Tänane Lõvi sodiaagimärgi täiskuu toob kaasa dramaatilisust ja kirglikkust

Taevas kõrgub tulise Lõvi märgi täiskuu, mille kulminatsioonihetk on 28. jaanuari õhtul kell 21.16. Täiskuu on jõuline, samas kiiresti mööduv astroloogiline aspekt, mille kulminatsiooni ajal on Päike ja Kuu täpses opositsioonis – st hetkel, mil Kuu idahorisondil tõuseb, loojub Päike läänehorisondil, kirjutab Maria Angel lehel Eesti Horoskoop.

Lõvi märgi täiskuu võib tuua dramaatilisust ja teatraalsust, vajadust tähelepanu ja tunnustuse järele. Raskem on hinnata nii iseenda kui teiste sisemisi väärtusi, liiga palju pannakse rõhku välisele särale. Flirtimine pakub pinget, võib tekkida pööraseid armuseiklusi ning pidutsemine võib õige uhked tuurid üles võtta. Inimesed on rohkem lõbujanulised ja lapsemeelsed.

Õhus olevat pinget on kõige parem maandada loomingulise tegevuse kaudu. Ole helde nii iseendale kui teistele kiidusõnu jagama – Lõvi vajab üle kõige tunnustust, see annab talle tiivad!

Seekordsele täiskuule annab vunki juurde samal päeval toimuv Veenuse ja Pluuto ühendus, mis eelkõige armuasjusse pinget lisab. Kirg on jõuline ja kui suhtes valitseb harmoonia, võib täiskuuöö kujuneda meeletult naudingurohkeks. Samas võimendub kergesti ka viha ja armukadedus. Suhetes löövad välja alla surutud pinged ning kui nendega mõistuspäraselt ei tegeleta, on paraku lihtne kallimaga tülli pöörata.

Päike on jõudmas ühendusse suure õnne, aga ka liialduste planeedi Jupiteriga. Seega saab nüüd tegevusvälja laiendada. Avaneda võivad võimalused, millest poleks ehk unistadagi osanud! Tasub kinni haarata sellest, mida elul pakkuda on, aga hinnata oma võimeid seejuures realistlikult ja vältida liigset emotsioonitsemist.

Ühest küljest võib täiskuuaeg olla raske, teisalt aga annab see erakordse võimaluse oma ellu värskendavaid muudatusi tuua. See on lahti laskmise aeg – nüüd on sobiv moment vabanemaks sellest, mis on oma aja ära elanud. On õige hetk lasta lahti vanast ja halvast, lõpetada koormavad suhted, vabastada hirm ja valu. Järgnev kahaneva kuu periood aitab praegu tehtud otsused täide viia, puhtamaks ja vabamaks saada.

Õnnelikku ja edasiviivat täiskuuaega!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Pane tähele! Need on kolm sodiaagimärki, kes kipuvad olema üsna külma südamega

Käes on uus ajajärk: talumise ja reageerimise asemel tuleb looma hakata

Kuus asja, mis aitavad tuua koju küllust, õnne ja edu

Seotud