Täna stardib Alkeemia Akadeemia!

Eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari Alkeemia Akadeemia stardib täna õhtul kell 18 kinos Sõprus. Teemaks sõltuvustest vabanemine: Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy + mängufilmi “Deemonid” eelesilinastus.

Esimeseks teemaks on sõltuvustest vabanemine, millest arutlevad läbi isikliku kogemuse Aigi Vahing, Ain Mäeots ja Toomas “Tommyboy” Tilk, peale vestlusringi eelesilinastub mängufilm “Deemonid”.

Sõltuvused oma erinevates vormides on tänapäeva ühiskonnas üks suuremaid ja mitmekihilisemaid probleeme. Harjumus muutub sõltuvuseks siis, kui see on võtnud üle inimese elu juhtimise. Alkeemia Akadeemia esinejad on olnud sõltlased, kes on sellest põrgust välja tulnud ning jagavad täna õhtul oma praktilist kogemust.

Õhtu avabTommyboy, kes esitab oma värsket temaatilist luulet. Peale arutelu linastub uusmängufilm “Deemonid”, mille stsenaristidAin Mäeotsja Tommyboy on oma kasiinosõltlase kogemuse loomingusse vorminud: see on tragikoomiline lugu valedest ja hingelisest põrgust, mille kolm täiesti normaalset inimest endale ja oma lähedastele hasartmänguga üles ehitavad. Kasiinosõltlastest jutustav film pälvis sooja vastuvõtu maailmakuulsal Montreali ja Armastus & Anarhia filmifestivalidel ning valiti ka Eestit esindama Euroopa Liidu filmide festivalituurile Põhja-Ameerikas.

Pikalt põrgu-uuringuid teostanudAigi Vahingon sõltuvustest paranema asumise protsessist kirjutanud autobiograafilise romaani“Valik”ning on tänaseks jõudnud probleemi tuumani ulatuvale vabanemise teele. “See on iseseisvumise tee ja kättesaadav kõigile, kel on siiras soov vabaneda,” teab ta ning lubab täna õhtul sellest Alkeemia Akadeemias lähemalt rääkida.

Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari.Vestlusringides osalevad kõnelejad ja nende poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi. Peale vestlusringi jätkub eluülikooliõhtu spetsiaalselt valitud filmi, muusika, perfomance’i või häppeningiga. Moodsale, avatusest ja arenemisest huvitatud inimesele loodud enesearenguportaal Alkeemia.ee käsitleb keha, hinge ja vaimu valdkondi, õpetab muutumise kunsti, elamise teadust ning mitmekülgset ja holistilist maailmakäsitlust.

Alkeemia Akadeemia sündmustesarja salvestab Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!” http://hallokosmos.ee/

Alkeemia Akadeemia:

Kus:

Tallinnas, kinos Sõprus

Millal:TÄNA, kolmapäeval, 31. oktoobril kell 18

Teema:Sõltuvustest vabanemine

Esinejad:Aigi Vahing, Ain Mäeots & Toomas “Tommyboy” Tilk

Maiuspala:

mängufilmi “Deemonid” eelesilinastus

Vestlust juhib:Ingrid Peek

Salvestab:Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!”

Lisainfo:Alkeemia.ee

Pilet: 11.-  Piletimüük algab kohapeal tund aega enne algust, uksed avataksekell 17:30

Virtuaalpesa:http://alkeemia.ee/akadeemia

Loe lisaks:http://alkeemia.ee/artiklid/ALKEEMIA-AKADEEMIA-alustab-hooaega/l-142/c-870/

Seotud