Tänane Amburi täiskuu toob kaasa rahutu ja uudishimust laetud aja

Täna, 9. juunil loob end järjekordne täiskuu. Seekord on Kuu mõju kantud Amburi aktiivsest ja liikuvast energiast. Loe lisa, mida täiskuu ajal on sobilik teha, milliseid rituaale tasub sooritada ja mida tasub vältida.

Täiskuu mõjutab meid eriti tugevalt, kuna ta suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust.

Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega.

Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse. Proovi näiteks seda naeratuse meditatsiooni, mille leiad SIIT.

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

Amburi märgi täiskuu ajal võiksid hoida enda läheduses või kasutada mediteerimisel järgmisi kristalle:

  • Ametüst – rahu ja harmoonia kivi, mis aitab tugevdada intuitsioone ja toob visioone ja meeleselgust.
  • Sodaliit – aitab vabaneda vanadest mõttemustritest, kergendab enese väljendamist ja avab vaimseid tajusid.
  • Türkiis – tervendab keha ja vaimu ning avab su meele armastusele.
  • Suitsukvarts – äärmiselt rahustav ja maandav kivi, mis kaitseb negatiivse energia ja geopaatilise stressi eest.
  • Malahhiit – transformatsiooni ja arengu kivi, mis tasakaalustab emotsioone, avab südant ja vabastab hirmust.

Täiskuuaeg on suurepärane ka kristallide pihastamiseks. Loe lähemalt, kuidas erinevaid kristalle puhastada ja uuesti täis laadida jõulist energiat SIIT.

Kui soovid teha väekat täiskuurituaali, mis toob seiklusrikka ja maagilise suve, siis vaata lisa SIIT.

Loe lisaks: “Käes on täiskuuaeg: kuidas mõjutab Kuu taimekasvu?”

Seotud