng läbi,” arvab kirjanik.

Paavsti tagasiastumise taga oli suurima pedofiiliavõrgustiku kinnimätsimine

Rääkides paavst Benedictus XVI tagasiastumisest, sõnab Icke: “Võimalik, et Rooma kirik enam kaua ei kesta. Neil pole mitte üksikud skeletid kappi peidetud, vaid terved surnuaiad. Praegu tuleb avalikkuse ette tohutu hulk tõendeid pedofiilia seostest kirikuga, millest olen kirjutanud oma raamatutes üle 20 aasta. Kõik on omavahel seotud – paavst Benedictus XVI ehk Joseph Ratzingeri lahkumise taga on planeedi suurim lapsepilastusskandaalide kinni mätsimine.

Eelmine paavst, Johannes Paulus II, pani 1981. aastal Joseph Ratzingeri Usudoktriini Kongregatsiooni (Congregation for the Doctrine of the Faith) juhiks, see oli komitee, mis aitas maha suruda ja kinni mätsida hulgaliselt lasteahistamise skandaale 1980-ndatel. Ratzingeri töö oli kinni mätsida nii palju kui võimalik ja lubada pedofiilidel oma ametis edasi püsida. Ja meedia teeb näo, nagu nad ei teaks, miks ta tagasi astub. Paavstid ei astu niisama tagasi, Ratzinger on esimene, kes astub tagasi 600 aasta jooksul. Johannes Paulus II oli paavst surmani, kuigi põdes viimased neli aastat Parkinsoni tõbe, oli poolpime ja -kurt.

Paavst Benedictus XVI aga astub tagasi, sest on seotud aastatepikkuse massilise lasteahistamise kinnimätsimisega, mis praegu oh hakanud järjest välja tulema. Selle hea näide on Sir Jimmy Savile (1926–2011), kuulus Briti teletegelane, kes oli tihedalt seotud kuningliku perekonna ja Thatcheri administratsiooniga. Terve elu saatsid teda pedofiiliasüüdistused. Viimastel aastatel on veel välja tulnud sadu Savile’i pedofiilia- ja vägistamisjuhtumeid. Briti politsei usub tänaseks, et Savile on ajaloo üks suuremaid pedofiile. Ka tema tegemised on seotud Vatikaniga.

1990. aastal lõi paavst Johannes Paulus II Jimmy Savile’i Püha Gregoriuse rüütliks, kuigi Inglise ja Walesi katoliiklik kirik survestas paavsti seda tiitlit tagasi võtma. Pedofiilia ja satanism on justkui tsement, mis seda kõike koos hoiab.”

David Icke kirjutas juba 1990-ndatel, et Savile on satanist ja pedofiil – siis naeruvääristati Icke’i. Nüüd on see info imbunud massimeediasse ja seda ei ole võimalik enam kinni mätsida. “Lisaks oli ta ka nekrofiil – see, kes seksib surnutega,” räägib Icke. Savile oli kuningliku perekonna suur sõber, õõvastava kokkusattumusena leitakse kuningliku lossi juurest aeg-ajalt skelette või laipu (Telegraph, Exposing The Truth).

“Nad vägistavad ja söövad lapsi, see on nende jaoks normaalne”

Alex Jones räägib, et luges 1990-ndatel David Icke’i raamatust, et Al Gore kannab reisidel kaasas ämbritega verd. Tollal ütles Jones, et aitab – Icke on peast segi. Aastaid hiljem ilmus meediasse artikleid, kus juureldi, miks Al Gore oma reisidel erinevaid veretüüpe külmikuga kaasas kannab.

Icke ütleb, et need tegelased on ainult pooleldi inimrassist, olles tegelikult nendest samadest iidsetest deemonitest ja džinnidest välja aretatud hübriidid. Nad vajavad inimese verd ja DNA-d, et oma keha siinses reaalsuses koos hoida. Inimese füüsiline keha ei saa kuju muuta, aga hologramm-keha saab – seepärast peame aru saama, mis on reaalsus – me peame aru saama, mis meie ümber tegelikult toimub.

“Isegi tavateadus ütleb, et 80% infost, mille põhjal aju koostab meile füüsilise reaalsuse, tuleb läbi visuaalse taju,” sõnab Icke.

Sümbolismis peitub jõud

“Siit tuleb mängu ka sümbolism – visuaalsed objektid on samuti infoväljad. Sellepärast peetakse imelikke rituaale ka olümpial ja Superbowlil,” ütleb Icke ja lisab: “Sellepärast on kõikjal need konkreetsed värvilahendused (mustvalged ruudud), sümbolid (püramiidid) jne, sest need loovad iseäraliku energiavälja, mis neid eluvorme omavahel ühendab,” ütleb Icke.

“Energia voolab sinna, kuhu on suunatud tähelepanu. Kui keegi sind põrnitseb, siis tihti tajud, et sind jälgitakse, kuna tähelepanu loob energeetilise tähelepanu. Olümpiat vaatas miljard inimest, tekkis energiaväli, mis kõiki neid inimesi alateadlikult mõjutas,” ütleb Icke ja selgitab, et erinevad teadlased saavad katsete käigus erinevaid tulemusi, sest sõltuvalt teadlase suhtumisest ja meeleolust muutub ka katse tulemus.

“Inimese teadvuse arenedes muutub ka see, kuidas inimene jälgib maailma niiditõmbajate (illuminaatide) mängu – sellepärast see mäng muutub kogu aeg ja tulemus ei tule selline, nagu nad tahavad. Kui seda vaadata teadlikult kollektiivsel tasandil, siis on mäng läbi,” tõdeb David Icke lõpetuseks.

Toimetas Hando Tõnumaa

Allikas: www.telegram.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.