Tänane Amburi sodiaagimärgi täiskuu muudab inimesed emotsionaalseks ja riskialtiks

Täiskuu suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust. Loe, mida Amburi sodiaagimärgi täiskuu endaga kaasa toob, mida praegu tasub teha ja mida on mõistlikum vältida.

Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega. Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse.

Täiskuu ajal tasub oma emotsioonidele eriliselt tähelepanu pöörata, kuna kõik see, mis vajab tähelepanu aktiveerub ja tõuseb pinnale. Võid tunda enda närviliselt, ebakindlalt või pinges olevana, kuid tea, et need on vaid minevikusündmustest jäänud emotsioonid, mis ootavad vabaks laskmist. Lase oma tunnetel rahuliku südamega esile tulla, tunneta ja mõtiskle. Vaatle neid ja lase siis rahulikul südamel minna. See vabastab ja aitab sul aegunud mustritest väljuda.

Jälgida tasub ka oma unenägusid, sest praegu saadetakse sulle märke ka sealt kaudu. Uned tasub üles kirjutada, sest siis ei lähe need meelest ning saab nende tähenduse üle rahulikult mõelda.

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

Põnevat täiskuuaega!

 

Seotud