Täna taevas helendav Kalade superkuu toetab loovust, intuitsiooni ja ühendust kõrgemate jõududega

Sel nädalavahetusel, 29. ja 30. augustil taevas kõrguv aasta kõige tugevama mõjuga superkuu mõjutab inimeste loovust, unistusi, vaimsust ja ühendust kõrgemate sfääridega. On ideaalne aeg visualiseerimiseks, soovimiseks, mediteerimiseks, enda eest hoolitsemiseks ja kokkuvõtete tegemiseks.

Tänane superkuu on Maale kõige lähemal olev täiskuu aastal 2015 ning ta on täpselt joondunud Maa ja Päikesega. Seetõttu on ta eriti tugeva mõjuga ja erakordselt võimas. Erilise tähelepanu all on seekordse superkuu mõjude tõttu inimeste ühendus kõrgemate jõududega, spirituaalsus, nähtamatud maailmad, ühendus teadvuse eest varjatud sfääridega, loovus, intuitsioon ja usk.

Muutliku loomuga Kuu juhib inimeste kollektiivset teadvust. Eriti tugev mõju on kollektiivsele teadvusele täiskuu ajal. Täiskuu kalade tähtkujus on sobiv aeg erinevate asjade lõpetamiseks. See on aeg asjade kokku võtmiseks selleks, et saaks hakata looma uut. Samuti on see sobiv aeg reflekteerimiseks, endasse süüvimiseks. Uute asjade alustamine ei ole sel perioodil soositud. Kalad on viimane sodiaagimärk, ka seetõttu rõhutab see lõpetatust.

Kalasid peetakse kõige vaimsemaks märgiks sodiaagis

Kalade tähtkuju juhtivat planeeti Neptuuni seostatakse astroloogiliselt fantaasiamaailma, väljamõeldiste, usu, vaimsuse, unistuste, ideaalide ja kunstidega. Samuti peetakse Neptuuni valdusaladeks vee elementi, piiramatut teadvust, unenägude maailma ja sürreaalsust. Kõik need aspektid on Kalade superkuu ajal eriti suures fookuses. Sellise Neptuuni ja Kalade tähtkuju positsiooni tõttu on soositud inimese ühendus ja avatus peenmaailmadele; keskendumine sellele, millest me unistame ning mida tahame luua ja ellu viia; kõrged ideaalid; kujutlusvõime; kõrgem teadvus; usk endasse ning oma kõrgemasse Minasse ja kõrgemasse olemusse.

Kalade täiskuu mõjutab ka inimeste intuitsiooni, vaimseid võimeid ja oskusi ning ekstrasensoorseid võimeid. Seetõttu on sellisel ajal ka väga oluline kuulata oma sisehäält ja jälgida märke, mis tulevad kõrgemalt. Samuti on soositud keha ja tervise eest hoolitsemine – tervislik toit, puhas vesi, looduses viibimine, piisav füüsiline koormus, tasakaalu leidmine, enda väestamine ja taastumine.

Kuigi Kalade superkuu võib mõjuda väga unistavalt, ekspansiivselt, avardavalt ning ülendavalt, on igal planetaarsel seisul ja kuufaasil alati ka vastujõud või väljakutse. See loob võimaluse õppimiseks, kordaminekuteks ja asjade nägemiseks erinevatest perspektiividest. Kalade superkuu puhul seisneb unistava Neptuuni mõjude tõttu peamine oht selles, et me võime end tunda liiga enesekindlalt ja liiga pilvedes lendavana. Seega on oht kalduda fantaasiatesse, millel pole mingit kandepinda või võimalust reaalselt manifesteeruda. Võib esineda kalduvust anda katteta lubadusi ja hammustada suuremat tükki kui suudetakse närida. Kuna tänase superkuu ajal on piir fantaasia ja reaalsuse vahel väga õhuke, tuleb sellise olukorraga kaasnevate positiivsete võimaluste juures siiski jalgu kõvasti maas hoida. Kalade superkuu võib paljudele inimestele ka ärevalt mõjuda, rahutuks teha ja segadust ning arusaamatust tekitada. Seejuures ongi oluline leida maandus, usk endasse ja kuulata oma intuitsiooni.

Tänase Kalade superkuu puhul on oluline roll ka Neitsi tähtkujus oleval Päikesel ja Jupiteril. Kuna Päike on hetkel maises ja praktilises Neitsis, kutsub see pöörama meie tähelepanu detailidele, organiseeritusele ja korrale. Eriti aga sellele, kuidas loomingulist ja unistavat Kalade energiat maissesse maailma manifesteerida, et viia ellu oma suurimad unistused. Jupiter sisendab siinkohal meisse positiivsust, eneseusku, jõudu ja paremat enesetunnet. Neitsis asuva Päikese ja Kalades asuva superkuu opositsiooni tõttu on niisiis avatud väga suure kosmilise jõuga võimaluste aken – luua ja manifesteerida seda, mida me soovime ja unistame.

Loe lisa täiskuu rituaalide kohta: Täna kõrgub taevas superkuu! 5 maagilist toimingut täiskuu ajaks

Allikad: kelleyrosano.com, www.tarot.com, mysticmamma.com

Autor: Eeva-Liisa Vahtra

Seotud