Tänane sõnni märgis täiskuu päästab võimsalt valla intuitiivsed võimed ja soosib meelelisi naudinguid

Täna ja homme kõrgub taevas taas võimas täiskuu. Täiskuuaega seostatakse alati erilise mõjuga inimestele ja sündmustele. Loe, mida seekordne sõnni märgis olev täiskuu endaga kaasa toob – milliseid omadusi võimendab, milliseid juhtnööre jagab enesearendamiseks ja teadlikkuse kasvatamiseks.

Tänast täiskuud juhib sõnni tähemärk. See toob esiplaanile rahu ja stabiilsuse otsimise. Üle kõige väärtustatakse armastust, turvatunnet tuleviku suhtes ja häid suhteid lähedastega. Üldine energiatase ei ole ole väga kõrge, pigem aeglustub elutempo pisut ning inimesed kipuvad olema rohkem introvertsed ja sissepoole pööratud. See aga laseb rohkem keskenduda oma sisemaailmale ning intuitsioonile.

Jälgi täna eriti hoolikalt märke, mis sulle saadetakse, usalda omasisehäält ja pea meeles oma unenägu. Sealt võid leida nii vaimset juhatust, kui lahenduse mõnele pikalt muret teinud probleemile.

Praegu ollakse ka konservatiivsed igasuguste uuenduste ja muutuste suhtes. Pigem hinnatakse olemasolevat ning hoitakse sellest kinnni, kartes, et muutused võivad endaga kaasa tuua mugavustsoonist väljumise ning palju tülikat toimetamist.

Sõnn mõjutab ka inimese füüsilisi meeli, tuues esiplaanile kõik maiste naudingutega seotu. Ollakse altid nautima nii kirglikke armurõõme kui ka maitsvaid sööke-jooke.
Suurepärane aeg on ka selleks, et tegeleda kaunite kunstidega, aiandusega, küpsetamisega ja sportimisega. Väga soovitav on viibida looduses, kuna sinu intuitsioon ning erinevad tajud on hetkel väga tugevad, siis saad looduses olemisest tugeva positiivse laengu.

Kui soovid praegu mõne ettevõtmisega alustada, siis parem oleks keskenduda sellistele asjadele, mille osas soovitakse kestvust ja püsivust. Keskendu sellele, et teed plaane ja mõtled enda jaoks selgeks elulisi küsimusi.

Kuurituaalidest sobib täna teha armastuse ja rahaga seotud rituaale. Proovi maagilisi kristalle kaasavat armurituaali või rituaale, mis toovad ellu romantikat ja armastust. Kui soovid aga juurde rikkust ja raha, siis tee küllust toovat täiskuurituaali.

Täiskuu kõrgub taevas täna, teisipäeval, 27. ja homme, kolmapäeval, 28. oktoobril.

Toimetas: Katrin Oidra


Seotud