Täna on kuu loomine – see on aeg, mil lähevad soovid täide

Kuu loomine on aeg, mil kuud pole taevas näha või on näha ainult maa varjuga kaetud kontuure. Must kuu on sama väekas abiline nagu täiskuugi – vanasti usuti, et selle kuutsükli loomus on maagiline ja avalduvad kontrollimatud jõud.

Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Sellel perioodil on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata. Kuna see periood ei kesta pikalt, siis tuleks seda aega juba varakult planeerima hakata, et kuu loomise aega maksimaalselt oma huvides saaks ära kasutada.

Sel ajal ei tasu niisama istuma jääda, vaid tuleb tegeleda kõigega, mis on oluline. Inimesed on sellel perioodil väga entusiastlikult meelestatud ja seetõttu kujuneb inimestevaheline suhtlemine väga edukaks. Kuu loomise ajal tuleks usaldada oma sisetunnet, sest see võimaldaks kõige paremini tegeleda asjadega, mis tulevikku positiivselt mõjutaksid. Uute suhete alustamisega, flirtimise ja võrgutamisega võiksid aga praegu oodata, pigem naugi lihtsalt toredate kaaslaste seltskonda.

Võiksid kuu loomise ajal teha ka maagilise rituaali, mis laseb sinu soovidel paremini täide minna. Võta valge paber ning pane sinna kirja, millistest oma aja ära elanud asjadest, suhetest või teemadest sooviksid lahti lasta. Kujutle end seda tehes juba vabana ja murede juurest edasi liikununa. Kui kõik on kirja saanud, siis lausu mõttes: lasen kõigel, mida ma enam ei vaja, minna! Seejärel süüta paber kuumakindlal alusel põlema ning puhu tuhk allatuult või lase sel voolava veega minema kanduda.

Maagilist kuu loomist!

Seotud